Волинь втратила перемогу в Дніпрі. ВПК-Агро зумів зрівняти рахунок у домашньому матчі

Сачко залишається без перемог після повернення в луцький клуб.

Ярослав Кроха, Sport Arena

На легендарному стадіоні Метеор в Дніпрі грав свій домашній матч достроковий чемпіон Групи Б Другої ліги – ВПК-Агро. В гості до підопічних Соловйова приїхала Волинь під керівництвом Василя Сачка.

Команди невдало розпочали чемпіонат. ВПК-Агро в результативному матчі програв Альянсу (2:3), а Волинь – Кремню (2:3). Для ВПК-Агро цей матч обіцяв бути дуже складним, адже Волинь приїхала тільки за перемогою. Підопічні Сачка хотіли виправитися перед своїми вболівальниками, і поліпшити своє турнірне становище. Кадровий потенціал луцької команди дозволяв гостям грати з позиції сили в цьому матчі.

Вже на п’ятій хвилині Цюпа вискочив на рандеву з Бубецовим, але не зумів того переграти з гострого кута. А ще через кілька хвилин мав забивати Ляшенко, але не зумів переграти воротаря ВПК-Агро, пробивши поруч з дальнім кутом.

А на 25 хвилині Волинь забила. Хомченко прийняв м’яч спиною до воріт і ефектно ударом через себе відправив м’яч у дальній нижній кут. 0:1. Гості продовжували активно діяти попереду, в одному з моментів ворота господарів врятувала перекладина.

Тому в перерві Сергію Соловйову довелося шукати необхідні слова для своєї команди, що мали ефект – на початку другого таймі господарі зрівняли. Кіча з лівого флангу прострілив у штрафну, м’яч після рикошету опинився у Будняка і той спокійно переправив м’яч у ворота. 1: 1. Господарі продовжували домінувати на полі, правда до моментів не доходило.

На 88 хвилині лучанин Богомаз отримав м’яч в штрафній, розвернувся, але в останній момент його удар заблокували. Свисток арбітра зафіксував нічию, якій точно не пораділи підопічні Сачка.

MAN OF THE MATCH: Іван Будняк (ВПК-Агро)

21-річний форвард був одним з найпомітніших на полі. Проявив своє почуття гола, коли зрівняв рахунок. Не вистачило трохи техніки в кінці матчу після навісу з флангу, і, якби не досвід Леванідова, то цілком міг би вирвати перемогу для своєї команди.

ВПК-Агро (Магдалинівський район) – Волинь (Луцьк) – 1:1
Голи: Будняк, 51 – Хомченко, 25

ВПК-Агро (СТАРТ): Бубенцов, Васильєв, І.Білий, Передистий, Ляшенко, Терехов, Кіча, Красів, Мілесін, Удод, Будняк. Запасні: Луговський, Тищенко, Дорошенко, Білий А. , Горбаченко, Донгаузер, Логінов, Шаповалов, Жинчин, Збарах. Головний тренер: Сергій Соловйов

Волинь (СТАРТ): Леванідов, Сімінин, Никитюк, Приндеда, Цюпа, Чачуа, Приймак, Протасов, Ляшенко, Хомченко, Бондаренко. Запасні: Неділько, Кізіталеш, Войтиховьский, Рябов, Мартинюк, Тетеренко, Богомаз. Головний тренер: Василь Сачко.

18:30 Дніпро. Стадіон «Метеор».

Арбітр: Євген Цибулько (Черкаська область)