Друга ліга. Перемога впевнено обіграла Миколаїв-2

Господарі поля забрали все три очки

На підйомі і в чудовому настрої прибув в місто Дніпро резервний склад першолігового МФК Миколаїв. Якраз напередодні молоді «корабели» перервали затяжну безвиграшну серію, з мінімальним рахунком перемігши в гостях ФК Нікополь. Це поки не допомогло покинути останнє місце, але «двоєчка» тепер уже зовсім не така безнадійна, як на старті.

Відносно господарів, то Перемога цілком успішно стартувала у Другій лізі після підвищення в класі. Уже чотири тури підопічні Яровенко і Тарана йдуть без поразок, правда, в трьох випадках зігравши внічию і вигравши тільки в одному з них. Минулий тур, правда, Перемога пропускала – але, з огляду на щільність календаря, це навіть плюс. Проти миколаївських резервістів господарі випустили одночасно відразу двох форвардів, та й в цілому тактична схема дніпрян явно натякала на бажання видати результативну, переможну гру – в такому випадку Перемога цілком реально зрівнялася б з  п’ятим Кривбасом, змістивши його вниз завдяки перемозі в очній зустрічі.

Хоча господарі почали активно і навіть претендували на пенальті після прострілу, але МФК Миколаїв-2 забив з першого ж удару в грі. Перемога вела перепасовку на своїй половині поля, яку спокійнісінько перервав форвард гостей Сурженко, а його низовий удар пропустив поруч з собою голкіпер Варцаба – 0:1. Відігратися Перемога могла хвилин через десять. Рудавський навісив з лівого флангу, а Семка мітив в ціль головою – і не потрапив, хоча було близько і небезпечно. У відповідь після «стінки» з товаришем Каведяев мітив в притирання зі штангою, і голкіперу господарів довелося переводити м’яч на кутовий.

І все ж активніше були господарі. Цілком міг зрівнювати рахунок все той же Семка, вирвавшись на воротаря з правого краю, але не зумівши його переграти, а штрафний від Разуваєва пройшов над воротами. А в підсумку зрівняв рахунок Микола Дібрівний – один з дуже небагатьох в складі господарів, який ще з ранніх аматорських часів грав за Перемогу. Семка розвернувся на правому фланзі, прострілив і Дібрівний в дотик завершив атаку з лінії воротарського майданчика – 1:1.

На другий тайм суперники вийшли з декількома замінами і великим бажанням вирвати перемогу. Активніше почала Перемога: Дібрівний після пасу з глибини не зміг вийти з оточення, а Корнєв, замикаючи кутовий Боженара, головою спрямував м’яч повз ворота. Трохи пізніше зовсім трохи не вистачило Дібрівному, щоб підправити м’яч у сітку після корнера від Семки. Однак темп гри збив епізод на 69-й хвилині. У центрі поля захисник господарів Рудавський пішов в боротьбу з суперником і невдало приземлився – гравці обох команд схопилися за голови, швидка допомога після наполегливих запрошень футболістів і навіть воротаря, який прибіг від своїх володінь, виїхала прямо на штучний газон. Словом, відчувалося, що інцидент серйозний – побажаємо гравцеві якнайшвидшого відновлення і як можна більш легких наслідків. Гра, між тим, затягнулася майже на десять хвилин.

У кінцівці команди встигли обмінятися небезпечними моментами: А.Пилипенко кіксанув вище воріт після флангового навісу Дмитрієва, а штрафні від гостей на силу виконував Гриненко і на техніку Швець – і теж трохи не поцілили. Але все ж саме стандарт вирішив долю зустрічі. Настирливий Дмитрієв, який замінив травмованого Рудавського зліва в захисті, заробив кутовий і побіг на далеку штангу (запам’ятаємо цей момент). Боженар подав від лівого прапорця, Дмитрієв головою скинув в центр – і Кирило Павлюк добре зловив м’яч на ногу на 11-метровій позначці. 2:1. А ще через хвилину Перемога на куражі перехопила м’яч, пішла швидка контратака – і це був третій гол! Корнєв запустив через лівий фланг Іваникова, той навісив і Артем Пилипенко правою ногою прокинув м’яч повз захисника і воротаря – 3:1!

Чудова розв’язка допомагає Перемозі значно поліпшити своє турнірне становище. 14 очок набирає Перемога – цього вистачає, щоб обігнати пропускає тур Енергію і зрівнятися з Кривбасом, зайнявши його п’яте місце за особистими зустрічами. З 4 очками МФК Миколаїв-2, залишалася останньою країною, хоч і з мінімальним відставанням від Яруда і Нікополя. Решта матчів туру, нагадаємо, перенесені через спалахи коронавирусної хвороби. Але всі думки – про Рудавського. Все ж побажаємо хлопцеві здоров’я, адже це – головне.

Man of the Match: Микола Дибрівний (Перемога)

Форвард після повернення в Перемогу після невдалого сезону в запорізькому Моторі по-новому завойовує авторитет у дніпровській команді. Цей матч з голом і декількома небезпечними моментами – йому на допомогу.

Перемога (Дніпро) – МФК Миколаїв-2 – 3:1

Голи: Дібрівный, 44, Павлюк, 90+7, А.Пилипенко, 90+8 – Сурженко, 12

Перемога (стартовий склад): Варцаба, Петров, Сидоренко, Ходуля, Рудавський, Павлюк, Разуваєв, Сємка, Есьєн, Корнєв, Дібрівний. Запасні: Суаіб, Цопа, Дмитрієв, А.Пилипенко, Іваник, Боженар, В.Пилипенко, Швець, Кучер. Головний тренер: Євген Яровенко.

Миколаїв-2 (стартовий склад): Агаларов, Гриненко, Березянський, Лотоцький, Боровський, Фальковський, Гончар, Швецт, Ямборко, Каведяєв, Сурженко. Запасні: Чілінгір, Хуссін, Жемчужный, Сергєє, Черпаков, Ляшевський, Змиєвський, Бєдін, Цвєтков. Старший тренер: Микола Попелишко.

Неділя, 8 листопада 2020 року, 14:00. Дніпро, стадіон «Олимпійскі резерви»

Арбітр: Катерина Усова (Київська область)