Волинь вдома розгромила Гірник-Спорт

Команда Тлумака продовжує боротьбу за медалі.

Фото - fcvolyn.net

Перемога над Черкащиною в попередньому турі дозволила Волині залишитися серед претендентів на підвищення в класі. Однак, господарям не варто розслаблятися. Щоб забезпечити собі непогану позицію перед останнім туром підопічним Тлумака необхідно перемагати Гірник-Спорт. Інша справа, що напередодні два гравці Волині здали позитивні тести на коронавірус. Імена гравців не повідомляються, відомо лише, що це воротар і захисник. Обидва гравці відчувають себе нормально і перебувають на самоізоляції. Результати тестів на коронавірус у інших гравців Волині негативні.

Підопічним Жабченко в останніх турах не вдається продемонструвати свою кращу гру. Колектив з Горішніх Плавнів хоча і поступається лідерам, але все в один забитий м’яч. Це ще раз доводить боєздатність Гірника-Спорт, тому Волині точно не варто очікувати простого матчу.

Так воно і вийшло, Гірник-Спорт з перших хвилин показав, що не збирається грати другим номером. І ближче до 30 хвилині Чередниченко вивалився на рандеву з Литовченко, але не влучив у порожній ближній кут.

Господарі після моменту біля своїх воріт активізувалися, і після затяжної атаки Куліш мав забійний момент, але з п’яти метрів пробив над воротами Ситникова. А ближче до перерви Кожанов з правого кута розрядив гармату, м’яч пролетів над поперечиною.

Але на початку другого тайму Кожанов після ідеальної передачі в вільну зону від Рябова зумів з району штрафного пробити у дальню штангу, від якої м’яч залетів у ворота. 1:0 і 18 м’яч півзахисника дозволив станом на сьогодні очолити гонку бомбардирів. А через десять хвилин забив Куліш, отримавши передачу від Климця і в своєму стилі забив з розвороту. 2:0.

А в компенсований час Рябов знайшов передачею Кобзаря, який зумів уникнути офсайду і ударом в кут поставив жирну крапку в матчі. У підсумку, Волинь видобуває важливі три очки.

MAN OF THE MATCH Станіслав Куліш (Волинь)

Віддаємо належне форварду за старання. З його приходом за атаку не доводиться хвилюватися, він продовжує грати яскраво і креативно. А сьогодні навіть сам забив, за що йому великий респект.

Волинь – Гірник-Спорт – 3:0

Голи: Кожанов, 52, Куліш, 62, Кобзар, 90+1.

Волинь (СТАРТ): Литовченко, Мартинюк, Сімінін, Приндета, Конкольняк, Рябов, Сад, Волошинович, Кожанов, Чачуа, Куліш

Запасні: Неділько, Михалик, Цюпа, Кізіталеш, Сасовський, Норенков, Климець, Кобзар

Головний тренер: Андрій Тлумак

Гірник-Спорт (СТАРТ): Ситников, Малишкін, Векляк, Білий, Шопін, Петрусенко, Чепелюк, Батюшін, Бойко, Збунь, Чередниченко.

Запасні: Данкович, Сорокін, Корольков, Суханов, Хомченко, Герасимець, Лозовий, Карась

Головний тренер: Ігор Жабченко