Друга ліга. Метал розгромив Яруд, Таврія завдала Черкащині першої поразки в чемпіонаті

Сьогодні були зіграні 2 матчі сьомого туру

telegram FCMETALUA

Сьогодні в рамках сьомого туру Другої ліги були зіграні два матчі групи Б. Решта поєдинків туру пройдуть 17 і 18 жовтня.

Друга ліга, 7 тур

• Група Б
  • Маріуполь

Поки без дебютанта Папи Гуйє і травмованого Андерсона Піко, але з усіма іншими зірками прибув непереможний лідер в місто над Азовом. Місцевий Яруд – новачок Другої ліги – поки йде без перемог, до того ж, підійшов до матчу з суперником, що не втратив жодного очка, без кількох гравців, які захворіли на коронавірусну хворобу.

Можливо, в найідеальнішому складі Яруд створив би кращу опозицію лідерові, але сьогодні вийшло так, що Метал домінував, створив в рази більше моментів і ще до перерви забезпечив собі перевагу. Не забиваючи з гри дивовижні шанси, Метал на цей раз спрацював на кутових. Перший – подачу Танчика від правого прапорця – використав Нехтій, в дотик пробивши на дальній штанзі при потуранні суперників. Це 0:1.

А коли Фомін втратив черговий момент і захисник Саєнко знешкодив його навіть без удару, замість голу з виходу один на один Метал створив ще один з корнера. Тепер Танчик замість подачі розіграв корнер з Лозовим, чию подачу незграбно зрикошетили господарі. Якраз зручно для Демченка, який головою в падінні замкнув дальню штангу. Це 0:2. Після перерви Метал не тільки не зменшив оберти, але і закріпив свою перевагу. Тепер уже Лозовий подавав кутовий від правого краю, “нічийний” м’яч підібрав Мізюк і скинув на Демченка, а вже Єгор смачним ударом з рикошетом від суперника і поперечини запустив в ворота – 0:3.

Man of the Match: Володимир Танчик (Метал)

Відмінний матч для харків’ян – і багато хто міг би претендувати на звання Гравця поєдинку. Але ми назвемо Танчика – Володя розривав свій фланг і двома хорошими кутовими, які перетворилися на два перших голи, заклав фундамент перемоги Металу. Сьомої поспіль!

Яруд (Маріуполь) – Метал (Харків) – 0:3
Голи: Нехтій, 25, Демченко, 43, 55

Яруд (стартовий склад): Хоменко, Пелипак, Саєнко, Запорощенко, Бібік, Плачков, Поліщук, Корицький, Проданов, Янаков, Биковський. Запасні: Зеленюк, Аркуша, Мухін, Левянков, Мясніков. Головний тренер: Володимир Кілікевич.

Метал (стартовий склад): Денчук, Люлька, Мизюк, Федорів, Кравченко, Демченко, Лозовий, Поступаленко, Танчик, Нехтій, Фомін. Запасні: Каневцев, Рязанцев, Ярош, Багачанський, Ралюченко, Давидов, Стрельцов, Романов. Головний тренер: Олександр Кучер.

14:00. Маріуполь. Стадіон “Західний”.
Арбітр: Микита Богатирь (Запоріжжя).

• Мар’янівка

Таврія дала бій лідеру, але Метал виграв вшосте поспіль, а сімферопольці позбулися провідного гравця півзахисту (Масалов пропускає тур через вилучення). На цьому фоні Черкащина, яка ще не програла жодного матчу в чемпіонаті і спокійно обіграла МФК Миколаїв-2 в минулому турі, виглядала якщо не фаворитом, то реальним претендентом на очки в цьому поєдинку.

Однак вже на початку гри господарі повели в рахунку. Аут на лівому фланзі вкинув Логвиненко, Бочак навісив, а Соколан забив головою у стрибку. Для Євгена це класичне завершення – а для Таврії 1:0 вже на 5-й хвилині. Обидва тренери зробили багато, щоб одиничка не залишалася на табло. До речі, наставник сімферопольців Шевченко сміливо кидав і по три заміни відразу, і до речі новачок Бойко (той самий, який колись багато забивав за горностаївський Мир, а цей сезон починав в першоліговому краматорському Авангарді) першим же торканням в красивому стрибку на 60-й хвилині міг подвоїти рахунок – але влучив у поперечину. Відмінні моменти створювали Фаюк, Фетісов, Жавко – декілька видовищних сейвів зробив голкіпер гостей Старченко (до речі, раніше грав на Херсонщині за Енергію).

І ось ця легкість гри, яка давалася Таврії, зіграла з нею злий жарт. Як тільки Черкащина включила додаткові швидкості і на кілька хвилин взяла в облогу штрафний майданчик господарів, вона зрівняла рахунок. Не встиг Онопко потягти дальній удар Олійника, як на добивання встиг Пічугін і чітко пробив без шансів для воротаря – 1:1. Дебютний гол для 20-річного хавбека, який прийшов уже в команду під керівництвом Безсмертного. І ось вже Кабанюк дивом не закрутив у дальню дев’ятку в досить небезпечній атаці – швидко розгорнулася гра і Черкащина довела, що не дарма змінилася в останні місяці.

Справедливості заради, могла забивати і Таврія – Жавко і Вакулінський не забили з вірних позицій, мабуть, три моменти на двох. Але і Черкащина могла виривати перемогу – в самій кінцівці Кабанюк не влучив по воротах головою, замикаючи фланговий навіс метрів з десяти. І ось прийшли останні секунди матчу – на передачу Фетісова відгукувався Бойко, якого, здається, зачепив захисник гостей Дмитренко (гості дуже оскаржували цей пенальті десь на 8-й компенсованій хвилині). За відсутності дискваліфікованого Масалова, травмованого Бойко і замінених вже форвардів хавбек Вадим Гриппа підійшов до 11-метрової позначки. І не підвів: розвів м’яч і воротаря по різних кутах. 2:1 – пізня перемога Таврії, вона набирає 13 очок, порівнюється з Металургом і зміщує з третього місця Черкащину. Команда під керівництвом Безсмертного зазнає першої поразки в чемпіонаті.

Man of the Match: Олексій Бойко (Таврія)

Дебютант сімферопольців помітно пожвавив гру: міг забивати сам, а в підсумку заробив пізній пенальті, з якого Гриппа приніс три очки Таврії.

Таврія (Сімферополь) – Черкащина (Черкаси) – 2:1
Голи: Соколан, 5, Гриппа, 90+9 (пен.) – Пічугин, 70

Таврія (стартовий склад): Онопко, Захарченко, Чмеленко, Клочко, Фетісов, Окатий, Кривич, Логвиненко, Фаюк, Бочак, Соколан. Запасні: Завгородній, Жавко, Макарченко, Білокінь, Гриппа, Золотухін, Вакулінський, Ляницький, Роїк. Головний тренер: Сергій Шевченко.

Черкащина (стартовый склад): Старченко, Олійник, Дмитренко, Клімаков, Гарванко, Морозенко, Яцик, Георгієв, Пічугин, Сулейман, Литовченко. Запасні: Кучинський, Кабанюк, Кірик, Лопушенко, Мачелюк, Долгий, Дейнеко. Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

15:00. Мар’янівка. Стадіон “Мар’янівка”
Арбітр: Тарас Панасюк (Бердичів).