ВПК-Агро здійснив неймовірний камбек і переміг Авангард

Команди на двох забили п'ять м'ячів

ВПК-Агро. Фото: Карина Олейник

Олександр Олійник, Sport Arena

Обидві команди в перші 15 хвилин не відзначилися чимось цікавим. Можна лише згадати, що Майборода був на ударній позиції, але до м’яча добрався не зовсім вдало. Далі гра перейшла в більш спокійне русло і небезпечного моменту уболівальникам довелося чекати до 20-ї хвилини – Пограничний не замкнув навіс Філіппова. В цілому, Авангард виглядав впевненіше своїх суперників, які ще звикають до Першій лізі – непогано видали приклався Пограничний, але м’яч пролетів над поперечиною.

Натиск краматорців мав позначитися – це і сталося на 24-й хвилині. Майборода виграв верх у захисника ВПК-Агро після діагоналі Лобова, скинув на Чебаненка і форвард господарів забив свій перший гол в складі Авангарду. Після забитого м’яча команда Городова заспокоїла гру і почала діяти з позиції сили – ще один шанс змарнував Чебаненко, не потрапивши в ближній кут. Ну і в кінці таймі Бойко втік на побачення з Бубенцовим, однак, обігравши кіпера гостей, гравець господарів не потрапив в створ воріт.

Після перерви Альянс створив шикарний момент, але з ударом Кічі головою впорався молодий Якубенко. Авангард провів свою атаку, яка завершилася непоганим дальнім ударом від Сеницького здалеку по порожніх воротах, але м’яч опустився на сітку воріт. Також пробивав і Чебаненко – поруч зі штангою. А ось гості забили – причому дуже несподівано! Навіс з флангу і удар головою – в трансляції було складно розібратися, але схоже, що навіс Красова вдало Горбаченко. А на 78-й хвилині Кирило Сидоренко навісив з кутового і Кіча ударом з «двійничка» увігнав м’яч у сітку воріт господарів – 2:1 на користь магдалинівців.

Фінальну крапку в матчі поставив Горбаченко, який скористався передачею Тищенка та реалізував свій вихід один на один з Якубенком. Гол Лобова з пенальті в компенсований час вже не змінив розклад зустрічі – ВПК-Агро святкує виїзну перемогу.

• Man Of The Match: Владислав Горбаченко (ВПК-Агро)

Джокер магдалинівців відзначився дублем – в першому випадку Влад шикарно зіграв головою, а його другий гол став відправною точкою для перемоги ВПК-Агро в цьому матчі.

Авангард (Краматорськ) – ВПК-Агро (Магдалинівка) – 2:3 (1:0)

Голи: Чебаненко, 24, Лобов, 90+3 (пен.) – Горбаченко, 72, 86, Кіча, 78.

Авангард (СТАРТ): Якубенко, Ховбоша, Шинкаренко, Д’яченко, Сорокін, Бойко, Пограничний, Майборода, Лобов, Чебаненко, Булгаков. Запасні: Солдатенко, Таранда, Сеницький, Д. Сидоренко, Нечосов, Гаврик. Головний тренер: Олексій Городов.

ВПК-Агро (СТАРТ): Бубенцов, Васильєв, К. Сидоренко, І. Білий, Ляшенко, Красов, А. Білий, Будняк, Дорошенко, Удод, Кіча. Запасні: Шеліхов, Донгаузер, Тищенко, Яременко, Горбаченко, Передистий, Логінов, Шарко. Головний тренер: Сергій Соловйов.

Краматорськ. 18:00. Стадіон «Авангард»
Арбітр: Сергій Задіран (Київська область)