Сьогодні були зіграні відразу вісім матчів Другої ліги

Друга ліга. Перемоги Металу, Металурга і Поділля, Нива розгромила Ужгород та інші матчі - Друга ліга України

Фото - facebook.com/ФК-Карпати-Галич-Бурштин

Група А
  • Львів

У Львові третя команда зустрічалася з передостанньою. Галичани в прекрасній формі підходять до матчу на тлі серії з п’яти перемог поспіль. Втрачати залікових пунктів господарям було не можна, враховуючи їх боротьбу за чемпіонство. Щодо Волині-2, то лучани навесні ще не набирали залікових пунктів.

Галицько-волинське протистояння на цей раз мало велике значення і для верхів, і для низів турнірної таблиці. Карпати розділяють 2-3 місця з Поділлям при рівності очок, а в разі перемоги можуть зрівнятися і з лідером – Ужгородом. Волинь-2 після вчорашньої нічиєї в матчі ФК Чернігів – Оболонь-2 опустилася на передостаннє місце. При цьому резервна команда не отримала з основного складу лучан жодного гравця – навіть з числа молоді (Кобзар, Климець, Мартинюк, Рябов та інші). У карпатівців пропускав тур через перебір карток Поручинський – на позиції праворуч в обороні його замінив менш досвідчений Вичіжанін.

Розуміючи відповідальність моменту, галичани з перших хвилин пішли вперед. Лихо оминув захисника Хомченко – але пробив по воротах колишніх одноклубників неточно. Після навісу Нагірного здорово підсікав головою м’яч Лебедь (герой минулого матчу – карпатівського дербі), але Коркодим видав чудовий сейв. Потім вже інший екс-волинянин, захисник Никитюк, спробував пробити п’ятою, запустивши м’яч трохи в сторону від воріт. Ще Коркодим парирував складний удар Лебедя в протихід і штрафний від Вербного, а також смачний удар Хомченка під поперечину. В іншому Бей з Семчуком з різних позицій неточно пробивали самі.

У гостей теж були спроби атакувати – згадаємо неточні удари Чернова і Завадовича (його другий удар був досить близьким). Але небезпечніше, звичайно, діяли більш досвідчені номінальні господарі, і Семчук на 25-й хвилині навіть заштовхав м’яч з лінії воріт, але то взяття не було зараховане через фол в атаці. Перший тайм з нулями на табло більше розчарував фаворитів протистояння. А вже на початку другого був реальний ризик ще й пропустити – підступно з лівої ноги бив у ближній кут Кристін, і тут Вульчин виручив Карпати.

У цей складний момент, коли запахло незапланованою втратою очок, знову співслужив гарну службу тренерському штабу галичан досвідчений Худоб’як. Коли Нагорний з перспективного штрафного припечатав стінку, а воротар Вульчин довгим пасом повернув м’яч в гру, саме чуйка форварда, який вийшов на заміну, зіграла свою роль. Після скидки головою від Нагорного «Халк» прийняв м’яч на груди, прицілився і з невеликим рикошетом від суперника він потрапив під поперечину – 1:0. Як тут не згадати, що саме Ігор приніс три очки Карпатам в не менш складному матчі з ФК Чернігів вже навесні…

Повівши в рахунку, галичани заспокоїлися і методично довели матч до потрібного результату. Били по воротах Нагорний, співтовариші, і в підсумку, коли лучани невдало винесли м’яч після подачі Лебедя, Бей скинув м’яч під удар Вербного, який розрядив гармату без шансів для воротаря – 2: 0.Карпати (Галич) зрівнялися з лідером. Максимальна щільність і інтрига серед фаворитів Групи «А».

Man of the Match: Ігор «Халк» Худоб’як (Карпати Галич)

Людина, яка змінила все: ледь вийшовши на поле, позбавив суперників надій на очки. Подальше було справою техніки.

Карпати (Галич) — Волинь-2 (Луцьк) – 2:0

Голи: Худоб’як, 76, Вербний, 90

Карпати (стартовий склад): Вульчин, Вичіжанін, Матушевський, Никитюк, Нагорний, Вербний, Лебедь, Страшкевич, Бей, Хомченко, Семчук. Запасні: Зеленський, Мельничук, Марушка, Авраменко, Козак, Танчин, Патанеллі, Худоб’як, Мердєєв. Головний тренер: Роман Гнатів.

Волинь-2 (стартовий склад): Коркодим, С.Кристін, Кузнєчіков, Мороз, Полюга, Сасовський, Завадович, Янчук, Миронюк, Чернов, Теслюк. Запасні: Савченко, Ольхович, Максимчук, Гарсієв, Лучка, Кузьмич. Старший тренер: Альберт Шахов.

12:00, Львів, стадіон «Сокіл»

Арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород)

• Щасливе

Аутсайдер групи «А» завітав до Київської області. Рубікон в турнірному плані успішніше – дев’яте місце, 15 очок (у два рази більше, ніж у львів’ян). Але при цьому чотири поспіль домашні матчі програли кияни. І матч з Карпатами «античні воїни» почали погано. Уже в дебюті гості повели в рахунку. Після ауту на лівому фланзі вони перевели гру на протилежний кінець поля, звідти прострілив Мудрик, і нігерієць Енете виявився спритнішим за своїх суперників. Прийом і удар з розвороту в кут – 0:1. Третій гол у чемпіонаті для Жозефа – він у сучасних Карпатах найкращий бомбардир.

Спроби господарів відігратися були марні, а ось Карпати ще й закріпили свою перевагу. Після сольного проходу через правий фланг Бичек змістився і красивим ударом метрів з 25-ти струснув сітку воріт – 0:2. І далі молодий склад Карпат цілком переконливо відіграв за рахунком. Коли в кінцівці після чергового удару львів’ян м’яч пішов на кутовий, подачу Сущака головою в стрибку замкнув захисник Калинчук – 0:3.

0 очок у львів’ян – вони зрівнялися з Волинню-2 і отримали реальні шанси вже в найближчих турах покинути останнє місце.

Man of the Match: Жозеф Енете (Карпати Львів)

Нігерієць, на жаль, пропустив чимало часу – а з ним і без нього Карпати по-різному грають в атаці. Ось зараз хлопець швидко відкрив рахунок і кілька разів уникав опіки захисників господарів. А значить, зробив серйозний внесок в перемогу – якої дуже чекали «леви».

Рубікон (Київ) — Карпати (Львів) – 0:3

Голи: Енете, 4, Бичек, 33, Калинчук, 88

Рубікон (стартовий склад): Прокопенко, Ясніцький, Ходуля, Новиков, Яната, Луценко, Копитов, Глущук, Зарічнюк, Гбамбл, Тищенко. Запасні: Мусієнко, Майборода, Швець, Боровик, Цурупін, Нянках, Довідайтіс, Пилипенко, Близно, Кабанюк. Головний тренер: Сергій Литовченко.

Карпати (стартовий склад): Горох, Мудрик, Калинчук, Слива, Береза, Степанчук, Гудзінський, Бичек, Лісовик, Сущак, Енете. Запасні: Сасс, Підгурський, Стень, Даниловський, Слічний, Назарчук. Головний тренер: Любомир Вовчук.

13:00, Щасливе, стадіон «Арсенал-Арена»

Арбітр: Тарас Панасюк (Бердичів)

• Вінниця

Лідер прибув до Вінниці, вже знаючи про результат матчу галичан. Карпати в кінцівці дотиснули Волинь-2 і зрівнялися з закарпатцями. Тому, ФК Ужгород не планував нічого іншого, окрім перемоги. Але і вінничани, які навесні набрали чимало очок, збиралися дати бій фаворитам – як трохи раніше Діназу (нічия на своєму полі). Адже, хай не чує нас ніхто чужий, по секрету вам розповімо – ФК Ужгород за складом мало чим відрізняється від Ниви, і вінницька команда, збери нинішніх людей раніше, та вчасно запроси Циткіна, могла б виступити не гірше. Всі козирі лідера – це старанне виконання тренерських настанов, та Х-фактор у вигляді аномально великого підбору гравців з добре поставленим ударом (і це не тільки один супер-ветеран Пуканич, за нинішній сезон 5+ можна ставити і Ряшку, Вишневському, Чонці, Ференцику і багатьом іншим, вибачте, лідерам лідера).

Наші роздуми підтвердив початок матчу. На чи не перший кутовий з лівого краю висунулися високі вінницькі хлопці. Маляренко від ближньої штанги продовжив подачу на дальній край, де забутий усіма захисник Хохлов підправив м’яч у сітку – 1:0. Оце так так! І поки гості приходили до тями, ініціативу підхопив правий деф вінничан Сербул. Побачивши, що після проходу він наткнувся на кількох суперників, Едуард підключив Георгієва і сам встиг на його подачу з правого флангу. Акуратний удар головою – і 2:0. Спрацювала «одеська зв’язка» у вінничан.

З часів провального матчу з галицькими Карпатами (0:3 вдома десь за часів коронавірусного спалаху) ФК Ужгород не опинявся у такій поганій ситуації. Чи були гості настільки погані? Ні. Ще на початку матчу Гурідов ловив м’яч після точного удару Ряшка зі штрафного, а потім вже з гри Федак здалеку перевірив надійність голкіпера (і будь хтось із ужгородців поруч – добивав б в незахищені ворота після сейва). А коли на самому початку другого тайму трапився третій гол, стало ясно – це сенсація. Лівий захисник Борячук підключив до атаки Загорулька, той направив м’яч в штрафний майданчик, де Маляренко в дотик не те головою, не те навіть грудьми переправив м’яч у ворота – 3:0.

Мабуть, лідер погано тримає удар. Пішли заміни – зняли з гри навіть Пуканича. А тим часом захист гостей сам собі «придумав» четвертий гол. Отримавши пас від товариша, Сартіна чомусь почав розвертатися майже в центрі поля, так що граючий президент Ниви Загорулько встиг його знешкодити, пробігти півполя і з правої ноги пробити в дальній кут – 4:0. Все, що встигли гості – це підсолодити поразку. Вийшовший на заміну Чонка, влучно пробив по діагоналі в дальній кут – 4:1.

Підсумком протистояння стало загострення боротьби кандидатів на медалі. Карпати (Галич) зрівнялися за очками з лідером, також ужгородців підпирає Поділля, яке теж може наздогнати ужгородців. Нива залишиться на колишній, восьмій, позиції – зате тепер вінничани лише мінімально відстають від кризової Чайки.

Man of the Match: Ігор Маляренко (Нива Вінниця)

Красива командна перемога вінничан – недавно, до речі, був день народження клубу, так що розгром лідера – відмінний подарунок. Хотілося б відзначити Маляренка: він став асистентом для Хохлова при першому голі, а також забив сам на самому початку другого тайму, і це був дуже важливий гол для підсумку зустрічі.

Нива (Вінниця) — ФК Ужгород – 4:1

Голи: Хохлов, 3, Сербул, 15, Маляренко, 48, Загорулько, 70 – Чонка, 72

Нива (стартовий склад): Гурідов, Сербул, Хохлов, Попов, Борячук, Калітов, Маляренко, Петрук, Зеленевич, Георгієв, Загорулько. Запасні: Карабін, Гемега, Подкуйко, Федорук, Кучер, Браславський, Білик, Громок, Бондар, Загробський. Головний тренер: Володимир Циткін.

Ужгород (стартовий склад): Восконян, Машталір, Допілка, Шкіндер, Сартіна, Федак, Ряшко, Пуканич, Тищук, Ференцик, Вишневський. Запасні: Готра, Дуран, Чонка, Минайленко, Цень, Капустей, Повхан. Головний тренер: Володимир Васютик.

