ВПК-Агро вирвав перемогу над Кристалом. Херсонці як і раніше без очок в домашніх матчах

Три очки команді з Дніпропетровської області приніс гол Будняка на 86-й хвилині

mfckrystal.com

Влад Власенко, Sport Arena

У матчі 14-го туру Першої ліги України херсонський Кристал на своєму полі приймав ВПК-Агро. У матчі двох команд, які ще в минулому сезоні виступали у Другій лізі, обидва колективи явно розраховували тільки на перемогу. Особливо це стосується команди Сергія Валяєва, яка на рідному стадіоні в нинішньому сезоні тільки програвала. Херсонці займали останню сходинку таблиці перед цим матчем, і не могли її залишити навіть в разі успіху. ВПК-Агро знаходився прямо над зоною вильоту, займаючи 14-е місце.

Останні кілька матчів Кристал проводив без головного тренера Сергія Валяєва біля поля, адже у нього був діагностований коронавірус. Однак, перед сьогоднішньою зустріччю фахівець нарешті здав негативний тест, що могло надихнути колектив. Втім, на матч команду вивів Сергій Шевцов, а Sport Arena повідомила що Валяєв залишає пост тренера Кристала прямо під час гри. У той же час херсонці не повідомляли про одужання семи футболістів, які, судяси з усього, все ще перебувають на самоізоляції. У команди з Дніпропетровської області таких проблем не було, ВПК-Агро підійшов до гри у всеозброєнні.

Вже на 3-й хвилині матчу гості мали просто фантастичний момент для того, щоб вийти вперед, але Богдан Шмигельський після передачі Тищенка з лінії воротарського пробив вище воріт. Справжнє диво вберегло Кристал від пропущеного м’яча, проте тривожний дзвіночок для захисту херсонців вже пролунав, і ворота господарів недовго залишалися “сухими”. Ще одна атака і ще один простріл від Тищенка завершився голом – м’яч у власні ворота на 6-й хвилині зрізав Владислав Барський. 1:0 для ВПК-Агро.

Далі ВПК-Агро продовжував домінувати, двічі непогано пробивав все той же Тищенко, але у ворота йому влучити не вдалося. Кристал відповів ударом Семеніни після стандарту – м’яч заблокував захисник гостей. В основному херсонці продовжували загострювати зі стандартів: в результаті кутового завдав удар Дмитро Бондаренко, але м’яч пролетів повз ворота Бубенцова. В результаті Кристал за кілька хвилин до кінця тайму все ж зрівняв рахунок: Семеніна подав кутовий з правого флангу, а першим на м’ячі виявився Барський, пославши м’яч головою в кут. Ось так Владислав в одному таймі запам’ятався голами в свої і чужі ворота.

Другий тайм активніше почали гості. Після удару від Тищенка відбив м’яч Восконян, а на добиванні з гарної позиції мав шанс відзначитися Михайло Удод, але в створ воріт Кристала він не потрапив. Головний арбітр матчу Крістіна Козорог трохи пізніше могла ставити пенальті у ворота ВПК-Агро, але не побачила гри рукою з боку захисника. До речі, в першому таймі в схожому епізоді вона проігнорувала апеляції з боку гостей, так що таким рішенням Козорог показала своєрідну послідовність.

Кристал здорово загострив гру на 65-й хвилині, коли двічі ВПК-Агро рятував від пропущеного м’яча воротар Андрій Бубенцов. Кіпер зробив два поспіль класних сейви після ударів з хорошою дистанції Дмитра Бондаренка. Гості намагалися загострити зі стандарту на 79-й хвилині – Восконян вдало вийшов з воріт і без проблем забрав м’яч у руки. Відзначимо, що Бубенцов мало не став антигероєм матчу, невдало вийшовши за межі штрафного, але Ігор Семеніна не зміг скористатися помилкою кіпера і пробив над воротами.

Коли вже здавалося, що команди розділять очки, ВПК-Агро забив переможний м’яч за п’ять хвилин до кінця основного часу зустрічі. Загострив із правого флангу Іван Тищенко, після чого він зробив простріл, м’яч зачепив гравця Кристала і прокотився вздовж лінії воріт повз воротаря, а добив круглого у сітку вже з декількох сантиметрів Іван Будняк. 2:1.

В результаті ВПК-Агро добув важливу перемогу в матчі з прямим конкурентом в боротьбі за виживання, зумівши піднятися на одну позицію і обійти Прикарпатті, яке цей тур пропускає. Кристал як і раніше не може на рідному полі набрати жодного очка в поточному чемпіонаті. Стан справ в херсонському клубі дуже поганий – останнє місце і лише 4 очка.

Man of the match - Іван Тищенко (ВПК-Агро)

Іван Тищенко голів не забивав, але взяв участь в обох результативних діях своєї команди. У першому таймі завдяки його активності суперник помилився і зрізав м’яч у свої ворота, а в другій половині він зробив вирішальний простріл на Будняка.

• Перша ліга. 14-й тур

Кристал (Херсон) – ВПК-Агро (Магдалинівский р-н) 1:2 (1:1)
Голи: Барський, 45 – Барський, 6 (автогол), Будняк, 86

Кристал (стартовий склад): Восконян, Малиш, Барський, Чернишов, Крутін, Терзі, Цибульський, Бондаренко, Мартян, Семеніна, Барладим. Запасні: Герасименко, Муравойв, Кучер, Цой, Ольховиков, Карась, Головкін, Гливий, Клюев. В.о. головного тренера: Сергій Шевцов.

ВПК-Агро (стартовий склад): Бубенцов, Красов, Сидоренко, Яременко, Смирнов, Шаповалов, Будняк, Тищенко, Кіча, Шмигельський, Удод. Запасні: Шеліхов, Мілесін, Билий, Ляшенко, Шарко, Донгаузер, Васильєв. Головний тренер: Сергій Соловйов.

20 листопада. 13:00. Херсон. Стадіон Кристалл
Арбітр: Крістіна Козорог (Київська область)