Друга ліга. Група А. Епіцентр вдома обіграв Карпати з Галича

Відбувся заключний матч третього туру групи А Другої ліги.

Група А

• Дунаївці

Епіцентр є одним з головних кандидатів на підвищення в класі, тому зобов’язаний в кожному турі брати очки. Тим більше, суперник по зубах:  такий же дебютант ПФЛ, Карпати з Галича – поки не відчував смак перемог. Господарі весь перший тайм тиснули на ворота суперника і зуміли забити перед свистком на перерву. Червонецький підхопив м’яч в центрі штрафного, хитнув корпусом суперника і сильно пробив в кут. 1:0.

Другий тайм знову був за господарями, але пристрасті настільки розпалилися, що Кицак в простій ситуації грубо пішов у підкат і побачив перед собою червоне світло на 73 хвилині. І все ж Епіцентр довів свою перевагу в кінці матчу. Свіжий Процик втік по правому флангу в контратаку, перевів м’яч на протилежний фланг, і Буй закрутив у дальній кут. 2:0

Епіцентр здобуває другу перемогу у другому стартовому турі, і чекає в гості на кубковий матч Агробізнес. А Карпати поки без перемог.

• Man of the Match: Тарас Червонецький (Епіцентр)

Один з найактивніших на полі в складі своєї команди. Вчасно опинився в центрі штрафного, звідки і забив єдиний м’яч у грі.

Епіцентр (Дунаївці) – Карпати (Галич) – 2:0
Голи: Червонецький, 45, Буй, 82.

Епіцентр (стартовий склад): Чернобай, Бадло, Кузів, Сениця, Нечипоренко, Червонецький, Апанчук, Беженар, Буй, Барбоса, Івашко. Запасні: Попович, Пліс, Процик, Раца, Лаврук, Кузів, Кицак. Головний тренер: Петро Бадло.

Карпати (стартовий склад): Вульчин, Матушевский, Кримінський, Марушка, Заваляк, Козак, Лебідь, Поручинський, Танчин, Верещак, Бей. Запасні: Мельничук, Томін, Сєдов, Садоха, Орнат, Антошик, Мердеєв. Головний тренер: Роман Гнатів.

Вилучення: Кицак, 73, друга жовта.