Sportarena

Гонка озброєнь у Групі А, спокій Металурга. Усі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22.

Гонка озброєнь у Групі А, спокій Металурга. Усі трансфери Другої ліги. Футбол

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна сезону першого півріччя 2021/2022 Другої ліги

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це третя редакція таблиці переходів (друга – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Карпати Львів з.Маркович (Нимме Калью Естонія Д1), з.Цюпа (Волинь Д2), п.Семенина (Нива Тернопіль Д2), п.Оринчак (Полісся Д2) в.Вульчин, з.Притиковський, п.Єрмаченко, п.Богач, п.Чіпак
Лівий Берег Київ з.Фатєєв (Кривбас Д2), з./п.Банасевич (Діназ Д3), з./п.Бровченко (Вікторія Д3), п.Заєць (КУБГ студ.), п.Стрижак (Олімпік Д2 п/ор.→Металіст Д2), п./н.Чічіков (Акжайик Казахстан Д1) п.Булига, п.Гуськов, п.Мочуляк, п.Цолан, н.Берко
ЛНЗ Черкаси в.Фастов (МФК Миколаїв Д3), з.Онищенко, п.Копил (обидва – Дніпро Черкаси Д3), п.Каленчук (ФК Вітебськ Білорусь Д1), п.Коваленко (Інгулець Д1) п.Бобко (Чорноморець Д1), в.Панченко, п.Сніжко, п./н.Волков
Діназ Вишгород гол.тр.Головко з./п.Банасевич (Лівий Берег Д3), гол.тр.Бондаренко, п.Авдалян
Епіцентр Дунаївці
МФА Мункач Мукачево  
Карпати Галич
Нива Вінниця гол.тр.Леонов, тр.Старостяк (обидва ‒ ФК Минай Д1)  
Буковина Чернівці в.Пономаренко (ПФК Львів Д1), пр.Заєць, п.Елла, п.Нижник, п.Орнат, н.Салбак
ФК Чернігів з.Самойленко
Дніпро Черкаси   з.Онищенко, п.Копил (обидва – ЛНЗ Черкаси Д3)
Чайка Петропавлівська Борщагівка з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Оболонь Д2 п/ор.), в.Іванов, в.Міхєєв, з.Мосіюк, п.Довгий, п.Коваленко, п.Пограничний, п.Русьян, п.Соловйов, н.Тименко
Рубікон Київ   з.Сухомлинов, п.Улянченко, п.Луценко (всі – Олімпік Д2 п/ор.), в.Коломієць, з.Леонов, з.Махонін, з./п.Розгон, п.Нянках, п.Притуляк, п.Тетерук, н.Близно, н.Могіль
АФСК Київ з.Зеленько, з.Нагорний, п.Нагайський, н.Гарнага
Любомир Ставище п.Каранга (Таврія Д3), тр.Пінчук в.Черниш, п.Попчук, п./н.Козак, п./н.Ніколашин (всі ‒ Кривбас Д2 п/ор), тр.вор.Зайцев, в.Дьогтяр, в.Овчаров, з.Ібадов, з.Тимошенко, п.Марченко, п.Павленко, п./н.Фаюк, п./н.Юрченко, н.Комісар
Група Б (південно-східна)
Металург Запоріжжя
Скорук Нікопольський район п.Шмигельський (Скорук Д3) з.Веремєєв, п.Катеруша
Перемога Дніпро тр.Сидоренко (ост.кл.: ВПК-Агро Д2), з.Нємчанінов, п.Тимофієнко, н.Гегедош (всі – Верес Д1), п./н.Будняк (ВПК-Агро Д2) з.Коцюмака (Кривбас Д2 п/ор), в.Солдатенко, з.Пономаренко, п.Вишневський, п.Донгаузер, п.Литвяк, п.Ляшенко
Балкани Зоря в.Герич (Прикарпаття Д2), з.Гейко (Чорноморець Д1 п/ор), п.Гаврилюк, п.Пенов (обидва – зав.), з.Маленков, п.Бєлих, п.Вдовиченко, п./н.Прийомов, н.Болокан, н.Тропанець
Таврія Сімферополь п.Хобта (Зеніт Лосятин КОАФ), н.Кравченко (МФК Миколаїв Д3) п.Каранга (Любомир Д3), п.Доля, п.Яцик
СК Полтава з.Курелех (Кремінь Д2) в.Попов, з.Зоря, п.Пономаренко
ФК Тростянець в.Дмитроченко, з.Курило, з.Світличний, з.Сосєдко, н.Мигаль, н.Сахнюк
МФК Миколаїв в.Фастов (ЛНЗ Черкаси Д3), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ Енергія Д3), п.Росляков (Гірник-Спорт Д2), н.Кравченко (Таврія Д3)
ФК Вовчанськ п.Семеніхін (Кривбас Д2 п/ор), п.Воловик, п.Коваленко, п.Савицький, п.Чабаненко, н.Галушка
Вікторія Миколаївка   гол.тр.Безсмертний, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Альянс Д2), з./п.Бровченко (Лівий берег Д3), п.Кузьмін (Олімпія Савинці ААФУ), в.Зінченко, в.Литвиненко, з.Білий, з Цапій, з.Чередниченко, з./п.Зрібняк, п.Єременко, п.Касьянов, п.Лозовий, п.Передистий, п.Черніков, п./н.Акімов, п./н.Аржанов, н.Безязичний
Яруд Маріуполь   п./н.Литовченко (ФК Маріуполь Д1), з.Лисенко, з.Саєнко, з./п.Товстий
ФК Нікополь гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинский, н.Гора (всі ‒ ВПК-Агро Д2)
Енергія Нова Каховка п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ МФК Миколаїв Д3), п.Крутін (Кристал Д3) з.Нестерук, з./п.Гезело, з./п.Кірієнко, п.Бондар, п.Савченко, п.Скала, п.Швед, н.Федоров
Реал Фарма Одеса н.Захарченко (Алкалiя Карналіївка ООФА)
Кристал Херсон п.Крутін (Енергія Д3), п./н.Гливий (Хлібороб ААФУ), п./н.Козак (Кривбас Д2 п/ор), в.Ковальов, з.Аннич
ФК Суми пр.Дем’яненко, дир.Сорока, гол.тр.Яровенко (ост.кл.: Перемога Д3), тр.Горілий (ост.кл.: Нива Вінниця Д3) в.Захарчук, в.Левченко, в.Фастов, з.Колесник, з.Клочко, з./п.Курдас, п.Глоба, п.Гриппа, п.Зінов‘єв, п.Ковалевський, п.Маркевич, п.Сильченко, п./н.Коверник

 


Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena