Команда Грицая показала хороший і злагоджений футбол

ВПК-Агро несподівано легко розгромив Агробізнес - Перша ліга України

Фото ВПК-Агро

Влад Власенко, Sport Arena

В рамках другого туру Першої ліги відбулося своєрідне дербі. Відразу дві команди з приставкою “агро”, ВПК-Агро і Агробізнес виявляли найсильнішого на легендарному стадіоні “Метеор” у Дніпрі. Старт чемпіонату для обох команд видався не надто вдалим, адже ніхто з них не зумів перемогти в першому турі: ВПК-Агро зазнав поразки від одного з головних аутсайдерів минулого сезону Кременя (0:2), а ось Агробізнес вдома напевно бажав перемогти Волинь, але в боротьбі рівних суперників була зафіксована результативна нічия 2:2.

Мабуть головною кадровою перестановкою в складі клубу з Вишневого, крім трансферів футболістів, стала зміна головного тренера. Сергій Соловйов покинув ВПК-Агро, а на його місце прийшов колишній асистент Юрія Вернидуба в Зорі Олександр Грицай, взявши з собою в тренерський штаб В’ячеслава Чечера і Павла Тарана. Сьогодні для оновленої команди “аграріїв” в своєрідному дербі була дуже важлива перевірка міцним суперником, адже досить тільки згадати, що в минулому сезоні Агробізнес вибив з Кубка України Шахтар і поступився лише в півфіналі Динамо.

Досить рівний футбол команди показували на старті, а перше загострення виходило від Бойчука, який зробив навіс зліва в штрафний майданчик ВПК-Агро, але його партнера випередив захисник господарів. Через кілька хвилин закид виконував Романюк, але на цей раз вже забрав м’яч у свої руки Бабічин. ВПК-Агро відповів ударом з-за меж штрафного від Литвиненка – м’яч полетів над воротами Мозіля. Також команді з Вишневого вдався кутовий, за підсумками якого з хорошої позиції пробивав Куліш, але потрапив в потилицю свого суперника. А на 15-й хвилині стався неприємний інцидент для Агробізнесу: травму руки отримав Бойчук, і замість нього вимушено на поле вийшов Нагорний.

Перший удар в створ воріт з’явився на 19-й хвилині: у ВПК-Агро з-за меж штрафного непогано пробив все той же Литвиненко – Мозіль впорався. А через кілька хвилин Іван повторив свій трюк, після чого кіперу Агробізнесу довелося вже відбивати м’яч кулаками. Схоже, господарям сподобалося турбувати воротаря гостей ударами здалеку, і наступну спробу зробив уже Косовський, але м’яч після його пострілу пролетів поруч з дальньою стійкою. В цілому команда Олександра Грицая домінувала в першому таймі, а ось Агробізнес виглядав досить пасивно. Ще до перерви з лінії штрафного міг відкривати рахунок Наполов, але його спробу заблокували. Гості також кілька разів непогано підходили до чужих володінь, але без моментів. У підсумку – 0:0 після першого тайму.

Другий тайм активніше почали футболісти Агробізнесу, які напевно мали серйозну розмову з Олександром Чижевським в роздягальні. Явно не може влаштовувати тренера гостей футбол, який демонстрували його підопічні в першому таймі. А на 55-й хвилині ВПК-Агро мав убивчий момент: Юхимович допустив дуже грубу помилку і відпасував в свою штрафну на суперника, але Іван Литвиненко, який намагався обійти воротаря і вийти вже на порожні ворота, не зумів переграти Мозіля – кіпер в стрибку забрав м’яч в руки. А ще через п’ять хвилин чергова атака команди Грицая все ж стала результативною! Наполов підібрав м’яч в штрафному майданчику Агробізнесу, змістився на край і зробив простріл, а Іван Будняк ударом з рикошетом м’яча від газону переграв Мозіля – 1:0.

Агробізнес намагався щось придумати після пропущеного м’яча, але не дуже вдало. Більш класні атаки проводили гравці ВПК-Агро, які явно відчували себе господарями на полі, і тому не дивно, що незабаром влетів і другий м’яч у сітку воріт гостей. По правому флангу прорвався Тимофій Сухар і зробив простріл у штрафну, там Данило Карась в підкаті намагався вибити м’яч, але в підсумку не дав забрати круглого воротареві, та ще й викотив м’яч прямо на Станіслава Куліша, якому просто залишалося завести його в сітку – 2:0. А на 79-й хвилині і зовсім питання про переможця матч виявилося закритим після кутового з лівого флангу: екс-гравець Агробізнесу Дудик зробив подачу, а круглого головою у сітку переправив Сергій Косовський – 3:0.

Man of the match: Станіслав Куліш (ВПК-Агро)

Попереду у ВПК-Агро сьогодні була хороша вся команда, проте відзначимо досвідченого Станіслава Куліша. У моменті з другим голом він здорово прочитав ситуацію і нікуди не поспішав, щоб зняти майже всі питання про переможця матчу.

• Перша ліга. 2-й тур

ВПК-Агро (Вишневе) — Агробізнес (Волочиськ) — 3:0 (0:0)

Голи: Будняк, 61, Куліш, 73, Косовський, 73

ВПК-Агро (стартовий склад): Бабичин, Будняк, Вісенте Мерседес, Зозуля, Коберідзе, Косовський, Куліш, Литвиненко, Наполов, Палюх, Є. Шевченко. Запасні: Махновський, Дудик, Колєсник, Плечий, Слива, Сухарь, Хубутія, Д. Шевченко. Головний тренер: Олександр Грицай.

Агробізнес (стартовий склад): Мозіль, Синиця, Курило, Карась, Бойчук, Вербний, Юхимович, Думанюк, Груша, Черненко, Романюк. Запасні: Задерейко, Слотюк, Нагорний, Гудзинський, І. Когут, М. Когут, Семенюк. Головний тренер: Олександр Чижевський.

Дніпро. Стадіон «Метеор». 17:00

Арбітр: Михайло Райда (Закарпатська область)