Sportarena

Втрати Полісся, переформатування Олімпіка. Усі трансфери Першої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22

Втрати Полісся, переформатування Олімпіка. Усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна Першої ліги сезону 2020/2021

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це четверта редакція таблиці переходів (третя – тут).

Клуб Можливі придбання Можливі втрати
Агробізнес Волочиськ з.Карась (ФК Минай Д2), з.Нагорний, п.Вербний (обидва – Карпати Галич Д3), п.Гудзінський (ост.кл.: КПФ Карпати Львів Д3х), п.Синиця (Вентспілс Латвія Д1) з.Дідик (Рух Д1), з.Шаповал (Полісся Д2), п.Косовський, п./н.Дудік (обидва – ВПК-Агро Д2), п.Немтінов (Епіцентр Д3), п./н.Гливий (Кристал Д2→Д3), з.Ярмоленко
Альянс Липова Долина з.Адаменко (ост.кл.: Полісся Д2), з.Зайков (СК Дніпро-1 U-21), п.Карноза (Кривбас Д3Д2), п.Шмигельський (Альянс Д2) в.Литвиненко (Вікторія ААФУД3), з.Медведєв (ФК Краматорськ Д2), з.Меженський (ФК Тростянець ААФУД3), п.В.Шарай (Інгулець Д1), в.Богдан, з.Шевченко, н.Зубков
Волинь Луцьк гол.тр.Шахов (Волинь-2 Д3), п.Сад (Прикарпаття Д2), п.Чепелюк (Гірник-Спорт Д2), п./н.Богомаз (Гірник-Спорт Д2 п/ор.) гол.тр.Сачко, в.Леванідов (Діназ Д3), з.Сімінін, з./п.Приймак, п.Чачуа (всі – ТзОВ Карпати Львів Д3), п.Нкололо (Судува Литва Д1), п.Протасов (Металіст 1925 Д2→Д1), п./н.Оринчак (Полісся Д2), н.Коломоєць (Полісся Д2), з.Цюпа, п.Хагназарі, п.Шарпар
Оболонь Київ в.Слуцький (Ворскла U-19), з.Бородай (ФК Краматорськ Д2), п.Олійник (Металург Запоріжжя Д3), н.Черній (Кривбас Д3→Д2) в.Фастов (МФК Миколаїв Д2Д3), з.В.Білий, з./п.Бровченко (обидва – Вікторія ААФУД3), з.Голіков (ЛНЗ Черкаси ААФУ→Д3), в.Коломієць, в.Тюрін, п.Улянченко
Гірник-Спорт Горішні Плавні в.Кліщук (Кристал Д3Д2), з.Кравчук (Металіст Д2), з.Никитюк (Карпати Галич Д3), з.Цвіренко (Металіст 1925 Д2→Д1), з.Шинкаренко (ФК Краматорськ Д2 п/ор.→ФК Маріуполь Д2), з./п.Понедельник (Полісся Д2), з./п.Сафіханов (Чайка Д3), п.Мильченко (Зоря U-21 ор.), п.Паламар, н.Яворський (обидва – МФК Миколаїв Д2), п.Посєвкін, н.Кожевніков (обидва – Ворскла Д1 ор.), п.Ямполь (Металіст 1925 Д1), н.Бруно Ернандес (Азуріз Бразилія), н.Клебер (Бразилія) в.Фіяло (Буковина Д3), з.Векляк (ФК Минай Д1), з.Велєв, п.Литвяк (обидва – Перемога Д3), з.Вісенте (ВПК-Агро Д2), з.Кравченко (Металіст Д3Д2 п/ор.), з.Шинкаренко (ФК Краматорськ Д2 п/ор.→ФК Маріуполь Д1), п.Краєв (Гірник-Спорт Д1 п/ор. Перемога Д3 ор.), п.Чепелюк (Волинь Д2), п.Чередниченко (Полісся Д2), п./н.Богомаз (Волинь Д2 п/ор.), п./н.Лукас (Агіла Сальвадор Д1), в.Коваль, з.Білобровка, з.Павлиш, з.Тимошенко, п.Ігнатьєв, п.Осипенко, п.Д.Твердохліб, н.Литовченко, н.Якубов
ВПК-Агро Вишневе гол.тр.Грицай, в.Бабичин, п.Литвиненко (всі – Рух Д1 ор.), тр.Чечер (Зоря Д1), тр.П.Таран (Буковина Д3), тр.вор.Яковець, в.Караващенко (Десна U-21), в.Махновський (Вентспілс Латвія Д1), з.Вісенте (Гірник-Спорт Д2), з.Плечій (Кристал Д2Д3), з.Слива (КПФ Карпати Львів Д3х), з.Шевченко (Полісся Д2), п.Даніель Жезус (Греміо Новорізонтіно Бразилія Д3), п.Косовський, п./н.Дудік (обидва – Агробізнес Д2), п.Наполов (Хойничанка Польща Д3), н.Колесник (Колос U-21), гол.тр.Соловйов, тр.Дірявка, тр.вор.Збарах, з.Яременко, п.Кіча, п.Ляшенко (всі – Перемога Д3), дир.Книш (Кривбас Д2), тр.Сидоренко, адм.Головань, в.Воробей (Вікторія Д3), в.Шеліхов (Металіст 1925 Д2→Д1), з.Агапов (ФК Краматорськ Д2), з.І.Білий (Олімпік Д1Д2), з./п.Красов, п.Шаповалов (обидва – Скорук ААФУД3), п.Бєляєв (Генчлербірлігі Туреччина Д2), п.Ксьонз (Лівий Берег ААФУ→Д3), п.Піддубний (Зоря Д1 п/ор.→Металург Запоріжжя Д3 ор.), п.Тищенко (ЛНЗ ААФУД3), п.Шмигельський (Альянс Д2), н.Горбаченко (Прикарпаття Д2), з.Гадрані, н.Араужо, н.Ігор
Полісся Житомир гол.тр.Калитвинцев, тр.Литовченко (обидва – ост.кл.: Олімпік Д1), в.Махарадзе (СК Дніпро-1 Д1), в.Тимофєєв (СК Полтава Д3), з.Гітченко (Десна Д1), з.Нестеров (Мезйокйовешд Угорщина Д1), з.Сахневич (Вентспілс Латвія Д1), з.Шаповал (Агробізнес Д2), п.Козак (Чорноморець Д2Д1), п.Огиря (Олімпік Д1), п.Чайковський (Інгулець Д1), п.Чередниченко (Гірник-Спорт Д2), п.Янаков (Зоря Д1 ор.), п./н.Оринчак (Волинь Д2), н.Коломоєць (Волинь Д2) гол.тр.Шищенко, в.Маханьков (Колос Д1), в.Медведєв (Мотор Запоріжжя ААФУ), з.Жук (Десна Д1), з.Повалій, з.Притиковський, п./н.Галенков (всі – ТзОВ Карпати Львів Д3), з.Прокопчук (ФК Краматорськ Д2), з.Шевченко (ВПК-Агро Д2), з./п.Понедельник (Гірник-Спорт Д2), п.Даудов (ФК Краматорськ Д2), п.Ковальов (Таврія Д3), п.Островський (Поділля Д2), н.Галенко (ЛНЗ Черкаси ААФУД3), н.Коваль (Полісся Д1 п/ор.Поділля Д3Д2 ор.), п.Гавриленко, п.Чернецький
ФК Краматорськ з.Агапов (ВПК-Агро Д2), з.Медведєв (Альянс Д2), з.Мягков (Кремінь Д2), з.Прокопчук (Полісся Д2), з.Шушко (ФК Маріуполь U-21 ор.), п.Вітенчук (ФК Краматорськ Д2Д3), п.Геловані (Епіцентр Д3), п.Даудов (Полісся Д2), п.Ндукве (Металіст 1925 Д2Д1 ор.), п./н.Коробка (ост.кл.: Металіст 1925 Д2) з.Бородай (Оболонь Д2), з.Писко, п.Толочко (обидва – Прикарпаття Д2), з.Шинкаренко (ФК Краматорськ Д2 п/ор.→Гірник-Спорт Д2), п.Гуті (Навбахор Узбекистан Д1), п.Чебаненко (ФК Вовчанськ Д3), з.Гаврик, з.Лєсунов, з.Савченко, з.Ховбоша, з.Чідера, п.Дучев, п.Сеницький, п.Хоружий, н.Скотаренко (всі – в/а)
Нива Тернопіль з.Васько (Зоря U-21), п.Бичек (КПФ Карпати Львів Д3х), п.Дедух (Гірник-Спорт Д2), п.Козак (Карпати Галич Д3) п.Граматик (Нива Вінниця Д3), п.Бідний
Прикарпаття Івано-Франківськ з.Матушевський (Карпати Галич Д3), з.Писко, п.Толочко (обидва – прикарпаття Д2), п.Лень, п.Рудюк (обидва – Рух Д1 ор.), п.Ю.Радульський (Прикарпаття ДЮФЛУ U-19), н.Горбаченко (ВПК-Агро Д2) з.Мелінишин (Карпати Галич Д3), з.Ульянов (МФК Миколаїв Д3Д2), з./п.Курко (Лівий Берег ААФУД3), п.Сад (Волинь Д2), н.Андрейчук (ФК Олександрія U-19), в.Барасюк, з.Писко, з./п.Конкольняк, з./п.Януш, п.Вацеба, п.Шпирка (всі – в/а)
Металіст Харків в.Бубенцов (МФК Миколаїв Д2), в.Рибка (Лієпая Латвія Д1), з.Кравченко (Гірник-Спорт Д2 п/ор.), з.Порох (МФК Миколаїв Д2), з.Цуріков (СК Дніпро-1 Д1), з./п.Маілтон (Атлетико-Мінейро Бразилія Д1), з./п.Сарапій (Металург Д3), п.Банада (ФК Олександрія Д1), п./н.Шамич (Колос U-21), н.Матеус Пейшото (РБ Брагантино Бразилія Д1), н.Ріаскос (Насьональ Португалія Д1→Д2) з.Гуйє (зав.), з.Кравчук (Гірник-Спорт Д2), з.Тепляков, з.Кузубов, п.Багачанський (всі – ФК Вовчанськ Д3), з.Цуріков (ФК Олександрія Д1 ор.), з.Ярош (Динамо Д1 п/ор.), п.Краєв (Гірник-Спорт Д1 п/ор.Перемога Д3 ор.), н.Сікорський (Перемога Д3), в.Чеботарьов, з.Еберт, н.Давидов
Поділля Хмельницький з.Веремієнко (Рух Д1 ор.), з.Клименко (Балкани Д3 п/ор.), п.Волинець (СК Дніпро-1 U-19), п.Островський (Полісся Д2), н.Коваль (Полісся Д1 п/ор.Колос Д1 ор.) з.Павлюк (Епіцентр Д3), п.Малей (Діназ Д3), п.Худік (Нива Вінниця Д3), н.Мандзюк (зав.тр.), н.Салбак (Буковина Д3), з.Жданов, з.Романюк, п.Шпікула
ФК Ужгород гол.тр.Іваниця (Тарпа Угорщина Д3), тр.Блавацький (ост.кл.: Сталь Красник Польща Д4), в.Лабатій (СДЮСШОР Ужгород юн.), в.Ющишин, з.Савошко (обидва – Верес Д1 ор.), з.Кобеляш (ФК Олександрія U-21), з.Січ (Угорщина ам.), п.Вискребенцев (ФК Маріуполь U-21), п.Мердєєв, н.Хомченко (обидва – Карпати Галич Д3), п.Пиняшко (ФК Минай Д1) гол.тр.Васютик, н.Вишневський (ФК Минай Д1), з.Цень (Фенікс Підмонастир ААФУ), н.Майборода (Діназ Д3), в.Восконян, з.Минайленко
Кривбас Кривий Ріг ген.дир.Баєнко (Левадія Т Естонія Д1), дир.Книш (ВПК-Агро Д2), тр.Гребенюк (Рух Д1), в.Сарнавський, п./н.Вагнер (обидва – СК Дніпро-1 Д1), з.Балан (Інгулець Д1), з.Зотько (Олімпік Д2), з.Мостовий (Десна Д1), з./п.Гордієнко (ФК Олександрія Д1), з./п.Семенов (Кремінь Д2), п.Васін (Інгулець Ворскла Д1 п/ор.→ Ворскла Д1), п.К.Приходько (Шахтар U-21), п.Татарков (Пюнік Вірменія Д1), п.Семеніхін (ост.кл.: Шахтар/ФК Маріуполь U-21), п.Щедрий (Інгулець Д1), п./н.Говедариця (Зріньски Мостар Боснія Д1), н.Дебелко (Шахтар С Білорусь Д1), н.Хобленко (Стабек Норвегія Д1 п/ор.→СК Дніпро-1 Д1 ор.) сп.дир.Фролов, тр.Лазоренко, в.Злотар (Чайка Д3), з.Дедяєв (Мотор Запоріжжя ААФУ), з.Попчук, п.Козак (обидва – Кристал Д2Д3), з.Сокол (Металург Д3), п.Гуськов, н.Берко (обидва – Лівий Берег Київ Д3), п.Карноза (Альянс Д2), п.Ременюк (Металіст 1925 Д1), п.Семеніхін (ФК Вовчанськ ААФУД3 ор.), н.Мішуренко (Скорук ААФУД3), н.Черній (Оболонь Д2), в.Левичев, з.Коцюмака, п.Павленко
Олімпік Донецьк гол.тр.Литовченко, в.Прокопенко, з.Карвацький, з.Новиков, з.Ходуля, з.Швець, п.Зарічнюк, п.Луценко, п.Цурупін, п./н.Гбамбл (всі – Рубікон Д3), в.Рибак (Зоря Луганськ U-21), з.І.Білий (ВПК-Агро Д2), з.Дмитренко, н.Кірієнко (обидва – Діназ Д3), з.Сухомлинов (Атлет Київ ААФУ), з.Шевченко (ост.кл.: Таврія Д3), п.Койдан (ФК Чернігів Д3), п.Семчук (Карпати Галич Д3), п.Улянченко (Оболонь-2 Д3х), п.Ходаковський (Кристал Д2Д3), п./н.Калайтан (Буковина Д3), п./н.Прядун (МФК Миколаїв Д3Д2), н.М.Литовченко (ФК Гореничі 1960 ААФУ КОАФ) тр.Туре, в.Кичак, з./п.Є.Пасич (обидва – Верес Д1), в.Чекотун (АФК Швеція Д2), з.Драме (ФК Ростов Росія Д1), з.Зотько (Кривбас Д2), з.Снурніцин (Зоря Д1), п.Альваренга, п.Таллес (обидва – Рух Д1), п.Завійський, п.Цимбалюк (обидва – Десна Д1), п.Огиря (Полісся Д2), п.Політило, п.Хамелюк (обидва – ПФК Львів Д1), п./н.Тейшейра (Сошо Франція Д2), п./н.Чогадзе (Інгулець Д1), н.Нкенг (ХІК Фінляндія Д1), гол.тр.Санжар, в.Халімі, з.Швець, з./п.Бабенко, п.Романовський
Кремінь Кременчук гол.тр.Столовицький, в.Старченко, п.Авер’янов, п.Орел (всі – Дніпро Черкаси Д3), в.Мирний (ост.кл.: Чорноморець Д2), з.Пилипенко (ФК Суми ААФУД3), з.Товкач (Зоря U-21), з.Д.Сидоренко (Колос U-21), п.Галоян (Оболонь-2 Д3), п.Панчишин, н.Навроцький (ФК Минай U-21), п.В.Сидоренко (ост.кл.: Балкани Д3), п./н.Алізаде (ФК Маріуполь U-21) гол.тр.Свистун (Гірник-Спорт ПОАФ ам.), в.Данкович (Ронін Києво-Святошинський р-н КОАФ), з.Мілесін (Скорук ААФУ→Д3), з.Мягков (ФК Краматорськ Д2), з./п.Семенов (Кривбас Д3→Д2), п.Демченко (ФК Олександрія Д1), з.Антоніо Сантос, п.Дудка, п.Івахно, п.Кривенко, п.Луіз Фернандо, п.Пуди, п.Хоцяновський, н.Кучеренко

 


Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena