favbet
favbet
Sportarena

Бразильський вектор Металу та відомий новачок Балкан. Всі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2020/21

Бразильський вектор Металу та відомий новачок Балкан. Всі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це сьома редакція таблиці переходів (шоста – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Діназ Вишгород п.Белич (Десна Д1 ор.), п.Старенький (Десна Д1) п.Безпалий, п.Марченко (обидва – Рубікон Д3), п.Чепурненко (Десна Д1), в.Коростишевський, з.Грабчак
Поділля Хмельницький з.Матвєєнко (Буковина Д3), з./п.Павлюк (Імель Словаччина аматори), п.Бондар, п.Цибульник (обидва – Авангард Д2), п.Мораренко (Колос U-21 ор.), п.Савошко (Полісся Д2), н.Карпенко (ост.кл.: Волинь Д2) п.Нгамба (Колос Д1), п.Задерецький, п.Сич
Епіцентр Дунаївці з.Захарченко (Агробізнес Д2), з./п.Раулюк (Буковина Д3), н.Терещенко (Славой Словаччина Д2) з.Сениця (Кристал Д2), п.Апанчук (ОДЕК Оржів ААФУ), з.Лаврук
ФК Ужгород з.Допілка (ФК Минай Д1), н.Майборода (Авангард Д2) в.Шеремета (Кошице Словаччина Д2), н.Скотаренко
Карпати Галич в.Лтайф (Альмерія В Іспанія Д4), з.Никитюк, н.Хомченко (обидва – Волинь Д2), з./п.Нагорний, п.Страшкевич (обидва – Буковина Д3), п.Семчук (Полісся Д2), н.Худоб’як (ост.кл.: Прикарпаття Д2; з осені), легіонери Колумбія, Аргентина з.Лях, п.Сич (обидва – Рух Д1 п/ор.), в.Бендер, з.Заваляк, з.Кримінський, з.Орнат, з.Томин, п.Антошик, п.М.Козак, п.Сєдов, п./н.Верещак, п./н.Садоха
Чайка Петропавлівська Борщагівка тр.→в.о. гол.тр.Богодєлов, п.Пограничний (Авангард Д2), н.Деребчинський (ост.кл.: Оболонь-Бровар Д2) гол.тр.Щербаков, з.Дем’яненко, п.Вечурко, п.Здановський, п./н.Волк, н.Кутний
Буковина Чернівці гол.тр.Коваленко (Перемога Д3), п.Еногела (ост.кл.: Олімпік Д1) сп.дир.Демченко (Діла Грузія Д1), гол.тр.Маковійчук, в.Фіяло (Гірник-Спорт Д2), в.Чернятинський (Волинь Д2), з.Матвєєнко (Поділля Д3), з./п.Нагорний, п.Страшкевич (обидва – Карпати Галич Д3), з./п.Раулюк (Епіцентр Д3), п.Копитов (Рубікон Д3), п.Столяр (Колос U-19), н.Сахнюк (Кристал Д2), з.Мосіюк, н.Квасниця
Волинь-2 Луцьк н.Гарсієв (ост.кл.: Волинь Д2) тр.Марчук (ЛНЗ ААФУ), н.Пасічняк (Прикарпаття Луцьк Д2)
Оболонь-2 Буча н.Скидан (Зоря U-19) з.Чобанов (Пахтакор Узбекистан Д1), п./н.Рябцев (Рубікон Д3)
ФК Чернігів в.Тимофєєв (під час сезону)