14:00, Вінниця, стадіон «Хімік»

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ)

• Хмельницький

Друга команда Групи «А» приймала шосту. Для Поділля, з огляду на турнірне становище, кожен втрачений заліковий пункт може поставити хрест на чемпіонських амбіціях. Однак, легкої прогулянки проти Буковини не варто очікувати. Чернівецька команда підходила до матчу на тлі перемоги над Нивою і готова дати бій одному з лідерів.

Але Поділля було налаштоване не менше агресивно і вже на третій хвилині господарі повели в рахунку. Савошко навісив з кутового і Ліповуз на дальній штанзі ударом головою відправив м’яч у ближній для себе кут – 1:0. А на 15-й хвилині рахунок став 2:0. Ліповуз далекою діагоналлю відправив у відрив Костенка, який з лінії штрафного пробив у дальній кут – 2:0.

Чернівчани повернули інтригу в матч на початку другого тайму, коли Палагнюк скористався помилкою захисників Поділля і забив у другому матчі поспіль ударом з району штрафного. 2:1. Правда, інтрига протрималася недовго. Савошко навісив зі стандарту в штрафну, Ліповуз м’яч підправив на п’ятачок, звідки Карпенко потужним ударом забив третій м’яч. 3:1 і господарі без проблем довели рахунок до переможного, зрівнявшись з Ужгородом за очками.

Буковина провела черговий якісний поєдинок, вселивши оптимізм в серця своїх шанувальників.

Man of the Match: Володимир Савошко (Поділля)

Зимовий новачок Поділля став у нагоді в команді. Саме він виконує всі стандарти, які приносять успіх команді. І в цей раз два розіграші стандартних положень від Савошка

Поділля (Хмельницкий) – Буковина (Чернівці) – 3:1

Голи: Ліповуз, 3, Костенко, 14, Карпенко, 58 – Палагнюк, 53

Поділля (стартовий склад): Чуваєв, Корохов, Пернацький, Воловик, Павлюк, Ліповуз, Пріхна, Костенко, Каверін, Савошко, Карпенко. Запасні: Шухман, Панасенков, Цибульник, Прильопа, Жданов, Матвєєнко, Салбак, Худік, Романюк. Головний тренер: Віталій Костишин

Буковина (стартовий склад): Пономаренко, Гакман, Клочан, Еногела, Д.Рябий, Боровець, Калайтан, Орнат, Сивка, Козлов, Палагнюк. Запасні: Пилипчук, Беслюбняк, А.Рябий, Карповський. Головний тренер: Євген Коваленко

16:00. Хмельницький. Стадіон «Поділля»

Арбітр: Сергій Подригуля (Луцьк)

Група Б

18-й тур

• Запоріжжя

У Запоріжжі зустрічалися третя і сьома команди Групи Б. Суперників розділяло цілих 17 залікових пунктів. Підопічні Микитина підходили до матчу в хорошому ігровому тонусі. Яруд, навпаки, у минулому турі не зміг переграти Балкани, які догравали матч удев’ятьох. З перших хвилин Яруд постарався взяти м’яч під свій контроль, що і вдалося команді Олега Краснопьорова. Натомість господарі гостріше діяли біля воріт суперника.

На 20-й хвилині після навісу справа Сидоров ударом головою розім’яв Карнауха. Але на 35-й хвилині кіпер Яруда виявився безсилим. Крапивний підхопив м’яч у центрі поля і відправив м’яч у штрафну. Центрбек Сарапій відірвався від захисників і ударом головою перекинув м’яч через Карнауха. 1:0 і дев’ятий гол капітана у футболці Металурга.

На початку другого тайму господарі забили ще раз. Шалфєєв з центральної зони пробив, Карнаух м’яч парирував, але Загальський із забійної позиції ударом від поперечини зробив рахунок 2:0.

Гості заграли активніше і до середини другого тайму повернули інтригу. Після затяжної позиційної атаки запорожці не зуміли винести м’яч зі своєї штрафної, Асєєв ударом з лівої зумів пробити Котлярова. 2:1. Гості додали в активності, мав свій момент Мочевінський. Але крапку в матчі могли поставити саме господарі. На 81-й хвилині Коваленко бив з-за штрафної, Саєнко підставив руку, так як він перебував у власному штрафному, арбітр вказав на точку і видалив захисника Яруда. Ось тільки з ударом Сарапія з пенальті впорався Карнаух. Але це не похитнуло перевагу господарів, які продовжили свою безпрограшну серію.

Господарі зуміли таки довести матч до переможного і повернулися на другий рядок у таблиці.

Man of the Match: Едуард Сарапій (Металург)

Який же гол вдався Сарапія, який покинув свою позицію і в позиційній атаці опинився на вістрі. Інша справа, що не вдалося реалізувати пенальті молодому футболісту, але навіть майстровиті зірки не забивають з точки. Черговий яскравий матч капітана Металурга, який є справжнім моторчиком своєї команди.

Металург (Запоріжжя) – Яруд (Маріуполь) – 2:1

Голи: Сарапій, 35, Загальський, 51 – Асєєв, 73

Нереалізованний пенальті: Сарапій, 82 (воротар)

Металург (стартовий склад): Котляров, Воробєй, Сарапій, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський, Шалфєєв, Олійник, Сидоров, Коваленко. Запасні: Петриченко, Хмеловський, Сидоренко, Лапко, Чорний, Бобров, Верхоланцев, Могильний, Остапенко, Страдс, Загоруйко. Головний тренер: Володимир Микитин

Яруд (стартовий склад): Карнаух, Товстий, Саєнко, Лисенко, Таранда, Матвєєв, Тишинінов, Булгаков, Мочевінський, Літюк, Литовченко. Запасні: Гончаренко, Поліщук, Асєєв, Бойко, Щербак, Бібік, Маймула, Левянков. Головний тренер: Олег Краснопьоров

Вилучення: Саєнко, 81, повторне попередження.

14:00. Запоріжжя. Стадіон «Славутич Арена»

Арбітр: Андрій Воєвода (Дніпро)

• Харків

Лідер приймав останню команду чемпіонату – здавалося б, яка тут може бути інтрига, але вся група «Б» стежила за протистоянням полярних опонентів. І інтригу господарі створили самі – втративши за перші півгодини безліч небезпечних моментів. Після кутових двічі міг забивати Федорів (мимо і кікс без удару), потім Фомін пробачив воротареві гостей помилку в полі, не потрапивши у порожні ворота. Він же з виходу на голкіпера просто пробив у нього – та й взагалі Руслан сьогодні розгубив шансів не на одну гру, а на декілька. Хороший штрафний Балулі трохи розминувся з воротами. Слідом удари Нехтія і Підлепенця «застрягли» в ногах суперників…

А відкрили рахунок харків’яни досить несподівано – ні, не за ходом подій (Метал домінував в грі і створював моменти справно), а за тим, як саме влетів м’яч у сітку воріт МФК Миколаїв-2. Балулі просто відпасував на правий фланг, звідки Танчик, склалося враження, просто подавав з лівої ноги. Але м’яч бадьоро проскакав повз всіх гравців і воротаря, від штанги юркнув в ворота – 1:0. Так, гол курйозний – однак він не йшов врозріз з логікою подій.

У другому таймі шоу продовжилося. Спочатку в атаці через правий фланг Фоміна зачепив молодий захисник Лотоцький, а пенальті впевнено реалізував Балулі – 2:0. А що ж гості? Їм було дуже важко виходити з оборони в атаку, а коли вони навіть заробляли перспективні стандарти – м’яч у ворота не йшов. Як в моменті зі штрафним на 58-й хвилині, який досвідчений Яворський виконав неточно – а точка мала на увазі довгоочікувану роботу для воротаря Каневцева.

Метал продовжив розкатувати суперників. Не минуло й п’яти хвилин, як рахунок став розгромним. Дуже посприяв цьому Жо, який вийшов на заміну. Спершу він прострілив на Підлепенця, який прийняв м’яч і просто пробив по воротах з оточення. Слідом зі штрафного міг забивати Балулі – припечатав стінку, намагаючись обдурити суперників і пустити м’яч низом. А ще через пару хвилин після розіграшу кутового Танчик навісив на дальню штангу, Солдатов махнув повз м’яч – а він був останньою надією миколаївців в цьому моменті, м’яч дістався Жо. Так що бразилець просто катнув м’яч в ворота – 4:0. А слідом став результативним ще один стандарт. Сергєєв ціною жовтої картки врізався в Балулі, а захисник Люлька не вперше в сезоні забив сильним прямим ударом зі штрафного – 5:0. А поставив крапку в матчі захисник Федорів. Олєйніков збив Багачанського і сам постраждалий подав штрафний з правого флангу, і Віталій при потуранні суперників головою пробив мимо воротаря – 6:0.

44 очка набирає Метал і продовжує впевнено лідирувати в Групі «Б» Другої ліги. А МФК Миколаїв-2 продовжує залишатися на останньому місці.

Man of the Match: Фарес Балулі (Метал)

Спробуй – вибери когось одного в такому матчі. Господарі створили безліч небезпечних моментів, забивали в своє задоволення, в результативні комбінації було залучено півкоманди. При належній реалізації навіть захисник Федорів міг оформляти хет-трик, а тому, що міг забивати досвідчений Фомін, взагалі не придумали поки назви – скажімо так, п’ять м’ячів – це найменше, що могло б вдатися Руслану… Так що віддаємо належне Балулі, який ефективно пов’язував гру харків’ян і записав на свій рахунок гол, асист, парочку відмінно виконаних стандартів і зароблений штрафний під п’ятий м’яч.

Метал (Харків) — МФК Миколаїв-2 – 6:0

Голи: Танчик, 28, Балулі, 50 (пен.), Підлепенець, 62, Жо, 65, Люлька, 79, Федорів, 90+3

Метал (стартовий склад): Каневцев, Танчик, Мизюк, Федорів, Люлька, Ралюченко, Демченко, Підлепенець, Нехтій, Балулі, Фомін. Запасні: Денчук, Стрижак, Поступаленко, Багачанський, Гуйє, Ярош, Жо, Рязанцев. Головний тренер: Олександр Кучер.

Миколаїв-2 (стартовий склад): Закорськьй, Сергєєв, Березянський, Лотоцький, Олєйніков, Бойчук, Швець, Гончар, Солдатов, Сурженко, Яворський. Запасні: Бєлов, Любарський, Тимко, Царинний, Чілінгір, Боровський, Бойко, Каведяєв. Старший тренер: Анатолій Діденко.

15:00, Харків, ОСК «Металіст»

Арбітр: Максим Поліщук (Кривий Ріг)

• Черкаси

У Черкасах зустрічалися команди, яких розділяли в таблиці всього два залікових пункти. У разі перемоги Нікополь міг обійти черкаський колектив і залишити передостанню позицію. Гості минулий тур пропускали, а дніпряни розійшлися безгольовою нічиєю з Реал Фармою.

Дніпро в домашніх стінах зумів нав’язати супернику свою гру і вже на 28-й хвилині забив. Лобода забіг в штрафну, потрапив в коробочку і Катеруша підштовхнув у спину півзахисника. Пенальті реалізував Авер’янов. 1:0.

На початку другого тайму господарі забили знову. Після розіграшу з кутового Шурубура ударом головою відправив м’яч на п’ятачок і Кузнєцов з лінії воротарського забив другий м’яч. 2:0.

Правда через кілька хвилин захисник ризикував стати антигероєм матчу. На 68-й хвилині Фомін промчав по центру, прострілив і Кузнєцов зрізав м’яч в свої ворота. На більше гостей не вистачило і комунальний черкаський клуб здобув свою другу перемогу навесні, закривши програму 18-го туру в групі Б бадьорим матчем.

Man of the Match: Максим Авер’янов (Дніпро)

Відзначаємо впевнену гру талановитого півзахисника. Не боявся брати гру на себе, підказував партнерам і реалізував пенальті, який поклав початок перемозі його команди. Браво, капітан!

Дніпро (Черкаси) – ФК Нікополь – 2:1

Голи: Авер’янов, 28, з пенальті, Кузнєцов, 49 – Кузнєцов, 68, в свої ворота

Дніпро (стартовий склад): Старченко, Вініченко, Кузнєцов, Онищенко, Шурубура, Фхакадзе, Сулейман, Янаков, Лобода, Авер’янов, Савісько. Запасні: Баккі, Молоков, Мартян, Кулініч, Сахнюк, Дувняк. Головний тренер: Ігор Столовицький

Нікополь (стартовий склад): Коваленко, Льога, Полянський, Катеруша, Таряник, Кошеваров, Терехов, Омельченко, Бейер, Фомін, Жуков. Запасні: Артюшенко К., Артюшенко Д., Білоус, Слищенко, Мельник. Головний тренер: Сергій Воробей

16:00. Черкаси. «Черкаси-Арена»

Арбітр: Владислав Бакулін (Нова Каховка)

20-й тур

• Одеса

Перенесений матч – весела розбірка аутсайдерів – завершився перемогою одеситів. У першому таймі, за досить хвилюючої гри, господарі повели у рахунку завдяки блискавичній фланговій атаці. Абузраа поздовжньою передачею запустив у прорив Смарокова, той прострілив з правого краю, а Федоров в дотик з лівої ноги влучив у дальню «шістку» – 1:0. Хороший удар в протихід воротареві, та й в цілому симпатична комбінація.

Інтрига прожила аж до останніх хвилин, коли надії дебютантів Другої ліги були знищені другим голом. Гранчар поборовся за перший м’яч і закинув на хід Плачкову, і хоча поруч були відразу два захисника і воротар, Дмитро спокійнісінько прокинув м’яч повз Суаіба – 2:0. Звісно, відіграти два м’ячі за п’ять хвилин і компенсований час було б дніпрян важко. Перемога – у Реал Фарми.

Не дарма розминався Микола Лиховидов – він замінив на 89-й хвилині Плачкова немов у нагороду за гол і під оплески вийшов вкотре покращувати свій рекорд як самого вікового гравця за всю історію чемпіонату України у всіх лігах. Історичні справи на наших очах вершаться! Набравши 13 очок, Реал Фарма обійшов черкаський Дніпро і посів дев’яте місце.

Man of the Match: Дмитро Плачков (Реал Фарма)

Гол і результативна передача – відмінний матч спритного одесита.

Реал Фарма (Одеса) — Перемога (Дніпро) – 2:0

Голи: Федоров, 35, Плачков, 85

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Д.Онуфрак, Абузраа, С.Онуфрак, Колесников, Плачков, А.Лиховидов, Ратушняк, Смароков, Глушач, Федоров. Запасні: Даскалиця, Бурахович, Поліщук, Малицький, Михайліченко, Попов, Серпутько, Фабер, Гранчар, М.Лиховидов. Головний тренер: Артем Рязанцев.

Перемога (стартовий склад): Суаіб, Рубцов, Сердюк, Сидоренко, Докукін, Павлюк, Цопа, Есьен, Боровик, Радченко, Шмельов. Запасні: Пономаренко, Луговський, Лінкевич, Валуйко, Цуркан, Антонов, Білоус. Головний тренер: Віктор Китриш.

14:00, Одеса, стадіон «Іван»

Арбітр: Денис Федан (Олександрія)