ВПК-Агро після трьох тижнів перерви обіграло Прикарпаття

Прикарпаття в домашніх стінах поступилося дебютанту Першої ліги

Фото - fc.if.ua

Ярослав Кроха, Sport Arena

В Івано-Франківськ приїхав новачок Першої ліги ВПК-Агро, який пропустив два останні тури через COVID-19 у гравців. Прикарпаття підходило до матчу на тлі емоційного підйому. Команда в минулому турі здобула першу в сезоні перемогу, мінімально обігравши Кремінь. Тому перша офіційна особиста зустріч команд обіцяла бути цікавою і безкомпромісною.

Команди грали при складних погодних умовах. Якість газону не дозволяла демонструвати комбінаційний футбол. Було багато боротьби, але до гольових моментів справа не доходила в першому таймі.

Дощ не зупинявся і якість газону в другому таймі погіршувалася, тому команди змушені були більше грати за допомогою довгих передач.

Гості другу половину зустрічі почали більш впевнено. На 63-й хвилині міг забивати Будняк, але Піцан в стрибку відбив м’яча. А на 67-й хвилині гравці ВПК-Агро відкрили рахунок. Після подачі з кутового Горбаченко ударом головою відправив м’яч у сітку – 0:1. Заміна Сергія Соловйова спрацювала. Крапку в матчі на 80-й хвилині міг ставити Яременко, але не влучив у ближній кут з вигідної позиції.

Господарі після пропущеного м’яча додали в активності, але на такому газоні показати щось конструктивне було нереально. Та й фізичні кондиції на в’язкому газоні швидко погіршилися у обох команд.

MAN OF THE MATCH: Владислав Горбаченко (ВПК-Агро)

Дебютант дніпровської команди дуже яскраво влився в команду Соловйова. У п’яти неповних матчах форвард забив уже чотири м’ячі. Тепер 23-річний гравець цілком може розраховувати на місце в стартовому складі, скільки вже можна бути джокером команди?

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – ВПК-Агро (Вишневе) – 0:1

Гол: Горбаченко, 67.

Прикарпаття (стартовий склад): Піцан, Кузьмин, Сікач, Воробчак, Кохман, Семотюк, Мелінишин, Француз, Вацеба, Дитко, Цюцюра. Запасні: Сердюк, Бочкур, Хома, Шпирка, Януш, Дербах, Барчук, Пархуць, Конкольняк, Борисевич, Пастух. Головний тренер: Руслан Мостовий.

ВПК-Агро (стартовий склад): Бубенцов, Красов, Сидоренко, Яременко, Васильєв, Мілєсін, Шмигельский, Кіча, Терехов, Білий, Шарко. Запасні: Шеліхов, Донгаузер, Шаповалов, Горбаченко, Удод, Тищенко, Білий, Будняк. Тренер: Володимир Книш.

16 жовтня. 16:00. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух».
Арбітр: Олег Когут (Тернопіль)