Рубікон Київ в.Прокопенко (Руставі Грузія Д2), з.А.Гусін-мол. (ост.кл.: Рубікон ААФУ), з.Луценко, з.Приян (обидва – Локомотив Єреван Вірменія Д2), з.Ходуля, н.Пилипенко (обидва – Перемога Д3), з.Ясніцький (Рух U-21), з./п.Яната (МФА Мукачеве ААФУ), п.Безпалий, п.Марченко (обидва – Діназ Д3), п.Биковський (Яруд Д3), п.Дячук (Нива Теребовля ААФУ), п.Копитов (Буковина Д3), п./н.Кабанюк (Черкащина Д3), п./н.Рябцев (Оболонь-2 Д3), н.Довідайтіс (Сокерс США аматори), н.Нене Джуніор (Кот д’Івуар) з.Драме (Олімпік Д1), з.Куноун (Гірник-Спорт Д2), з.Чорномаз (по ходу сезону), з./п.Аннич, п.Шишкін, п./н.Могіль, н.Бороденко (всі – Олімпік U-21), п.Бачинський, п.Дерев’яго, п.Ньянка, н.Масікевич
Нива Вінниця н.→през.Загорулько, спорт.дир.Свіріда, гол.тр.Циткін (ост.ком.: нац.зб.Молдови), з.Бондар (ЦСКА-Памір Таджикистан Д1), з.Хохлов (Нива Тернопіль Д2), з./п.Петрук (Горизонт Хоньківці ВОАФ), п.Зеленевич (Несвади Словаччина Д3), п.Кучер (Кристал Д3), п./н.І.Маляренко (Марцелова Словаччина Д3), н.Загробський (ЕМС-Поділля ВОАФ) в.Музичка (ФК Олександрія U-21), з./п.Костюк (Колос U-21), п.Пастушенко
Карпати Львів в.Стегніцький, п.Козловський, п.Ломницький, п.Рожко, н.Ніколаєв (всі – Карпати Львів академія) з.Савчук, п.Підгурський, н.Шостак (всі – Рух Д1), п.Панчишин (ФК Минай Д1), п.Хлань (Зоря Д1)
Група Б (південно-східна)
Метал Харків тр.Рібейро (ФК Рига Латвія Д1), з./п.Шопін (Гірник-Спорт Д2), з./п.Слотюк  (Десна U-21), п.Підлепенець (Металург Запоріжжя Д3), п.Стрижак (Гірник-Спорт Д2), н.Жо (Пелотас Бразилія Д4), н.Сікорський (Волинь Д2) з.Андерсон Піко (Сан-Жозе Бразилія Д3), з.Кравченко, п.Романов (обидва – Гірник-Спорт Д2 ор.)
Таврія Сімферополь гол.тр.Федорчук, з.Бесараб, з.Заїка, з.Шевченко, п.Богданов, п./н.Доля (всі – Енергія Д3), тр.вор.Городенко (ост.кл.: Кривбас Д3), в.Герасименко, н.Барладим (обидва – Кристал Д2), з.Гура (ост.кл.: Енергія Д3), з.Чеботаєв (Кремінь Д2), з./п.Яцик (Черкащина Д3), п.Тетеренко (Волинь Д2) гол.тр.Шевченко, з.Максименко, з.Фетісов, п.Гриппа (всі – Кристал Д2), п.Вакулинський, п.Жавко (всі – Енергія Д3), в.Завгородній, з.Афендулов, з.Яковенко, з./п.Золотухін, п.Логвиненко, п.Ляницький, п.Макарченко, п.Роїк, н.Соколан
Металург Запоріжжя з.Басов (Акжайик Казахстан Д2), з.Страдс (Металург-2 ААФУ), з./п.Чорний (Дніпро Черкаси Д3), п.Загальський (Оболонь Д2), н.Верхоланцев (ост.кл.: ФК Олександрія U-21) з.Чалих (Металург-2 ААФУ), з./п.Бєлоусов (Кремінь Д2), п.Підлепенець (Метал Харків Д3), з./п.Моісеєнко
Кривбас Кривий Ріг тр.Лазаренко (ост.кл.: Арарат Вірменія Д1), тр.Кашевський (Білорусь), з.Фатєєв (Інгулець Д1), п.Карноза (ФК Минай Д1), п.Пирогов (Динамо-Авто Молдова Д1), п./н.Збунь (Гірник-Спорт Д2), н.Квасов (Телаві Грузія Д1) з.Воронін (Лівий Берег Київ ААФУ), п.Шмат, н.Кателін (обидва – Кристал Д2), з.Голуб, з.Процишин
Черкащина Черкаси гол.тр.Безсмертний (ПФК Львів Д1), з./п.Дмитренко (Кристал Д2), з./п.Яцик (Таврія Д3), н.Литовченко (Гірник-Спорт Д2), п.Георгієв (Балкани Д3), п.Пічугін (Лівий Берег Київ ААФУ), п./н.Кабанюк (Рубікон Д3), в.Кучинський
Перемога Дніпро гол.тр.П.Таран, гол.тр.Рябой гол.тр.Яровенко (ФК Нікополь Д3), гол.тр.П.Таран, сп.дир.О.Таран, тр.Коваленко (Буковина Д3), з.Ходуля, н.Пилипенко (обидва – Рубікон Д3), н.Корнєв (Еолікос Греція аматори), п.Боженар, п.Разуваєв, н.Дібрівний (всі – Скорук Томаківка ААФУ), п.Сьомка (Гірник-Спорт Д2), в.Варцаба, з.Пилипенко, п.Іваник, п.Петров
Енергія Нова Каховка гол.тр.Хавров (ост.кл.: Кристал Д3), п.Бондаренко, п.Цой, п.Швед (всі – Кристал Д2), з.Мамич (СК Каховка ААФУ), п.Біневський (МФК Миколаїв-2 Д3), п.Вакулинський, п.Жавко, п.Кривич (всі – Таврія Д3 ор.) гол.тр.Федорчук, з.Бесараб, з.Заїка, з.Шевченко, п.Богданов, п./н.Доля (всі – Таврія Д3), н.Комісар (Лівий Берег Київ ААФУ)
Реал Фарма Одеса п.Приблуда (Балкани Д3)
Дніпро Черкаси в.Баковський (МФА Мукачево ДЮФЛУ U17), п.Белих, п.Колос (обидва – Альтаїр Драбів ААФУ ФФЧО), п.Мартян (Кристал Д2) з./ п.Чорний (Металург Запоріжжя Д3)
Балкани Зоря гол.тр.Колчин (ДЮФШ Атлетик Одеса), тр.вор.Г.Альтман, п.→тр.Опря, з./п.Вдовиченко (Реал Фарма Д3), п.Георгієв (Черкащина Д3), п.Іванченко (Дністровець-Затока Білгород-Дністровський ООФА), п.Новіков (УТК Паланка ФФЧО), п.Приблуда (Реал Фарма Д3), п.Прийомов (Скорук Томаківка ААФУ), п.Тітаєвський (Чорноморець Д2 ор.), н.Федосов (ост.кл.: Авангард Корюківка ААФУ), Барсуков, Бєлих, Бондаренко, Божинський, Гридзь, Новиков, Пилка, Салюк, Шонія гол.тр.А.Пархоменко, п.К.Пархоменко
ФК Нікополь гол.тр.Яровенко (Перемога Д3) гол.тр.→дир.Варжеленко (Скорук ААФУ), з.Двалі, н.Мандровський
Яруд Маріуполь гол.тр.Красноперов, п.→тр.М’ясников, в.Карнаух (ост.кл.: Сабах Азербайджан Д1), з.Щербак, н.Літюк (обидва – ФК Маріуполь U-19), п.Товстий (Ворскла U-21) гол.тр.Кілікевич, п.Биковський (Рубікон Д3), в.Хоменко, з.Пелипак, п.Аркуша, п.Плачков, п.Проданов, н.Назаренко
МФК Миколаїв-2 ст.тр.Діденко ст.тр.Попелишко, п.Біневський (Енергія Д3)

 


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena