Друга ліга. Дніпро переміг Балкани

Перенесений матч Другої ліги завершився перемогою черкащан в Одеській області

Фото - fcbalkans.com.ua

У селі Маяки зустрічалися шоста і дев’ята команди Групи Б. Суперників розділяли всього два залікових пункти, тому важливість цього протистояння складно було переоцінити. Матч мав відбутися у листопаді 2020 року, але команди домовилися зіграти у квітні.

Команди довго придивлялися один до одного, до перерви більш агресивно в атаці діяли господарі. Запам’ятався Вдовиченко своїм ударом, після якого Дніпро підстрахувала штанга – м’яч прокотився по лінії воріт і вилетів за лінію воріт. Обидві команди намагалися пробивати здалеку, але все марно.

На початку другого тайму господарі заграли активніше, і на 51-й хвилині м’яч після дальнього удару Тітаєвського знову влучив у стійку воріт. До фінального свистка вболівальники небезпечних моментів не побачили. Проте гості вийшли вперед. Лобода від правої бічної лінії поля запустив у прорив Сахнюка, що вийшов на заміну в середині другого тайму, той обіграв захисника і несподівано пробив в ближній кут з лінії штрафної. 0:1. Господарі намагалися апелювати до асистента арбітра з приводу офсайду у Сахнюка, але гол зарахований.

У Балкан залишалося близько десяти хвилин виправити ситуацію, і отримали свій шанс в компенсований час. Заробили стандарт господарі біля бокової лінії штрафного, пройшов навіс, скидка головою на п’ятачок і Прийомов пробив надто невпевнено. А перед самим свистком після удару Приблуди м’яч від поперечини вилетів у поле. В результаті не зовсім логічна перемога гостей, які піднімаються в топ-5 Групи Б.

Man of the Match: Денис Старченко (Дніпро)

Складно виділити когось із гравців в обох командах. Матч вийшов досить прісним на моменти. Виділяємо кіпера Дніпра, кілька разів вступав в гру, діяв впевнено в тих моментах, коли це було потрібно. Тим самим вселяючи впевненість у своїх партнерів по лінії захисту.

Балкани (Зоря) – Дніпро (Черкаси) – 0:1

Гол: Сахнюк, 84

Балкани (стартовий склад): Герич, Салюк, Юречко, Новіков, Ільницький, Серденюк, Тітаєвський, Тропанець, Вдовиченко, Болокан, Прийомов. Запасні: Лукаш, Приблуда, Іванченко, Михайіиченко, В.Златов, М.Златов, Пилка, Клименко, Пєнов. Головний тренер: Денис Колчин

Дніпро (стартовий склад): Старченко, Вініченко, Кузнєцов, Онищенко, Шурубура, Фхакадзе, Лобода, Авер’янов, Сулейман, Янаков, Савісько. Запасні: Баккі, Мартян, Сахнюк, Молоков, Барський, Кулініч, Дувняк. Головний тренер: Ігор Столовицький

15:00. с. Маяки. Стадіон ім. К.Любчіка.

Арбітр: Андрій Воєвода (Дніпро)