ВПК-Агро завдяки пенальті вирвав перемогу у Ниви. Тернопіль після фіналу Кубка України побачив поразку земляків

Команда з Тернополя повернулася на рідний стадіон

Фото - instagram.com/fc__vpk__agro

Ярослав Кроха, Sport Arena

Нива після того, як приймала суперників у Львові, повертається на рідний стадіон. У разі перемоги колектив з Тернополя за втраченими очками випередить ВПК-Агро. Відзначимо, що безгольова серія ВПК-Агро тривала в Першій лізі вже 218 хвилин.

Гості активно почали гру і на 22-й хвилині відкрили рахунок. Після навісу Ксьонза з флангу Станіслав Куліш розстріляв ворота Єрмолова – 0:1. Таким чином, досвідчений нападник перервав безгольову серію ВПК-Агро. Більше команди в першому таймі не забивали.

Нива активно почала другу половину зустрічі і така гра принесла свої плоди на 60-й хвилині. Після подачі Ігоря Семеніна зі штрафного Сергій Кисленко зіграв на випередження і головою пробив повз Шеліхова – 1:1. На 67-й хвилині небезпечно пробивав Шаповалов, але блискуче зіграв Єрмолов. На 77-й хвилині Вовченко віддав на Різника, Андрій обіграв Шеліхова, але не влучив у порожні ворота. Фантастичний момент для Ниви. На 80-й хвилині після удару Мороза довелося вступати в гру Денису Шеліхову.

І ось – кульмінація. На 83-й хвилині після удару Шмигельського м’яч потрапив в руку Скакуна і арбітр призначив пенальті, яке реалізував Білий – 1:2. На 90-й хвилині Іван Будняк вдарив Скакуна та отримав червону від арбітра за неспортивну поведінку. Але відігратися господарі не могли.

Матч завершився мінімальною перемогою ВПК-Агро.

Man of the Match: Іван Білий (ВПКАгро)

Досвідчений захисник проявив холоднокровність і спокій. Іван у другому таймі з’явився на полі і забив пенальті. Цей забитий м’яч дозволив ВПК-Агро обіграти Ниву.

Нива (Тернопіль) – ВПК-Агро (Вишневе) – 1:2

Голи: Кисленко, 60 – Куліш, 22, Білий, 84 (пен)

Нива (стартовий склад): Єрмолов, Хруставка, Демчук, Вовченко, Дворовенко, Проців, Мороз, Скакун, Гатала, Семенина, Кисленко. Запасні: Жупанський, Зінь, Кобеля, Граматик, Мамешев, Різник, Малацук, Волохатий, Бідний. Головний тренер: Ігор Климовський

ВПК-Агро (стартовий склад): Шеліхов, Агапов, Яременко, Зозуля, Ляшенко, Беляєв, Шаповалов, Будняк, Шмигельський, Кулиш, Ксьонз. Запасні: Воробей, Красов, Тищенко, Мухтаров, Гадрані, Білий, Горбаченко, Шевченко. Головний тренер: Сергій Соловьйов.

Видалення: Будняк, 90

16:00. Тернопіль. Міський стадіон ім. Романа Шухевича

Арбітр: Ярослав Песоцький (Суми)