Друга ліга. Група Б. Балкани зіграли внічию з Перемогою та інші матчі

Продовження першого туру.

Энергия, stadiums.at.ua

Перший матч сьогоднішнього ігрового дня завершився без забитих голів. Балкани на виїзді, після добровільного пониження у класі, не змогли переграти дебютанта Перемогу.

• Миколаїв

Стадіон з штучним покриттям в Парку Перемоги приймав матч сусідів і досить принципових суперників. Не дивно, що під Енергію резервна команда миколаївців отримала відразу декількох гравців з умовною обойми першого складу. Найбільш досвідченими серед них були універсал Куксенко і воротар Лободров (він якраз влітку перейшов з ФК Балкан, так що дебютував), а ще кілька хлопців встигли дебютувати за МФК Миколаїв в минулому сезоні.

Відносно Енергії, то новокаховська команда виставила своїх досвідчених новачків – півзахисників Бижко (Таврія) і Богданова (ФК Нікополь), але в іншому склад мало відрізнявся молоді у господарів. У Енергії зараз тільки один гравець у віці 30 років або старше.

Проте, саме гості бадьоро почали матч. Лободров виручив, коли Комісар розстрілював ворота з меж воротарського майданчика, слідом пробивали Россохатий і Доля. Але перший гол в матчі вийшов з нальотом курйозності. Доля стартував з лівого краю, обіграв двох суперників і то пробивав, чи то прострілював. У підсумку м’яч зрикошетив у ворота від Куксенко – 0:1.

До перерви у господарів ніяк не виходило відігратися, максимум – вирівняти гру. Так що тренерський штаб резервної команди МФК Миколаїв, не бажаючи програвати на очах керівництва і тренерів першої команди, провів в перерві відразу три заміни, і команда забігала. І ось Пасічник видав відмінну діагональ з лівого краю на правий, і форвард Сурженко швидко прийняв і пробив в дальній кут – 1:1.

Треба сказати, що гра пішла напружена, наповнена боротьбою. І в підсумку її долю вирішили не хороші моменти, які були, наприклад, у захисника Шевченко (удар після кутового у порожній кут – не потрапив) або форварда Комісара, а ще один автогол миколаївців. Після ауту м’яч йшов у бік нападника гостей, і Куксенко скинув м’яч головою своєму воротареві, ось тільки Лободров був ближче, ніж він очікував, так що Богдан майстерно перекинув свого голкіпера – 1:2.

Man of the Match: Богдан Куксенко (МФК Миколаїв-2)

Вирішив долю матчу і ось у чому справа, гравто він самовіддано, намагався рятувати, але вийшов «дубль» у свої ворота.

МФК Миколаїв-2 – Енергія (Нова Каховка) – 1:2
Голи: Сурженко, 59 – Куксенко, 23 (а/г), 61 (а/г)

Миколаїв-2: Лободров, Сердюк, Куксенко, Березянський, Гончар, Біневський, Пасічник, Каведяев, Бурахович, Швець, М.Сула. Запасні: Перлинний, Фальковський, Хуссін, Сурженко, Боровський, Черпаків, Цвєтков, Лотоцький, Гриненко, Зміївський, Бойчук, Чілінгір. Старший тренер: Микола Попелишко.

Енергія: Дворник, Мохначук, Шевченко, Заїка, Бесараб, Бижко, Гавриленко, Богданов, Доля, Россохатий, Комісар. Запасні: Логовський, Солдатов, Студенко, Нестерук, Кирієнко. Головний тренер: Олег Федорчук.

• Друга ліга. Група Б. 1 тур

Перемога – Балкани – 0:0

Заключний матч ігрового дня приніс ще одну нічию не виявили сильнішого ТавріяСімферополь і Яруд.

Господарі відзначилися ще на шостій хвилині відзначився Гриппа. Перші очки у Другій лізі Яруд заробив завдяки голу з пенальті у виконанні СандракаВінницького. Відзначимо, що гості догравали матч у меншості після видалення Бібіка.

ТавараСімферополь Яруд 1:1
Голи: Гриппа, 6   СандракВінницький, 84 (пен).