Епіцентр обіграв Чернігів і підібрався до лідерів своєї групи

До зони виходу в Першу лігу дунаєвчан відокремлює одне очко

Эпицентр, facebook.com/fcdunaivtsiepicentr

У Дунаївцях Хмельницької області проходив перенесений матч 15-го туру групи “А”. Зустрічалися два клуби, які в сезоні 2020/21 дебютували серед професіоналів – Епіцентр і Чернігів. Сьогоднішні господарі відмінно влилися в Другу лігу з аматорів, в першому ж сезоні перебуваючи серед претендентів на вихід в Першу лігу, а ось у Чернігова справи йдуть гірше – команда Валерія Чорного не бореться за виживання, але і другу частину турнірної таблиці навряд чи покине.

Поєдинок Епіцентру та Чернігова був запланований на 3 квітня, проте був перенесений через спалах коронавірусу у складі команди з Дунаївців. Тоді всі футболісти і працівники Епіцентру пішли на самоізоляцію, через що проведення поєдинку стало неможливим. Якщо сьогодні господарі зможуть перемогти, то на відстань одного очка наблизяться до Поділля, що йде другим. Чернігів у разі перемоги зрівняється за очками з дублерами Оболоні, що йдуть на дев’ятому місці. У той же час команди мають кадрові втрати через дискваліфікації: у Епіцентру гру пропускає захисник Олег Ничипоренко, а Чернігову довелося обійтися без гравця оборони Олексія Зенченко.

Підопічні Ігоря Бадло вирішили не затягувати, і відкрили рахунок вже на п’ятій хвилині. Після атаки лівим флангом у штрафному майданчику Чернігова Івашко скинув м’яч Роману Кузіву, але з його спробою впорався Ширай, а ось з добиванням від Віталія Кузіва в кут воротар гостей вже був безсилий, бо просто не встигав – 1:0. Відзначимо, що Чернігів швидко пішов вперед відіграватися, і вже через хвилину гравці вимагали пенальті за нібито потрапляння м’яча в руку гравця, але Дмитро Кузовлєв із Запоріжжя порушення не угледів.

Перший непоганий удар Чернігів завдав трохи згодом, на 16-й хвилині, але точності удару Мироненко з-за меж штрафного не вистачило – вище воріт. Трохи пізніше знову пробивав Дмитро, і на цей раз потрапив у площину, але впорався кіпер Епіцентру Попович, зробивши дійсно хороший сейв. Тиск гостей посилювався, а Епіцентр частенько помилявся і робив невимушені помилки на своїй половині поля, але все ж дунаївчанам вдавалося справлятися з атаками Чернігова і не пропустити. До перерви у команди Бадло непогано пробивав в рамку воріт Микола Буй, і над воротами Тарас Червонецький, у підопічних Чорного активно грали все той же Мироненко і Ментей, але в підсумку рахунок залишився тим, що й був. На перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів, але з неприємністю для Епіцентру – через травму автор голу Віталій Кузів покинув поле, а замість нього вийшов Тарас Пліс.

Початок другого тайму залишився за господарями – непогано пробивав у площину воріт Беженар, що вийшов на заміну, але впорався з його спробою Олександр Ширай. А ще через кілька хвилин кіпер здійснив супер-сейв! Мало не відзначився Роман Кузів, який пробивав точно в кут, але воротар відбив м’яч у стрибку на кутовий. Гості в основному захищалися, але все ж відповіли спробою зльоту від Сердюка – набагато вище воріт Поповича.

Підопічні Ігоря Бадло спіймали кураж і в другому таймі рідко давали Чернігову можливість ходити вперед, хоча і свої атаки не могли організовувати позиційно, частіше роблячи вибір на користь дальніх ударів. Відразу кілька разів з-за меж штрафного вистрілював Андрій Беженар, але в площину воріт йому потрапляти не вдавалося. А на 73-й хвилині Епіцентр все ж забив свій другий м’яч! Беженар перевів м’яч на правий фланг до Тараса Пліса, той зробив подачу, і Беженар ударом головою від спини воротаря Ширая все ж відправив м’яч у сітку – 2:0. Ближче до кінцівки рахунок міг ставати ще більше на користь господарів, але Ширай відбив удар Червонецького в дальній кут, а другим темпом Захарченко не влучив. У час, що залишився Чернігів не зумів щось протиставити господарям, які заслужено перемогли.

Команда з Хмельницької області на відстань одного очка підібралася до Поділля – представника обласного центру. Розв’язка сезону буде вкрай цікавою – попереду Ужгород, слідом за ним йде Поділля, а на третьому місці Епіцентр готовий вклинитися в боротьбу і відібрати очки у конкурентів. Попереду у дунаївчан ігри як з Ужгородом, так і з Поділлям. Чернігів залишився на десятому місці турнірної таблиці, випереджаючи Рубікон, Карпати та Волинь-2.

Man of the match - Андрій Беженар (Епіцентр)

Вийшов на другий тайм і суттєво пожвавив гру команди, яка після перерви домінувала на полі. До того ж Беженар став автором другого голу дунаєвчан після атаки, яку сам же і розвинув.

• Друга ліга. Група “А”. 15-й тур

Епіцентр (Дунаївці) – ФК Чернігів — 2:0 (1:0)
Голи: В.Кузів, 5, Беженар, 73

Епіцентр (стартовий склад): Попович, Бадло, Кривобедрий, Захарченко, В.Кузів, Червонецький, Буй, Геловані, Р.Кузів, Івашко, Барбоса. Запасні: Чернобай, Беженар, Пліс, Процик, Кіцак, Федоров, Морозов, Котелба. Головний тренер: Ігор Бадло.

Чернігів (стартовий склад): Ширай, Борщ, Вересоцький, Лакеєнко, Мчедлішвілі, Бибік, Мироненко, Сердюк, Ментей, Лазаренко, Чаус. Запасні: Рощинський, Макаренко, Романченко, Кирин, Кохановський, Койдан. Головний тренер: Валерій Чорний.

Дунаївці, стадіон «Колос». 17:00

Арбітр: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)