ВПК-Агро розгромив Кремінь при курйозному автоголі гостей

На рахунку Ляшенка - гол і асист

Фото ВПК-Агро

Влад Власенко, Sport Arena

На легендарному стадіоні Метеор у Дніпрі ВПК-Агро приймав Кремінь в рамках 24-го туру Першої ліги. І якщо команда із Вишневого підійшла до поєдинку зі спокійним відривом від зони вильоту, то кременчужани мали перевагу над 18-м Прикарпаттям лише в два очки. Але не можна сказати, що сьогодні мотивація на перемогу була лише у підопічних Олексія Годіна – ВПК-Агро явно не хотів поступатися у поєдинку суперникові, який їм “по зубах”.

Команди у своїй історії між собою провели лише два матчі, а поєдинок першого кола у Кременчуці завершився перемогою тодішніх господарів з рахунком 2:0 – забивали Геловані і Сорокін. Були у команд і кадрові втрати через перебір жовтих карток – у ВПК-Агро зустріч пропускав вінгер Антон Кіча, в той час як у гостей з цієї ж причини не зміг вийти на поле захисник Павло Мягков.

Господарі створили перший момент на 10-й хвилині після подачі кутового від Павла Ксьонза. Воротар Кременя Олійник на виході зіграв не дуже вдало, а на добиванні головою Богдан Шмигельський не зміг завдати сильного удару. Відповідь Кременя не змусила себе чекати, проте удар Дениса Бєлоусова вийшов не надто сильним з гарної позиції в штрафному, та й заважав йому Дмитро Зозуля. Далі матч перейшов в режим затишшя і моментів практично не було.

Коли вже здавалося, що команди при досить нудному футболі підуть у роздягальні при нулях на табло, ВПК-Агро вдалося вийти вперед. Команда із Вишневого відзначилася на 42-й хвилині: після помилки захисників Кременя Тищенко викинув м’яч з ауту на Шмигельського, той зумів в боротьбі з захисниками все ж зробити простріл, а Микола Ляшенко випередив Павла Мілєсіна і пробив точно в ближній кут – 1:0.

Після виходу з роздягалень Кремінь пішов вперед, бажаючи відігратися. Можна згадати удар від Демченка з меж штрафного, але м’яч полетів над поперечиною воріт Шеліхова. А через декілька хвилин стався просто незрозумілий епізод, коли Денис Бєлоусов з метра не влучив у порожні ворота ВПК-Агро після прострілу партнера. Просто нереальний момент, який явно буде ще довго обговорюватися. Господарям дуже пощастило, що рахунок не став рівним. Трохи пізніше Галата здорово розвернувся у чужому штрафному, але пробив у сітку лише із зовнішнього її боку.

Гра йшла більш менш однаково у другій половині, але на 63-й хвилині Кремінь організував сам собі дурний автогол. Після викиду м’яча з ауту на власній половині поля Дмитро Семенов віддавав м’яч на воротаря, але кіпер дещо втратив ворота, а Семенов відпасував трохи сильно, через що круглий вкотився у сітку воріт гостей – 2:0. Гравці ВПК-Агро напевно були раді такому подарунку з боку суперника. У кінцівці матчу знову відмінний шанс відзначитися мав Бєлоусов, але пробив повз ворота головою – сьогодні був не день Кременя. А вже у компенсований час господарі забили третій м’яч – з флангу подав Ляшенко, після чого Куліш легко переправив м’яч в сітку головою – 3:0.

ВПК-Агро в результаті закріпився у середині турнірної таблиці, а ось у Кременя справи йдуть погано – команда продовжує балансувати прямо над зоною вильоту, ризикуючи в якийсь момент туди опуститися.

Man of the match - Микола Ляшенко (ВПК-Агро)

У першому таймі відкрив рахунок у матчі, а вже в кінцівці поєдинку записав на свій рахунок ще й результативну передачу на Куліша.

• Перша ліга. 24-й тур

ВПК-Агро (Вишневе) — Кремінь (Кременчук) — 3:0 (1:0)

Голи: Ляшенко, 43, Семенов, 63 (автогол), Куліш, 90+2

ВПК-Агро (стартовий склад): Шеліхов, Зозуля, Агапов, Яременко, Ксьонз, Ляшенко, Коберідзе, Палюх, Тищенко, Шмигельський, Бєляєв. Запасні: Воробей, Білий, Піддубний, Вечтомов, Гадрані, Мухтаров, Куліш, Шевченко, Красов, Сухар, Шаповалов. Головний тренер: Сергій Соловйов.

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Бичков, Курелєх, Головко, Мілєсін, Демченко, Івахно, Семенов, Галата, Бєлоусов, Білоус. Запасні: Данкович, Сантос Антоніо, Луїз Фернандо, Пуди, Дудка, Мурашов, Молько, Кривенко, Кучеренко. Головний тренер: Олексій Годін.

16:00. Дніпро. Стадіон «Метеор»

Арбітр: Артем Михайлюк (Київ)