ВПК-Агро вдома переграв Краматорськ

Підопічні Грицая вперше за п'ять матчів перемагають

fcvolyn.net

Обидві команди з різних причин пропустили минулий тур, тому сьогодні були голодними до футболу. ВПК-Агро в Першій лізі очок з Краматорськом ще не втрачав — дві вікторії.

В цілому, на початку матчу було багато боротьби в центрі поля, але без конструктиву попереду. На 27-й хвилині після грубої гри з боку Дудика травмувався півзахисник гостей Дорошенко. Замість нього в гру увійшов Даудов. Відзначимо, що єдиний небезпечний момент у гостей створив саме Дорошенко, коли після прострілу Агапова з кількох метрів не влучив у ворота. У господарів міг забивати Вісенте, проте його удар парирував Поспєлов. Команди пішли на перерву за нічийного результату.

На 56-й хвилині був створений найнебезпечніший момент у матчі. Після передачі Даудова з декількох метрів розстрілював ворота Сеницький, проте дива реакції продемонстрував Махновський. Блискучий сейв голкіпера ВПК-Агро.

На 61-й хвилині небезпечно зі штрафного пробивав Льопа, але мимо. А вже незабаром господарі таки відкрили рахунок. Льопа прострілив, а Будняк пробив над Поспєловим — 1:0. Для команди Грицая це перший гол за п’ять матчів. Після забитого м’яча дуже грамотно грали футболісти ВПК-Агро — у гостей не було шансів відігратися. У підсумку матч завершився мінімальною перемогою ВПК-Агро.

Man of the Match: Іван Будняк (ВПК-Агро)

22-річний півзахисник забив дуже важливий для команди м’яч, який допоміг підопічним Грицая вперше за п’ять матчів виграти.

ВПК-Агро (Вишневе) — ФК Краматорськ — 1:0

Гол: Будняк, 66

ВПК-Агро (стартовий склад): Махновський, Сухар, Є. Шевченко, Пашаєв, Зозуля, Жезус Насіменто, Коберідзе, Палюх, Вісенте, Дудік, Будняк. Запасні: Бабічин, Колесник, Литвиненко, Льопа, Косовський, Наполов, Слива, Хубутія, Д. Шевченко. Головний тренер: Олександр Грицай

Краматорськ (стартовий склад): Поспєлов, Агапов, К.Прокопчук, Шушко, Козлов, Геловані, Вітенчук, Дорошенко, Сеницький, Трояновський, Гунічев. Запасні: Якубенко, Даудов, Підручний, Сухаров, Медведєв, Ндукве, Коробка, Бражко. Головний тренер: Олексій Городов

01.10.2021. 13:15. Дніпро. «Метеор»

Арбітр: Ярослав Пісоцький (Суми)

Відеозапис матчу доступний за посиланням.