Sportarena

Втрачаємо цілі клуби. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час воєнного міжсезоння 2022/23

Втрачаємо цілі клуби. Усі трансфери Першої ліги. Новини футболу

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це друга редакція таблиці переходів (перша – тут; підсумок по сезону 2021/22 – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Альянс Липова Долина Очікується призупинка виступів з.Герт (Кірхаймер Німеччина Д6), п.Піднебенний (Паленсія Іспанія Д5), п.Сніжко (Аргір Фарери Д1), н.Загинайлов (Баварія Хоф Німеччина Д4), з.Пікуль, п.К.Ярошенко (обидва — Троттур Ісландія Д2, з весни), з.Ульянов (Вранов Словаччина, з весни), з./п.Брікнер (Жетису Казахстан Д2, з весни), п.Шмигельський (Скорук Д3, з весни), п./н.Агапов (Машал Узбекистан Д2, з весни), н.Яловенко (Пуассі Франція Д4, з весни), п.Карноза (зав., з весни), з.Адаменко, з.Зайков (обидва ‒ з весни), гол.тр.Безсмертний, тр.Ю.Ярошенко, в.Воробей, в.Єфанов, в.Важинський, з.Зубейко, з.Нелін, з.Неплях, з.Пісний, з./п.Осадчий, п.Бойко, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Лебеденко, п.Лучик, п.Петленко, п.Рогозинський, п.Сидоренко, п.В.Шарай, п.С.Шарай, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Кобцов, н.Шаврін, н.Шпирьонок
Оболонь Київ п./н.Калайтан (Олімпік Д2) з./п.Суханов (Чорноморець Д1), п.Лобов (Хебар Болгарія Д1), н.Щебетун (Шауляй Литва Д1)
Нива Тернопіль   з.Дворовенко
Гірник-Спорт Горішні Плавні з./п.Понєдєльнік (Кривбас Д2→Д1), п./н.Твердохліб, н.Яворський (обидва ‒ Гірник-Спорт Д1), н.Бруно (Трабальядоре Бразилія1)
Прикарпаття Івано-Франківськ п.Воробчак, н.Оринчак (обидва ‒ Чорноморець Д1), п.Семотюк (Кривбас Д1/Чорноморець Д1)
Поділля Хмельницький Очікується призупинка виступів п.Ліповуз (Рух Д1), п.Савошко (Верес Д1), гол.тр.Костишин, в.Задерейко, в.Кринський, з.Сафіханов, п.Джомзе, п.Трубніков, п.Ямполь, н.Буряк, в.Кринський (Пжеров Чехія Д4, з весни), в.Кучеренко (Колос Д1 п/ор→Аксу Казахстан Д2→Д1 ор., з весни), з.Корохов (Легіоновія Польща Д4, з весни), з.Матвєєнко (Нептунас Литва, з весни), з.Пернацький, н.Прильопа (обидва – Отроковице Чехія Д3, з весни), з./п.Пріхна (Бронь Польща Д4, з весни), п.Мораренко, (Колос Д1 п/ор, з весни), п.Островський (Олімпія Польща Д4, з весни), п.Цибульник (Томасовія Польща Д4, з весни), п.Ямполь (Світ Нови-Двор Мазовецький Польща Д4, з весни), н.Карпенко (Акжайик Казахстан Д1, з весни), н.Коваль (Колос Д1 п/ор→Гірник-Спорт Д2, з весни), н.Прильопа (Отроковице Чехія Д3, з весни), з./п.Ващишин (Динамо Д1 п/ор, з весни), в.Шухман, п.Волинець, п.Жикол (всі ‒ з весни), в.Валіон, з.Воловик, з./п.Пріхна, п.Каверін, п.Костенко, п.Панасенков
Полісся Житомир з.Червак (Спарта В Чехія Д2), п.Микитюк (Динамо U-19) з./п.Батагов (СК Дніпро-1 Д1 п/ор.→Зоря Д1 ор.), п.Бабенко (Металіст Д2→Д1), п./н.Янаков (Зоря Д1 п/ор.), з.Сахневич
Волинь Луцьк Очікується призупинка виступів в.Коркодим (Верес Д1), з.Войтіховський (Чорноморець Д1), з./п.Климець, п.Рябов (обидва ‒ Карпати Львів Д3→Д2), з./п.Мартинюк, н.Кобзар (обидва ‒ ФК Олександрія Д1), п.Ляшенко (ЛНЗ Черкаси Д3→Д2), н.Теслюк (Рух Д1), гол.тр.Шахов, тр.Михалик, в.Неділько, в.Савченко, з.Мороз, з./п.Чернов, п.Бойко, п.В.Кристін, п.С.Кристін, п.Кузнєчіков, п.Миронюк, п.Ольхович, п.Сад, п.Сасовський, п.Чепелюк, п.Шевчук, п.Янчук, п./н.Богомаз, н.Гарсієв
Олімпік Донецьк п.Цурупін (Верес Д1), п./н.Калайтан (Оболонь Д2)
ФК Краматорськ з.К.Прокопчук, п.Вітенчук (обидва ‒ ФК Минай Д1)
Агробізнес Волочиськ Очікується призупинка виступів з.Курило (Металіст 1925 Д1), п.Семенюк (Крішов Німеччина Д5), гол.тр.Чижевський, тр.Дячук-Ставицький, в.Артим, в.Матус, в.Мозіль, з.Бойчук, з.Карась, з.Нагорний, з./п.Бєлоусов, з./п.І.Когут, п.Груша, п.Гудзінський, п.Думанюк, п.Ємаєв, п.М.Когут, п.Мочуляк, п./н.Русьян, п./н.Синиця, н.Галадей, з.Зубков (Рух Хожув Польща Д3, з весни), з.Слотюк (Котвіца Польща Д4, з весни), з.Юхимович (Зніч Польща Д3, з весни), п.Вербний (Бішофсхолден Австрія ам., з весни), п.Черненко (Марек Болгарія Д2, з весни→Спартак Варна Болгарія Д1), н.Апанчук (Чанєц Польща Д5, з весни), н.Захарків, н.Петров (обидва ‒ з весни)
ВПК-Агро Вишневе з.Вісенте (Сертанозіньо Бразилія Д3→Д4), з.Тарадуда (Транс Естонія Д1), з.Шевченко (ПФК Львів Д1)
ФК Ужгород Очікується призупинка виступів з.Чушенко (ФК Минай Д1 п/ор.), в.Дегтяр, в.Кашка, в.Лабатій, з.Допілка, з.Кобеляш, з.Сартіна, з.Шкіндер, з./п.Федак, п.Глагола, п.Дуран, п.Жонатан, п.Станкович, п.Стень, п./н.Машталір, п./н.Мердєєв, н.Гірний, в.Готра (Кішварда Угорщина Д1, з весни), в.Ющишин, з.Савошко, н.Гайдучик (всі – Верес Д1 п/ор., з весни), з./п.Аксьонов (ФК Минай Д1, з весни), п.Вискребенцев (ФК Маріуполь Д1 п/ор.→ФК Слуцьк Білорусь Д1, з весни), п.Ряшко, п./н.Пиняшко (обидва – Казінбарчика Угорщина Д3), п.Ференцик (Марцелова Словаччина Д3), з.Беца, п.Тищук, н.Корнєв, н.Хомченко (всі ‒ з весни), п.Єфіменко, п.Кохман (з осені)
Кремінь Кременчук в.Музичка (ост.кл.: МФА Мункач ААФУ), п.Жданович (Зірка Кропивницький ААФУ), п./н.Савицький (ФК Вовчанськ Д3), н.Вівдич (ФК Олександрія U-19) з.Бичков, з.Курелех (обидва ‒ СК Полтава Д3), н.Галата (Ворскла Д1 п/ор.), тр.Кузьменко, тр.Стойко, в.Третяк, п.Алізаде, н.Кучеренко

Очікувані новачки Першої ліги

Карпати Львів з./п.Климець, п.Рябов (обидва ‒ Волинь Д2), п.Ю.Тлумак (Динамо U-19) в.Кучинський, в.Сасс, в.Сілецький, з.Дударенко, з.Заставний, з.Маркович, з.Маткобожик, з.Повалій, з.Сімінін, з.Цюпа, п.Семенина, п.Тітунін, н.Будник
Лівий берег Київ Очікується призупинка виступів з./п.Курко (Верес Д1), п.Бафталовський (Дайнава Литва), п.Ксьонз (Мазовія Польща Д5), н.Петренко (Медьїмур’є Хорватія Д3), гол.тр.Бузник, тр.Ущаповський, в.Проценко, в.Рева, в.Ситников, з.Воронін, з.Іщенко, з.Карамушка, з.Співаков, з./п.Соколов, п.Євтіхов, п.Запорожан, п.Меладзе, п.Морозенко, п.Старгородський, п.Ульяницький, н.Акименко
ЛНЗ Черкаси з.Синьогуб (Інгулець Д1), з.Солдат, п.Полюлях (обидва ‒ Верес Д1), п.Ляшенко (Волинь Д2), п.Савін (Металіст 1925 Д1), н.Галенко (Бішофсхолден Австрія ам. п/ор.) тр.Шпанюк (Узбекистан), з./п.Куксенко, з./п.Сафонов (обидва ‒ Бішофсхолден Австрія ам.), п./н.Коваленко (Екранас Литва Д1 п/ор.→Акжайик Казахстан Д1), тр.Марчук, п.Івахно
Металург Запоріжжя н.Куралех (ДЮСШ Металург юн.) з.Остапенко, з.Сидоренко, п.Загальський, п.Загоруйко, п.Чорний
Скорук Нікопольський район з.Шевченко, п.Гевлич
Перемога Дніпро

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena