Друга ліга. Миколаїв-2 і Балкани зіграли внічию, Карпати Галич обіграли Рубікон

Сьогодні були зіграні вісім матчів чемпіонату

Фото - ffz.org.ua/

• Чернівці

Сьома команда Групи «А» приймала шосту, а між ними – всього одне очко. Зрозуміло, що цей матч очікувався одним із найнапруженіших в турі – таким він і виявився. Треба сказати, що обидві команди виставили свої оптимальні склади. У господарів можна відзначити хіба що вихід в центрі півзахисту разом з Клочаном Орната, а не Еногели. Ну і вже звичний момент з перестроєними фланговими захисниками – їх у Буковини відіграють номінальний центрхав Боровець (праворуч) і вінгер Сивка (зліва).

Відносно Чайки, великою проблемою команди гостей була дискваліфікація основного центрбека Музиченка – його по позиції замінив зимовий новачок Шакун. При цьому тренерський штаб гостей випустив досить атакуючий старт: під форвардами Лигою та Тименком розташовувалися відразу три півзахисники конструктивного плану, в тому числі – Дарда, який навесні виходив тільки на заміни.

2021 рік для Буковини почався куди краще, ніж для її нинішнього суперника – якщо Чайка обидва свої матчі програла, то чернівецька команда виграла два з трьох (шість очок в скарбничку). Можливо, саме це додатково мотивувало гостей. У всякому разі, до перерви гості зі столичної області виглядали куди цікавіше. Запам’ятався удар через себе від Тименка (нехай і неточний), а ще в одному моменті навіс, здається, Бартошука ледь не коштував господарям пропущеного м’яча – підстрахувала поперечина. А перед самою перервою вивалювався один на один з воротарем Лига, скориставшись грубою помилкою захисту чернівчан – на щастя для них, рефері зафіксував офсайд після передачі на форварда, так що завершення не мало сенсу.

Другий тайм очікувано команди відбігали активніше. У гостей давали адресу передачам Лига і Тименко – тут треба відзначити Орловського, який здійснив кілька перехоплень в дуже небезпечних ситуаціях. А на 63 хвилині після чудового лонгболла від Бориса зобов’язаний був відкривати рахунок Палагнюк, але, опинившись прямо перед воротарем, не зміг пробити повз Шкарбана.

Але дуже позначився на грі фактор Сивки: спритний фланговий гравець відразу кілька раз змушував суперників на собі фолити. І коли Лига, вже мав жовту картку, прихопив його майже в центрі поля, склад Чайки урізався і Буковина отримала чисельну перевагу на близько 20 останніх вирішальних хвилин гри. Часто видалення змушує команду, яка опинилася в меншості, мобілізуватися і зібратися. Це сталося і в Чернівцях. Чайка мала можливість навіть виривати перемогу: спершу після тонкого пасу на хід на воротаря вирвався Бартошук, але з гострого кута не зміг його «пробити», а пізніше після розіграшу штрафного Сафіханов пробивав з лінії площадки господарів – з рикошетом влучив у штангу.

У відповідь на 80 хвилині могли забивати буковинці, але після кутового від орнат відразу кілька спроб припали в захисників, в тому числі і підступний дальній удар з добивання. Останні хвилини вийшли нервовими, Буковина в більшості пристойно додала в швидкості – особливо це стосується лівого флангу, де проявляли активність Хучбаров і Орнат. Але Чайка відпрацьовувала без м’яча організовано, так що відстояла статус-кво. Тим більше, на 90 хвилині Клочан далеко на правому фланзі збив спритного Сафіханова і вирівняв склади. Важливий матч для серединки таблиці не визначив переможця.

Man of the Match: Євген Шкарбан (Чайка)

Хоча гості відігравали в меншості з 72 по 90 хвилини, а тиск на редути Чайки в другому таймі пристойно зріс, Шкарбан відіграв уважно і виручав свою команду. Найкращий спогад – виграна дуель один на один з Палагнюком, який мав усі шанси вирішувати.

Буковина (Чернівці) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – 0:0

Буковина (стартовий склад): Пономаренко, Боровець, Орловський, Дмитрієв, Сивка©, Клочан, Орнат, Калайтан, Козлов, Хучбаров, Палагнюк. Запасні: Пилипчук, Беслюбняк, Гакман, Еногела, Карповський, Д.Рябий. Головний тренер: Євген Коваленко.

Чайка (стартовый состав): Шкарбан, Лещенко, Цебро, Шакун, Мосиюк, Доу, Бартошук©, Дарда, Пограничный, Тименко, Лыга. Запасные: Тумко, Иванов, Кочубинский, Куноун, Сафиханов, Столяров, Ярмак. Главный тренер: Вячеслав Богоделов.

Вилучення: Клочан, 90 – Лига, 72 (повторні попередження)

13:00. Чернівці. Стадіон «Олімпія»

Арбітр: Т. Пасанюк (Бердичів)

• Демидів

Ми довго чекали, і ось – дві команди з тріумвірату лідерів грають один з одним. Діназ чекав в гості закарпатців з інтересом – по-перше, щоб поквитатися за поразку в першому колі (ФК Ужгород виграв – 2: 1), по-друге, щоб перемогти в очній зустрічі і напрацювати певний відрив від рівних за очками суперників.

Ужгород приїхав в Київську область в бойовому складі, але ще перед початком зустрічі гостей чекала неприємність. Травмувався Цень – до фактичного початку зустрічі його замінив Федак. Проте, почали закарпатці бадьоро – і першими провели пристрілювання по воротах (неточно здалеку пробив Ряшко), а трохи пізніше Крупніченко накрив м’яч після удару Чонки. Господарі теж застосовували дальні удари – Бриженко з гри пробив дуже неточно, а Помазан зі штрафного припечатав стінку.

Перший тайм дещо розчарував – навіть не відсутністю голів, а змістом гри. Зайвим пієтетом команд один перед одним, якщо завгодно. Тому від другої половини гри очікували більшого – і не дарма. Діназ пристойно активізувався: то Помазан, то Брижчук, то Старенький, то інші гравці вишгородської команди опинялися в центрі уваги – великими силами захисту ФК Ужгород доводилося гасити ці пожежі. І могло і не допомогти – як у випадку після кутового, коли, здається, Дмитренко на дальній міг заносити м’яч в ворота.

І, можливо, навіть ця щільність в штрафному майданчику гостей зіграла свою роль в моменті, в якому Діназ повів в рахунку. Спритний Старенький загострив ситуацію, захисник відкотив своєму воротареві, але Готра поспішив і буквально засадив м’ячем в суперника. Далі – рикошет в штангу і першим на добиванні виявився спритний Брижчук – 1: 0. Надзвичайно курйозний гол, але наскільки ж він важливий і для клубу Діназ, і особисто для Антона, який після зимового посилення виявився під жорсткої ротацією! ..

Гол надихнув «червоно-чорних». Відразу дві розкішні атаки провів Діназ. Спочатку після пасу з глибини на воротаря вилітав Брижчук, але переграти його не зумів, а слідом Готра працював вже після випаду Старенького (правда, під кутом). Ще в кількох моментах спритні Брижчук і Помазан доставляли величезні проблеми гостьовий обороні.

А що ж ФК Ужгород? Тут говоримо про тактичну перемогу Діназа – господарі практично позбавили найнебезпечніших гравців гостей (Пуканича, Ряшка, Чонку) можливостей бити з середньої та дальньої дистанції. Стандарти, навіть коли вони були – не заходили (згадаємо, як Пуканич пробив повз ворота з дуже перспективного штрафного). Всі відскоки читалися, всі передачі перехоплювалися. І раптово виявилося, що підопічним Васютика важко зачепитися за м’яч і ще важче розіграти якісь багатоходівки. Лише раз, коли Крупніченко переривав простріл з лівого флангу, з добивання бив, здається, Вишневський – та й то неточно.

І все-таки в кінцівці ФК Ужгород забив – нехай і не звичним для себе способом. Після кутового «свічка» засвітилася над штрафним майданчиком господарів, Сартіна скинув на лінію воротарського, де все-таки Адріан Пуканич виявився спритнішим за всіх і пробив під поперечину – 1: 1. 8-й гол за семи асистів для колишнього збірника! Ось тут і треба б пожаліти вишгородцям про всі втрачені моменти. Гра засмутилася, почався сумбур, багато в чому зім’ята кінцівка винна в тому, що жодна з команд не змогла налаштувати фінальний штурм.

За 32 очка тепер у Діназа і Ужгорода, які як і раніше очолюють Групу «А». Десь в Хмельницькому лайкає цей підсумок матчу Поділля, яке відстає на чотири очки при матчі в запасі…

Man of the Match: Антон Брижчук (Діназ)

Найактивніший у господарів: забив у курйозній ситуації (що теж похвально – треба було ще проявити швидкість реакції), але що погано – не забив місцями більш легкі м’ячі. Інакше був би героєм не окремо взятого матчу, а туру в цілому.

Діназ (Вишгород) – ФК Ужгород – 1:1

Голи: Брижчук, 59 – Пуканич, 83

Діназ (стартовий склад): Крупніченко, Банасевич, Дмитренко, Гарбар, Трубочкін, Ічанський, Бриженко, Старенький, Помазан, Брижчук, Кірієнко. Запасні: Крикнін, Ізотов, Волошин, Русьян, Бафталовський, Бовтрук, Апанчук, Шевченко, Крохмаль. Головний тренер: Володимир Бондаренко.

Ужгород (стартовий склуд): Готра, Машталір, Допілка, Сартіна, Федак, Шкиндер, Ряшко, Тищук, Пуканич, Чонка, Вишневський. Запасні: Восконян, Дуран, Минайленко, Повхан, Федак, Ференцик, Січка. Головний тренер: Володимир Васютик.

14:00. с. Демидів. Стадіон «Діназ».

Арбітр: А. Афанасьєв (Харків)

• Нікополь

Після «ураганної» перемоги над Реал Фармою (6:0 з покером Берка і дублем Пятова) криворіжці прибули в Нікополь продовжувати переможну серію. Цьому сприяли і куди більш досвідчений склад, і куди більш амбітні турнірні завдання. Що засмучувало гостей – так це кадрові втрати. Буквально напередодні на тренуванні важку травму отримав досвідчений форвард Мішуренко – причому пошкодження ребра зажадало ще й операції. Втім, у господарів склад апріорі обмежений. До всього, напередодні пішов півзахисник Левенець (він віддав перевагу над друголіговою командою аматорській і перейшов в ФК Тростянець).

Матч почався у похвальному, швидкому темпі. Суперники обмінялися непоганими подачами зі стандартів. Один із навісів Карнози ледь не використав Збунь – але підсік головою м’яч все-таки повз ворота. Але плавний хід гри порушила дуже неприємна для Кривбасу подія. Після рядового ауту Карноза виграв м’яч на своїй половині поля, але Пирогов чогось повів його в сторону свого штрафного майданчика. А там якраз вискочив з-за його спини моторний капітан господарів Ерік Бейер і спокійнісінько реалізував спонтанний вихід один на один з воротарем – 1: 0. Більш безглузду втрату складно собі уявити.

До честі гостей, вони не «посипалися» – пішли многоходовочкі на швидкості, Кривбас атакував різноманітно і вже через кілька хвилин міг зрівнювати рахунок. Це Ременюк, змістившись з лівого краю, бив під поперечину – і тут досвідчений воротар Коваленко потягнув досить складний м’яч. А через кілька хвилин крайній півзахисник криворіжців знову опинився в центрі уваги: ​​Ременюк стартував на пас з глибини, але в штрафному врізався в захисника Полянського. Зароблений пенальті дуже холоднокровно реалізував Збунь. Воротар метнувся в один кут, а Сергій технічно запустив м’яч у протилежний – 1: 1.

Ще до перерви глядачі побачили кілька дальніх ударів, а на початку другого тайму дуже здорово зіграв на чужій половині поля Пятов. Він перехопив м’яч і своєчасно підключив Ременюка, чий простріл замкнув – так-так – Збунь, дуже елегантним ударом п’ятою спрацював Сергій – 1:2. Але закріпити перевагу Кривбас не зумів, а ФК Нікополь не збирався здаватися. Після одного зі стандартів в купі-малій біля воріт гостей ледь не зрівняв рахунок новачок нікопольчан Терехов – як на його удар з кута воротарського встиг зреагувати голкіпер криворіжців Льопка – це неймовірно!

Ризикуючи втратити свою перевагу в один гол, Кривбас постарався кінцівку відіграти зібрано і обережно. Допомогло й те, що у нікопольчан не вистачало для посилення гри як раз креативних гравців, форвардів. Так що в кінцівці рахунок зберігся, Кривбас переміг – і це було дуже вчасно, враховуючи першу в 2021 році перемогу одного з головних переслідувачів (Таврії). 28 очок набирає криворізький клуб і в очікуванні завтрашнього матчу Металурга поки що зміщує запорожців з другого місця. ФК Нікополь залишається десятим – втрачена можливість трохи відірватися від Реал Фарми.

Man of the Match: Сергій Збунь (Кривбас)

Фланги криворіжців відіграли дуже здорово, але якщо Ременюк діяв більше в підіграванні, то Збунь оформив дубль. Головний герой цього матчу, один з найяскравіших гравців сучасного Кривбаса.

ФК Нікополь – Кривбас (Кривий Ріг) – 1:2

Голи: Бейєр, 11 – Збунь, 28 (пен.), 52

Нікополь (стартовий склад): Коваленко, Льога, Полянський, Катеруша, Люсик, Кошеваров, Терехов, Бейєр, Фомін, Жуков, Рогулін. Запасні: Кучеренко, Регульский, К.Артюшенко, Д.Артюшенко, Білоус, Донець, Таряник, Мельник, Омельченко. Головний тренер: Сергій Воробей.

Кривбас (стартовий склад): Льопка, Малиновський, Заїменко, Фатеєв, Дедяєв, Пирогов, Яровий, Збунь, Карноза, Ременюк, Берко. Запасні: Злотар, Черниш, Сокіл, Рябов, Пятов, Гуськов, Чорний. Головний тренер: Геннадій Приходько.

15:00. Нікополь.  Стадіон «Електрометалург».

Арбітр – Д. Євтухов (Дніпро)

• Мар’янівка

Дербі Херсонщини цього року, як ніколи, цікаве. Взимку Федорчук, який останні п’ять років очолював Енергію, прийняв Таврію – на його місце прибув Хавров, який виводив херсонський Кристал в Першу лігу. Між командами відбулося до десятка трансферів. Зрозуміло, ті, хто прибув в Таврію, хотіли якомога краще зіграти проти колишніх одноклубників, а хлопці, які виявилися в Новій Каховці, збиралися показати себе у всій красі на тлі більш успішної команди, де їм не знайшлося місця.

Цікава кадрова новина: підсумком програного виїзду до Маріуполя в минулому турі стало відсторонення півзахисника Масалова та нападника Бочака. Не знаємо, якою буде їхня доля в Таврії, але на цей раз ці гравці не потрапили навіть у запас. У гостей же не зміг зіграти Студенко – нападник, чудово зіграв проти МФК Миколаїв-2 (3: 0) в минулому турі.

Господарі почали активно, Білоконь і Чеботаєв провели пристрілювання дальніми ударами. А ось Енергія відповіла атакою через лівий фланг, яка привела до пенальті: Хименюк прокинув колишнього захисника Енергії Шевченка і звалився біля лицьової. Россохатий з 11-метрової позначки впевнено переграв голкіпера – 0: 1 вже на 7 хвилині.

Таврія кинулася відіграватися, але деякий час зривалася на неточні, поспішні дальні удари. Лише пізніше після навісу з лівого флангу Бойко, зависнувши в стрибку, головою направляв м’яч під поперечину, а потім Чмеленко цілив у ворота зі штрафного – в обох випадках здорово діяв голкіпер Дворник. А найкращий шанс зрівняти рахунок випав Долі: замикаючи простріл з правого флангу, він перекинув і воротаря, і ворота… А що ж Енергія? Влучно кинувши гранату в дебюті, вона, по більшості, відбивалася, а нечисленні вилазки до перерви не приводили до гостроти (як у випадку з ударом Біневського, який спокійно забрав воротар).

У другому таймі у Таврії почали працювати заміни, а Енергія досить швидко залишилася в меншості. Жавко смикнув за футболку Богданова прямо перед входом в штрафний, так що рефері показав йому червону картку. А сам Богданов зі штрафного ледь не забив колишнім одноклубникам – кручений м’яч просвистів зовсім поряд з дев’яткою воріт Дворника. Слідом непогано підключався на кутовий високорослий захисник Чмеленко. Так що Таврія після перерви – це була зовсім інша команда, ніж та, яка погано відіграла перший тайм. І в підсумку господарі включили пресинг, позбавили м’яча суперника на чужій половині поля і запустили оборотку. Богданов розвернувся у штрафному і видав шикарний пас на правий край, куди увірвався ще один «джокер» сімферопольців – Гура. Молодий хлопець не розгубився, опинившись перед воротарем, і проштовхнув м’яч у дальній кут – 1: 1. Дебютний гол Івана.

На куражі Таврія провела ще одну смачну атаку. Після поздовжнього пасу увірвався в штрафний майданчик Чеботаєв і виконав хороший простріл, на який зреагував Бойко і в дотик замкнув передачу – 2: 1. Четвертий гол у сезоні для Олексія. Повівши в рахунку, підопічні Федорчука досить впевнено розігрували більшість. Часто працювали на перехоплення – і третя результативна комбінація теж почалася з того, що Заїка на чужій половині підхопив м’яч після виносу новокаховчан. Частка скинув на Богданова, а Максим смачно пробив з лівої ноги метрів з 18-ти – 3: 1. А коли ще й Кирієнко перенервував в одному з епізодів, Енергія залишилася удев’ятьох.

24 очка набирає Таврія (перша перемога при Федорчука), вона збільшує відрив від переслідувачів і намагається не відставати від конкурентів. У Енергії залишається 17 очок. Перемозі потрібно буде завтра обігрувати запорізький Металург, щоб зрівнятися за очками з новокаховською командою.

Man of the Match: Максим Богданов (Таврія)

З його виходом змінилося все – це на Максі сфолив захисник Енергії, залишивши гостей у меншості. Це Богданов асистував Гурі, і він же забив третій м’яч прицільним ударом. Камбек і перша перемога оновленої Таврії – багато в чому заслуга замін, проведених тренерським штабом. У тому числі Богданова – який відмінно зіграв проти недавніх одноклубників.

Таврія-Симферополь – Енергія (Нова Каховка) – 3:1

Голи: Гура, 53, Бойко, 56, Богданов, 67 – Россохатый, 7 (пен.)

Таврія (стартовий склад): Герасименко, Захарченко, Заїка, Чмеленко, Шевченко, Чеботаєв, Білокінь, Тетеренко, Доля, Фаюк, Бойко. Запасні: Онопко, Окатий, Гура, Богданов, Барладим, Яцик, Бесараб. Головний тренер: Олег Федорчук.

Енергія (стартовий склад): Дворник, Жавко, Нестерук, Цой, Мохначук, Гавриленко, Біневський, Россохатий, Вакулинський, Хименюк, Бижко. Запасні: Зелінський, Кірієнко, Кривич, Данковський, Акимов, Андрощук, Швед. Головний тренер: Едуард Хавров.

Вилучення: Жавко, 49, Кірієнко, 78 (обидва – Енергія)

15:00. с. Мар’янівка. Стадіон «Мар’янівка».

Арбітр – М. Пономаренко (Одеса)

• Буча

Усього два очки були до цього туру між десятою та восьмую командами Групи «А» – так що візит Ниви, яка вдало розпочала весняну частину, був шансом для оболонських резервістів перемогти і обійти конкурентів в таблиці. Правда, при цьому ніякої допомоги з першої команди Оболонь-2 не отримала – більш того, Чідомере травмований і в лазареті, а Касимов, Глошардін і ще пару хлопців вже привчили до того, що на них розраховує Яковенко в Першій лізі.

Були свої втрати і у гостей. Перш за все, грає президент Загорулько, вилучений у минулому турі. Без нього в атаці залишалося сподіватися на одного тільки Браславського. Напевно, з думками про те, що його треба буде підстрахувати і підсилити гру по ходу, залишилися в запасі такі досвідчені креативщики, як Зеленевіч і Георгієв.

Перший тайм вийшов нудним – багато боротьби, багато довгих передач, багато стиків. Але гості, в складі яких все-таки куди більше досвідчених футболістів, виглядали гострішими. Так, мав перспективи дальній удар Борячука, після якого рикошети могли довести справу до гола. Був епізод, коли Білик в оточенні намагався пробити метрів з десяти. На навіс Калітова реагував Попов – головою запустив м’яч трохи в сторону від воріт.

А що ж господарі? Їх гру намагалося вести тріо центральних півзахисників Корнєв-Сичевський-Улянченко, але захист Ниви діяв чітко. Лише ближче до перерви дуже непогано бив метрів з 20-ти по діагоналі Скидан, але м’яч просвистів над поперечиною. Нулі на табло стали справедливим підсумком першої половини матчу середняків. Найцікавіше, як кажуть оптимісти, приберегли на другий тайм.

І це були не просто слова: дійсно, голи пішли вже після перерви. Дуже здорово спрацював правий фланг вінничан. Браславський поборовся за м’яч в глибині, Петрук сміливо прорвався через правий край і навісив, а Максим Зеленевич ударом головою в падінні потрапив точно в ціль – 0: 1. Ось так здорово спрацювала заміна від Циткіна – всього через дві хвилини на полі! Скромні спроби Оболоні-2 відігратися не привели до успіху, а ось будь точніше той же Георгієв, інтрига в матчі могла зникнути ще набагато раніше.

А так все вирішилося в кінцівці поєдинку – на 86 хвилині. Після ауту з правого флангу м’яч полетів на протилежний край штрафного майданчика. Там на підборі відпрацював Петрук і відпасував на рубіж штрафний. А вже звідти Олександр Борячук правою ногою в дотик поцілив у дальній кут – 0: 2. Перший гол в чемпіонаті від досвідченого захисника, який повернувся в Ниву взимку. 15 очок набирає вінницька Нива, обходить Рубікон (у нього матч ввечері) і максимально наближається до Буковини – три очки різниці. Оболонь-2 залишається з 10 очками – зате вище всіх інших резервних складів «двійочок».

Man of the Match: Олександр Борячук (Нива)

Активно відпрацював цей матч, міг забивати ще раніше, але в підсумку в кінцівці закріпив перевагу вінничан.

Оболонь-2 (Буча) – Нива (Вінниця) – 0:2

Голи: Зеленевич, 63, Борячук 86

Оболонь-2 (стартовий склад): Коломієць, Покоєвий, Потопальський, Коваленко, Терлецький, Корнєв, Сичевський, Улянченко, Руденко, Василенко, Скидан. Запасні: Тюрін, Майданович, Дишкант, Аракелян, Строчинський, Шапочников. Старший тренер: Олександр Антоненко.

Нива (стартовий склад): Гурідов, Сербул, Хохлов, Попов, Борячук, Калитов, Кучер, Петрук, Маляренко, Білик, Браславський. Запасні: Карабін, Бондар, Осмоловський, Георгиєв, Громок, Подкуйко, Зеленевич, Федорук. Головний тренер: Володимир Циткін.

15:00. Буча. Стадіон «Ювілейний».

Арбітр: Я. Леськів (Львівська обл).

• Луцьк

Центральний міський стадіон «Авангард», а не звичний «Підшипник», приймав матч резервного складу Волині (до речі, вперше). В гості завітав один із фаворитів сезону – Поділля. Після нічиєї в матчі Діназ – Ужгород хмельничанам треба було перемагати, щоб скоротити відставання від більш щасливих конкурентів (маючи в запасі матч зі ще одним суперником по медальній боротьбі – Епіцентром – можна було вже незабаром опинитися і в лідерах).

На луцьку «молодіжку» Поділля виставило бойовий склад. На вістрі – колишній нападник Волині Карпенко. Поруч з атакуючим хавбеком Костенком – зимовий новачок Мораренко (важливий момент). Савошко і Каверін – з флангів. Дуже гостра, яскраво виражена атакуюча тактична схема від хмельничан. У господарів же відзначаємо вихід універсалу Климця, який чимало пропустив через травму в нинішньому сезоні. В атаці поруч з Гарсіевим вийшов Кобзар, який вже активно залучається до ігор за першу команду. А ось Рябов і Мартинюк, яким за віком можна б і зіграти за Волинь-2, залишилися в розташуванні першолігового складу. Важливі вони зараз вже для Василя Сачка, і в цьому теж комплімент Волині-2, яка допомагає розвивати молодь.

Лучан очікувала дуже складна гра, адже Поділля – єдина команда Групи А, яка ще не програвала в нинішньому сезоні. Волинь-2 підходила до матчу на тлі розгромної поразки від Ниви (0: 3). Господарям необхідно було набирати залікові пункти, щоб зберегти відрив від зони вильоту, проте зробити це було дуже непросто. Тим більше, що вже на 29 хвилині гості повели в рахунку. Спочатку господарі не скористалися своїм шансом, коли Гарсієв з убивчої позиції пробив несильно і прямо в руки Чуваева. І вже в наступній атаці по правому фланзі Савошко скористався флангової передачею і сходу пробив між ніг Коркодиму. 0:1.

У нале другого тайму півзахисник господарів Гарсієв грубо в’їхав в Пернацького і побачив перед собою червоне світло. Своєю територіальною перевагою Поділля скористалося на 69 хвилині – Костенко увірвався в штрафну, Кристін поставив підніжку і це пенальті. Досвідчений Воловик не залишив шансів воротареві господарів – 0:2. У підсумку важлива перемога Поділля, яким на руку очна нічия Діназа і Ужгорода. У Групі А все тільки починається.

Man of the Match Олександр Пернацький (Поділля)

Відзначаємо зимового новачка гостей. Зумів він витіснити зі складу не менш досвідченого Жданова, адже своєю грою доводить необхідність новій команді. Грамотно відіграв в обороні, заробив на собі червону. Відмінний матч 25-річного гравця.

Волинь-2 (Луцьк) – Поділля (Хмельницький) – 0:2

Голи: Савошко, 29, Воловик, 69 пен.

Волинь-2 (стартовий склад): Коркодим, Максимчук, Сасовський, Кузнечиков, Климець, С.Кристін, Миронюк, Янчук, Чернов, Кобзар, Гарсієв. Запасні: Савченко, Ольхович, Полюга, Шевчук, Теслюк. Старший тренер: Альберт Шахов.

Поділля (стартовий склад): Чуваєв, Корохов, Воловик, Пернацький, Морговський, Липовуз, Савошко, Мораренко, Костенко, Каверін, Карпенко. Запасні: Шухман, Матвієнко, Худик, Панасенков, Салбак Прильопа, Жданов, Цибульник, Малей, Шпикула, Мандзюк. Головний тренер: Віталій Костишин.

Вилучення: Гарсієв, 51

16:00. Луцьк. Стадіон «Авангард».

Арбітр – С. Причина (Львів)

• Миколаїв

У матчі першого кола Балкани розгромили свого суперника – 4:0. Це була єдина очна зустріч команд в історії. МФК Миколаїв-2 – єдина команда ліги, яка програла всі свої домашні матчі. Що стосується Балкан, то зарянці жахливо грають на виїзді: одна нічия і п’ять поразок (найгірший показник в групі). Одна з команд в суботньому матчі мала перервати невдалу серію, але спромоглася лише на те, щоб відігратися в компенсований час.

На початку другого тайму досить прісний матч розбавила атака правим флангом, простріл і удар в дотик від Сурженка – 1:0. Матч повільно котився до другої перемоги дублерів Миколаєва в сезоні, але гості з нічого зрівняли рахунок. Пройшла атака по центру, Прийомов відгукнувся на передачу в штрафну і спокійно переграв Закорського – 1: 1. У підсумку, обидві команда задовольняються нічиєю і повинні серйозно задуматися над якістю футболу в своєму виконанні.

Man of the Match: Володимир Прийомов (Балкани)

Досить нудний матч провели команди, але відзначаємо досвідченого півзахисника. 35-річний ветеран дограв до кінця і добув команді одне очко

МФК Миколаїв-2 – Балкани (Зоря) – 1:1

Голи: Сурженко, 54 – Прийомов, 90+4

Миколаїв (стартовий склад): Закорський, Боровський, Любарський, Сергєєв, Олейников, Фальковський, Бойчук, Швець, Чілінгірь, Сурженко. Запасні: Тимко, Гуменний, Кербаль, Бєдін, Гончар, Царинний, М.Сула. Старший тренер: Анатолій Діденко.

Балкани (стартовий склад): Герич, Пілка, Юречко, Клименко, Ільницький, Новіков, Прийомов, Приблуда, В.Златов, Тропанець, Іванченко. Запасні: Лукаш, Серденюк, Михайличенко, Федосов, Гаврилюк, Пенов, Гридзь. Головний тренер: Денис Колчин.

16:00. Миколаїв. Стадіон «Парк Перемоги».

Арбітр – В. Бакулін (Нова Каховка)

• Щасливе

У семи домашніх матчах Рубікон виграв лише раз. А ось галицькі Карпати на виїзді грають вдало: у 2021 році з трьох матчів вони виграли два. З огляду на це, господарів очікувала непроста гра. У першому таймі особливих моментів у жодної з команд і не було і все найцікавіше вони перенесли на другу частину гри.

Гості додали в активності, мали пару можливостей, але забили відразу після закінчення першої години гри. Козак з центральної зони покотив на Лукаса, той змістився в центр і з лівої закрутив м’яч у дальні “дев’ять”. Потрапив і це 0:1. А перед самим фінальним свистком Лукас на правому фланзі пройшов трьох гравців суперника, віддав проникаючу передачу в штрафну на Поручинського, той прострілив на п’ятачок і Лебідь замкнув. 0:2.

Команда Романа Гнатіва здобуває найважливішу перемогу в світлі нічиєї в центральному матчі туру.

Man of the Match: Лукас Патанеллі (Карпати Галич)

Аргентинський самородок приєднався до Карпат під час зборів в Туреччині і зіграв кілька контрольних матчів. Але в заявку нової команди потрапив сьогодні вперше, отримавши свій шанс після перерви. І скористався ним на всі сто. Сьогодні він провів не свій кращий матч, але забив і видаємо великий аванс від Sport Arena.

Рубікон (Київ) – Карпати (Галич) – 0:2

Голи: Патанеллі, 64, Лебідь, 87.

Рубікон (стартовий склад): Прокопенко, Ясницький, Ходуля, Швець, Яната, Луценко, Коверник, Глущук, Копитов, Зарічнюк, Тищенко. Запасні: Майборода, Жуніор, Беспалий, Новіков, Близко, Пилипенко, Цурупін, Кабанюк, Боровик. Головний тренер: Сергій Литовченко

Карпати Галич (стартовий склад): Вульчин, Поручинський, Матушевський, Никитюк, Нагорний, Вербний, Козак, Семчук, Страшкевич, Бей, Худобяк. Запасні: Зеленський, Авраменко, Марушка, Танчин, Віжижанін, Лебідь, Хомченко, Патанеллі. Головний тренер: Роман Гнатів.

19:00. Щасливе, «Арсенал-Арена»

Арбітр: Сергій Подригуля (Луцьк)