Sportarena

Амбітність Епіцентру, надія Карпат Галич. Усі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22
Амбітність Епіцентру, надія Карпат Галич. Усі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту.

Читайте також: Збірна сезону 2020/2021 Другої ліги

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це четверта редакція таблиці переходів (третя – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Діназ Вишгород в.Леванідов (Волинь Д2), п.Духота (Колос U-21), п.Малей (Поділля Д3Д2), п.Чепурненко (Десна Д2), з.Гарбар (зав.), з.Дмитренко, н.Кірієнко (обидва – Олімпік Д1Д2), п.Белич (Десна Д1 п/ор), п.Брижчук (Нива Вінниця Д3), п.Добровольський (Любомир Д3 ор.), п.Русьян (Чайка Д3), в.Крикнін, з.Трубочкін, н.Яровенко
Епіцентр Дунаївці гол.тр.Нагорняк (юн.зб.України), в.Тюрін (Оболонь-2 Д3), з.Павлюк (Поділля Д3Д2), п.Немтінов (обидва – Агробізнес Д2), н.Терещенко (Славой Словаччина Д2), н.Якубов (Гірник-Спорт Д2) гол.тр.І.Бадло (Рідна Борщівщина ААФУ АФТ ам.), в.Попович (Таврія Д3), п.Геловані (ФК Краматорськ Д2)
Карпати Галич гол.тр.Вовчук, в.Стегніцький, з.Береза, з.Даниловський, з.Калинчук, п.Лісовик, н.Сущак (всі – КПФ Карпати Львів Д3х), п.Гуменяк (ФК Минай U-21) з.Матушевський (Прикарпаття Д2), з.Нагорний, п.Вербний (обидва – Агробізнес Д2), з.Никитюк (Гірник-Спорт Д2), п.Козак (Нива Тернопіль Д2), п.Мердєєв, н.Хомченко (обидва – ФК Ужгород Д2), п.Семчук (Олімпік Д1Д2)
Нива Вінниця тр.вор.Остапенко (ост.кл.: Ворскла Д1), в.Шкарбан (Чайка Д3), п.А.Брижчук (Діназ Д3), п.Граматик (Нива Тернопіль Д2), п.Худік (Поділля Д3Д2) з.Федорук, з.Петрук, з.Попов, п.Гемега, п.Загробський, п./н.Осмоловський
Дніпро Черкаси гол.тр.Ільницький (ЛНЗ Лебедин Черкаси ААФУ) гол.тр.Столовицький, в.Старченко, п.Авер’янов, п.Орел (всі – Кремінь Д2), п.Фхакадзе (Перемога Д3)
Буковина Чернівці в.Фіяло (Гірник-Спорт Д2), з.Логінов (Кристал Д2Д3), з.Николишин (ТОВ Карпати Львів ААФУД3), п.Лук’янченко (Зоря U-21), н.Салбак (Поділля Д3Д2), тр.П.Таран (ВПК-Агро Д2), п.Еногела (Металіст 1925 Д2→Д1), п./н.Калайтан (Рубікон Д3), п.Боровець, п.Карповський, п.Хучбаров, н.Палагнюк
Чайка Петропавлівська Борщагівка гол.тр.Савчук (Колос U-21), в.Злотар (Кривбас Д2), в.Міхєєв (Авангард Бзів ААФУ КОАФ), з.Кузнєцов (Агролайф Попільнянський р-н ААФУ ЖОАФ), з.Шевченко (ост.кл.: Таврія Д3), п.Аракелян, п.Василенко, п.Сичевський (всі – Оболонь-2 Д3), п.Соловйов, п.Мнишенко (Колос Ковалівка U-19), п.Нівалдо (Джуніорс Шпитьки КОАФ ам.), п.Русьян (Діназ Д3), в.Шкарбан (Нива Вінниця Д3), з./п.Сафіханов (Гірник-Спорт Д2), в.Тумко, п.Гуральський, п.Шевчук, н.Столяров, н.Ярмак
ФК Чернігів з.Самойленко, з.Шумило, н.Литвиненко  (всі – Десна U-21), п.Порохня (ФК Кудрівка ААФУ) п.Койдан (Олімпік Д1Д2), з.Науменко, п.Садовий
Рубікон Київ п.Кізілатеш (Балікесірспор Туреччина Д2) гол.тр.Литовченко, в.Прокопенко, з.Карвацький, з.Новиков, з.Ходуля, з.Швець, п.Зарічнюк, п.Луценко, п.Цурупін, п./н.Гбамбл (всі – Олімпік Д1→Д2), п.Копитов (СК Полтава ААФУД3)
ЛНЗ Лебедин Черкаси в.Попович, з.Лопирьонок (обидва – ФК Минай Д1Д2), з.Голіков (Оболонь Д2), п.Куксенко, н.Войцеховський, н.Д.Сула (всі – МФК Миколаїв Д2), п.Сніжко (ФК Минай Д1), п.Тищенко (ВПК-Агро Д2), п./н.Волков (Десна Д1), н.Галенко (Полісся Д2) тр.Ільницький (Дніпро Черкаси Д3), з.Калугін, з.Процишин, з./п.Клюс, п.Бука, п.Коваленко, п.Котляр, п.Пиріг, п.Пуш, п.Сачко, п.Шаповал
ТзОВ Карпати Львів в.Сасс (ПФК Карпати Львів Д3-втрата профі-статусу), з.Болденков, н.Будник (обидва – Пюнік Вірменія Д1), з.Лобай (ПФК Львів Д1), з.Маткобожик, п.Кожанов, п.Ткачук (всі – ФК Минай Д1→Д2), з.Повалій, з.Притиковський, п./н.Галенков (всі – Полісся Д2), з.Сімінін, з./п.Приймак, п.Чачуа (всі – Волинь Д2), з.Чіпак (Колос Ковалівка U-19), п.Гуменюк (Вотранс Луцьк ААФУ), п./н.Єрмаченко (Сперанца Молдова Д1) з.Николишин (Буковина Д3), п.Волков (МФА ААФУ→Д3), н.Деревльов
МФА Мукачево гол.тр.Шумський (ост.кл.: ПФК Львів Д1), в.Дегтяр, з.Вовкун, н.Гірний (всі – Земплін Словаччина Д1), в.Музичка (ФК Олександрія U-21), з.Григоращук, з.Оберман (обидва – ПФК Львів U-21), з.В.Луців, з.П.Луців (обидва – ФК Хуст ААФУ ЗАФ), з.Степанчук, п.Стень (обидва – КПФ Карпати Львів Д3→х), п.Волков (ТОВ Карпати Львів ААФУ→Д3), п.Галас (ФК Тернопіль-ТНПУ ААФУ АФТ), п.Грицак (Нива Теребовля ААФУ АФТ)
Лівий Берег Київ в.Ситников (МФК Миколаїв Д2→Д3), з./п.Курко (Прикарпаття Д2), п.Вдовенко (Колос U-21), п.Гуськов, н.Берко (обидва – Кривбас Д3→Д2), п.Ксьонз (ВПК-Агро Д2), н.Петренко (ФК Олександрія U-21)
АФСК Київ гол.тр.Нівінський (ост.кл.: Чорноморець Д2), в.Марціяш (Колос U-19), Семчук (Колос Ковалівка ДЮФЛУ U17), з.Ключик (Денгофф Денихівка ААФУ КОАФ), з.Куртяк (ФК Самбір ААФУ ЛАФ), п.Березинець (Зміна-Оболонь Київ ДЮФЛУ U17), п.Нагайський (Нива U-19), п.Сахно (Колос Ковалівка U-19), н.Гарнага (Златокрай ЧОАФ ам.), Сидоренко, Фінченко (Зміна-Оболонь Київ ДЮФЛУ U19) з.Лісняк, п.Валієв (обидва – Любомир ААФУ→Д3), гол.тр.Сіденко, в.Пасічник, в.Ткаченко, з.Байрамов, з.Друзякін, з.Лісняк, з.Романенко, з.Шталтовний, п.Броян, п.Вечурко, п.Као, п.Овчинніков, п.Прилюдько, н.Ігнатьєв, н.Фальковський
Любомир Ставище з.Лісняк, п.Валієв (обидва – АФСК Київ ААФУ→Д3), п.Добровольський (Діназ Д3 ор.), п.Трубніков (Колос U-19)
Група Б (південно-східна)
МФК Миколаїв гол.тр.Шевченко (ост.кл.: Таврія Д3), в.Зеніков, з.Любашов (обидва – ДЮФШ ФК Миколаїв ДЮФЛУ U-17), в.Фастов (Оболонь-2 Д3), з.А.Ульянов (Прикарпаття Д2), п.Біневський, н.Студенко (обидва – Енергія Д3 п/ор.), п.Жавко, п.Масалов, п.Окатий (всі – Таврія Д3), н.Голубка (ФК Миколаїв ААФУ ЛАФ) гол.тр.Близнюк, в.Бубенцов (Металіст Д2), в.Ситников (Лівий Берег Київ Д3), з.Ляшевський (Шевченкове Миколаївська обл. ам.), з.Парцванія (Жетису Казахстан Д1), з.Порох (Металіст Д2), з.Д.Ульянов (Вікторія ААФУ→Д3), з./п.Кушніренко (Ворскла Д1), п.Вітенчук (ФК Краматорськ Д2), п.Куксенко, н.Войцеховський, н.Д.Сула (всі – ЛНЗ Черкаси ААФУ→Д3), п.Паламар (Гірник-Спорт Д2), п./н.Одарюк (ФК Олександрія Д1), п./н.Прядун (Олімпік Д1→Д2), п.Охрончук, н.Яворський
Кристал Херсон дир.Лебідь, гол.тр.Куліш (Динамо-Авто Молдова Д1), в.Ковальов (Вікторія ААФУД3), в.Петриченко (Металург Д3), з.Єгоров, з.Собко, п.Богомол, н.Ольховіков (всі – ДЮСШ Херсон ДЮФЛУ U-19), з.Кушнір (Таврія Д2), з.Попчук, п.Козак (обидва – Кривбас Д3Д2), з.Слищенко (ФК Нікополь Д3), п.Калінін (СДЮСШОР Миколаїв ДЮФЛУ U-17), п.Колесник (Агротех Тишківка ААФУ КрОАФ), п.Корякін (СК Юніор Макарів ААФУ КОАФ), п.Сербінов (Зоря U-19), п./н.Апостолюк (ост.кл.: Кристал Д3), п./н.Гливий (Агробізнес Д2) гол.тр.Євтушенко, в.Солдатенко (Перемога Д3), з.Бородай (Енергія Д3), з.Кіричук (ФК Нікополь Д3), з.Лаптєв, п.Цибульський (обидва – Скорук ААФУД3), з.Логінов (Буковина Д3), з.Максименко, п.Вакуленко (обидва – Таврія Д3), з.Плечій (ВПК-Агро Д2), п.Головкін (Інгулець Д1)
Металург Запоріжжя в.Байда (Металург-2 ААФУ), з.Сокол (Кривбас Д3Д2), п.Білоцерківець (Інгулець Д1 п/ор.→Зоря Д1 ор.), п.Ковальський (Металург-2 ААФУ), п.Піддубний (ВПК-Агро Д2 п/ор.→Зоря Д1 ор.), тр.Ковальов (ФК Олександрія Д1), в.Петриченко (Кристал Д2→Д3), з./п.Сарапій (Металіст Д2), з.Бобров, п.Олійник
Таврія Сімферополь гол.тр.Пучков, тр.Поліщук (обидва – ост.кл.: Гірник-Спорт Д2), в.Попович (Епіцентр Д3), з.Максименко, п.Вакуленко (обидва – Кристал Д2Д3), п.Вакулинський, п.Жавко, п.Кривич (усі – Енергія Д3 п/ор.), п.Ковальов (Полісся Д2) тр.вор.Головенко, з.Бесараб (Енергія Д3), з.Кушнір (Кристал Д2→Д3), п.Жавко, п.Масалов, п.Окатий (всі – МФК Миколаїв Д2Д3), п.Тетеренко, н.Фаюк
Енергія Нова Каховка з.Бесараб (Енергія), з.Бородай (Кристал Д2→Д3), з.Гезело (ФК Олександрія U-19), п.Бондар (ФК Чорноморськ ААФУ ООФА), п.Скала (ФК Ронін ААФУ КОАФ), п.Терехов (ФК Нікополь Д3), н.Федоров (Реал Фарма Д3), н.Хапісов (Металург Запоріжжя ДЮФЛУ U-17), Качан (ДЮСШ Херсон ДЮФЛУ U-19) п.Біневський, н.Студенко (обидва – Миколаїв Д2 п/ор.), п.Вакулинський, п.Жавко, п.Кривич (усі – Таврія Д3 п/ор.)
Яруд Маріуполь в.Кравцов, з.Дмитрієв, п.Мамросенко (всі – ФК Маріуполь U-21), з./п.Тищенко (ФК Маріуполь Д1), п./н.Биковський (ост.кл.: Яруд Д3), н.Сандрак-Вінницький (Мотор Запоріжжя ААФУ) п.Тишинінов (ФК Тростянець ААФУД3), в.Зеленюк, з.Маймула, з./п.Асєєв, п.Бойко, п.Доберчук, п.Поліщук, н.Левянков
Балкани Зоря тр.С.Альтман п.Андріца (Хаджибей Усатове ААФУ ООФА), п.Попов (Реал Фарма Д3) з.Клименко (Поділля Д3Д2 п/ор.Чорноморець Д2Д1), з./п.Михайличенко (Чорноморець Д2Д1 п/ор.), з.М.Златов (зав.), з.Пилка, п.Гридзь
Перемога Дніпро гол.тр.Воробей (ФК Нікополь Д3), сп.дир.Соловйов, тр.Дірявка, тр.вор.Збарах, з.Яременко, п.Кіча, п.Ляшенко (всі – ВПК-Агро Д2), в.Солдатенко (Кристал Д2Д3), з.Велєв, п.Литвяк (обидва – Гірник-Спорт Д2), з./п.Слінкін (Вентспілс Латвія Д1), з./п.Резесідзе (ост.кл.: Джуніорс Шпитьки КОАФ), п.Валєєв (Чорноморець Д2→Д1), п.Донгаузер, н.Моланго (всі – Скорук ААФУ→Д3), п.Жерібі (Борисфен ААФУ), п.Краєв (Гірник-Спорт Д1 п/ор.Металіст Д3Д2 ор.), п.Фхакадзе (Дніпро Черкаси Д3), н.Сікорський (Металіст Д2) в.Варцаба (Скорук ААФУ→Д3), гол.тр.Рябий, тр.Арутюнян, тр.Бодня, з.Антонов, з.Білоус, п.Боровик, п.Докукін, п.Казновецький, п.Цуркан, н.Валуйко
Реал Фарма Одеса п.Воробйов (ФК ELIGOS-Великодолинське ААФУ ООФА), п.Нудний (ФК Вікторія ААФУ ООФА) п.Попов (Балкани Д3), н.Федоров (Енергія Д3)
ФК Нікополь

гол.тр.Поклонський, тр.Багмут, тр.Геращенко, тр.Медін, тр.Назаренко, в.Зновенко, в.Хома, з.Горілий, з.С.Заєць, з.Матвєєв, з.Сидоренко, з.Сорока, з.О.Хижняк, з.Швиденко, п.Я.Бутіч, п.Кіреєв, п.Рубчинський, п.Соловйов, п.Шинкаренко, н.Гора, н.Тяпкін (всі – СК Дніпро-1 U-21), в.Баштаненко (ДніпроФАМ ААФУ АФДнО ам.), з.Кіричук (Кристал Д2Д3), з.Хамаха (Металург-2 Запоріжжя ААФУ), п./н.Гоменко (ост.кл.: Кремінь Д2)

 

 

гол.тр.Воробей (Перемога Д3), з.Слищенко (Кристал Д2→Д3), п.Терехов (Енергія Д3), н.Жуков (Скорук Д3), в.Коваленко, в.Кучеренко, в.Регульський , з.Люсік, з.Мельник, з.Полянський, з.Таряник, з./п.Адаменко, п.Д.Артюшенко, п.Донець, п.Льога, п.Омельченко,
Вікторія Миколаївка в.Воробей (ВПК-Агро Д2), в.Литвиненко (Альянс Д2), з.В.Білий, з./п.Бровченко (обидва – Оболонь Д2), з.Зубейко (Чорноморець Д2Д1), з.Ульянов (МФК Миколаїв Д2→Д3), п.Зрібняк, п.Чеглов, н.Шаврін (всі – ФК Суми ААФУ→Д3) тр.вор.Качоренко, в.Ковальов (Кристал Д2Д3), з.Н.Шевченко (Скорук ААФУ→Д3)
ФК Суми тр.Шапочніков (ост.ком.: Оболонь-2 Д3) з.Пилипенко (Кремінь Д2), п.Ганжа (ФК Тростянець ААФУД3), п.Зрібняк, п.Чеглов, н.Шаврін (всі – Вікторія ААФУ→Д3)
ФК Вовчанськ в.Архипчук (всі – СК Дніпро-1 U-19),  в.Дьяков, з.Пец, п.Резепов, н.Савицький (всі – Металіст 1925 Д2→Д1), з.Егбуджуо (Шахтар Д1 ор.), з.Тепляков, з.Кузубов, п.Багачанський (всі – Металіст Д2), п.Демків, п./н.Пентелейчук, п.Химчак (всі – ПФК Львів Д1 ор.), п.Едмар (ост.кл.: Харрікейнс США ам.), п.Семеніхін (Кривбас Д2 ор.), п.Чебаненко (ФК Краматорськ Д2), в.Шаповал, з.Джафет, з.Покосенко, п.Волга, п.Іванченко, п.Мряченко, п.Ньємб, п.Стрельников, н.Анвулі, п.Богданов,
Скорук Нікопольський район в.Варцаба (Перемога Д3), в.Осадчук (Металург-2 Запоріжжя ААФУ), з.Веремєєв (Нимме Калью Естонія Д1), з.Клименко (Балкани Д3 п/ор.→Чорноморець Д2→Д1), з.Лаптєв, п.Цибульський (обидва – Кристал Д2Д3), з.Мілесін (Кремінь Д2→Д3), з.Н.Шевченко (Вікторія Миколаївка ААФУД3), з./п.Катеруша, н.Жуков (обидва – ФК Нікополь Д3), з./п.Красов, п.Шаповалов (обидва – ВПК-Агро Д2), п.Воронченко (Сперанца Молдова Д1→Д2), п.Гевлич (Кривбас-2 Кривий Ріг ААФУ),  н.Мішуренко (Кривбас Д3Д2) п.Донгаузер, н.Моланго (всі – Перемога Д3)
СК Полтава в.Вічний (Мотор Запоріжжя ААФУ), п.Копитов (Рубікон Д3), п./н.Стрельцов (Олімпія Савинці ААФУ) в.Тимофєєв (Полісся Д2), п.Собко, п./н.Місяйло, н.Фоменко
ФК Тростянець з.Меженський (Альянс Д2), з.Світличний (Олімпія Савинці ААФУ), п.Ганжа (ФК Суми ААФУД3), п.М.Єсип (ост.кл.: Авангард/СК Краматорськ Д1), п.Пастухов (ФК Олександрія U-21), п.Тишинінов (Яруд Д3)
Команди, які припиняють виступи
Оболонь-2 Буча тр.Шапочніков (ФК Суми ААФУД3), в.Тюрін (Епіцентр Д3), в.Фастов (МФК Миколаїв Д2Д3), п.Аракелян, п.Василенко, п.Сичевський (всі – Чайка Д3), п.Галоян (Кремінь Д2), гр.тр.→сел.Корнєв, в.Коломієць, з.Грабовський, з.Покойовий, з.Строчинський, з./п.Дишкант, п.Майданович, п.Улянченко, н.Рафальський
Волинь-2 Луцьк Всі гравці переведені в Волинь Д2 (крім п.Лучка, н.Уманець).
ПФК Карпати Львів
МФК Миколаїв-2 ст.тр.Діденко, тр.вор.Чумак

 

варіант матеріалу

Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena