Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.
Читайте також: Збірна сезону першого півріччя 2021/2022 Другої ліги
Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).
Це восьма редакція таблиці переходів (сьома – тут).
Клуб | Придбання | Втрати |
Група А (північно-західна) | ||
Карпати Львів | з.Маркович (Нимме Калью Естонія Д1), з.Цюпа (Волинь Д2), п.Семенина (Нива Тернопіль Д2), н.Тарануха (SC Гатне КОАФ), | з.Маткобожик, з.Притиковський (Таврія Д3), в.Вульчин, п.Єрмаченко, п.Богач, п.Чіпак |
Лівий берег Київ | з.Микицей (ФК Маріуполь Д1), з.Нестеренко (ост.кл.: Джуніорс Шпитьки КОАФ), з.Терехов (Полісся Д2), з.Фатєєв (Кривбас Д2), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Діназ Д3), з./п.Бровченко (Вікторія Д3), з./п.Орловський (Буковина Д3), п.Жикол (Поділля Д2), п.Заєць (КУБГ студ.), п.Пирогов (обидва ‒ Кривбас Д2), п.Стрижак (Олімпік Д2 п/ор.→Металіст Д2), п.Фальковський (МФК Миколаїв Д3), п./н.Чічіков (Акжайик Казахстан Д1), н.Ковбаса (Олімпік Д2), н.Никоненко (Партизан Кодра КОАФ), н.Літюк (Яруд Д3), Анж, Клак, Тимчук | п.Гуськов (Таврія Д3), п.Мочуляк (Агробізнес Д2), н.Берко (ВАСТ Миколаїв ААФУ), п.Булига, п.Вдовенко, п.Рожко, п.Цолан, н.Коваль |
ЛНЗ Черкаси | в.Фастов (МФК Миколаїв Д3), з.Онищенко, п.Івахно, п.Копил (всі – Дніпро Черкаси Д3), п.Каленчук (ФК Вітебськ Білорусь Д1), п.Коваленко (Інгулець Д1), п.Наполов (ВПК-Агро Д2), н.Новіков (ФК Олександрія Д1) | п.Бобко (Чорноморець Д1), н.Кос (Дніпро Черкаси Д3 п/ор в/а→Діназ Д3), п.Сніжко (Альянс Д2), в.Панченко, з.Бурлін, з./п.Кошелюк, п./н.Волков, н.Сула |
Діназ Вишгород | п.→дир.Старенький, гол.тр.Головко (ост.кл.: Кремінь Д2), п.Авер’янов (Кремінь Д2), п./н.Вакуленко (ост.кл.: Таврія Д3), н.Кос (Дніпро Черкаси Д3 п/ор→ЛНЗ Черкаси Д3 в/а) | гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль, п.Бриженко (всі ‒ Таврія Д3), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Лівий Берег Д3), п.Чепурненко (Десна Д1), н.Апанчук (Агробізнес Д2), н.Майборода (Енергія Д3), з.Ізотов, з./п.Помазан, п.Авдалян, п.Малей |
Епіцентр Дунаївці | п.Даудов (ФК Краматорськ Д2) | в.Тюрін (Оболонь Д2) |
МФА Мункач Мукачево | в.Дегтяр, п.Стень, н.Гірний (всі ‒ ФК Ужгород Д2), з./п.Добранський (Шаморин Словаччина U-19), н.Пищур (Академія Пушкаша Угорщина Д1), п.Вік.Трачук, п.Віт.Трачук | |
Карпати Галич | п.Малець, н.Деда (з осені) | |
Нива Вінниця | гол.тр.Леонов, тр.Старостяк (обидва ‒ ФК Минай Д1), з.Карвацький, з.Новіков, п.Семчук (всі ‒ Олімпік Д2) | з./п.Костюк (Колос Д1 п/ор), з.Борячук, з.Слінкін, з.Хохлов, н.Браславський, н.Козьбан |
Буковина Чернівці | гол.тр.Коваленко, в.Пономаренко (ПФК Львів Д1), з.Дмітрієв (Собранецко Словаччина Д3), з./п.Орловський (Лівий Берег Д3), п.Волинець (ФК Ужгород Д2), п.Орнат (Гірник-Спорт Д2), пр.Заєць, з./п.Гакман, з./п.Сивка, п.Елла, п.Нижник, п.Столяр, н.Салбак | |
ФК Чернігів | з.Самойленко, н.Лазаренко | |
Дніпро Черкаси | з.Барський (ВАСТ Миколаїв ААФУ), з.Онищенко, п.Івахно, п.Копил, н.Кос (всі – ЛНЗ Черкаси Д3), п.Іваночко, п./н.Мартян (Кристал Д3) | |
Чайка Петропавлівська Борщагівка | в.Коломієць (Рубікон Д3), з.Адаменко (Альянс Д2), з.Козлов (ФК Краматорськ Д2), п.Пуди, п.Галич, н.Грищенко (всі – ФК Ронін Києво-Святошинський р-н КОАФ), п.Холмецький (ФА Арсенал Київ ДЮФЛУ), в.Чуквуебука, п.Угоала, н.Сміт | з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Оболонь Д2 п/ор.), п.Русьян (Агробізнес Д2), н.Тименко (Нива Бузова ААФУ), в.Іванов, в.Міхєєв, з.Кузнєцов, з.Малишкін, з.Мосіюк, п.Аракелян, п.Довгий, п.Клименко, п.Коваленко, п.Пограничний, п.Соловйов |
Рубікон Київ | в.Котляр (Металург-Красилівка Броварський р-н КОАФ), в.Стриж (Авангард Бзів КОАФ), з.Самар (Авангард Бзів КОАФ), п.Лаврієнко (Кудрівка Ірпінь КОАФ), п./н.Раджабі (ЮКСА Київ ААФУ) | в.Коломієць (Чайка Д3), з.Сухомлинов, п.Улянченко, п.Луценко (всі – Олімпік Д2 п/ор.), п.Громенко (Гірник-Спорт Д2), н.М.Куліш (ВПК-Агро Д2), з.Грабовський, з.Давиденко, з.Леонов, з.Махонін, з.Покойовий, з./п.Розгон, п.Зоренко, п.Ньянка, п.Притуляк, п.Тетерук, н.Близно, н.Могіль |
АФСК Київ | з.Зеленько, з.Куртяк (Кремінь Д2), з.Нагорний, п.Нагайський, н.Гарнага | |
Любомир Ставище | п.Каранга (Таврія Д3), тр.Пінчук | в.Черниш, п.Попчук, п./н.Козак, п./н.Ніколашин (всі ‒ Кривбас Д2 п/ор), з.Тимошенко (Усті над Лабем Чехія Д2), п.Трубніков (Поділля Д2), тр.вор.Зайцев, в.Дьогтяр, в.Овчаров, з.Ібадов, п.Марченко, п.Павленко, п./н.Фаюк, п./н.Юрченко, н.Комісар, н.Терещенко |
Група Б (південно-східна) | ||
Металург Запоріжжя | з.Векляк (ФК Минай Д1), з.Палюх (ВПК-Агро Д2) | |
Скорук Нікопольський район | з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор→Кривбас Д2 в/а), з.Ходуля (Олімпік Д2), п.Плахтир (Мотор Запоріжжя ААФУ), п.Шмигельський (Скорук Д3) | з.Веремєєв (ВПК-Агро Д2), п.Катеруша |
Перемога Дніпро | тр.Сидоренко (ост.кл.: ВПК-Агро Д2), в.Ковальов (Кристал Д3), з.Нємчанінов, п.Тимофієнко, н.Гегедош (всі – Верес Д1), з.Янюшевич (Златібор Сербія Д2), п.Шаповал (Динамо-Брест Білорусь Д1), п./н.Будняк (ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3) | з.Коцюмака (Кривбас Д2 п/ор→Скорук Д3), п.Радченко (Фомат Словаччина Д3), п.Шаповал, п./н.Будняк (обидва – Нарев Остроленька Польща Д5), в.Солдатенко, з.Пономаренко, з.Яременко, п.Вишневський, п.Донгаузер, п.Литвяк, п.Ляшенко, н.Моланго |
Балкани Зоря | з.Абузраа (Реал Фарма Д3) | в.Герич (Прикарпаття Д2), з.Гейко (Чорноморець Д1 п/ор), п.Гаврилюк, п.Пенов (обидва – зав.), п./н.Прийомов (Таврія Д3), з.Маленков, п.Бєлих, п.Вдовиченко, н.Болокан, н.Тропанець |
Таврія Сімферополь | гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль, п.Бриженко (всі ‒ Діназ Д3), з.Притиковський (Карпати Львів Д3), п.Гуськов (Лівий берег Д3), п.Хобта (Зеніт Лосятин КОАФ), п./н.Прийомов (Балкани Д3), н.Кравченко (МФК Миколаїв Д3) | п.Доля (ФК Ужгород Д2), п.Каранга (Любомир Д3), п.Богданов (Енергія Д3), п.Вакулінський (Спішське Подградьє Словаччина Д4), п.Яцик |
СК Полтава | з.Курелех (Кремінь Д2), з.Пось (ФК Опішня АФП), з./п.Бичков (ост.кл.: Кремінь Д2), з./п.Товстий (Яруд Д3), п.Коваленко (ФК Вовчанськ Д3) | в.Попов, з.Зоря, п.Пономаренко |
ФК Тростянець | з.Курило (ФК Суми Д3), з.Сосєдко, н.Мигаль (обидва ‒ Нафтовик Охтирка ААФУ), в.Дмитроченко, з.Світличний, н.Сахнюк | |
МФК Миколаїв | тр.→з.Назаренко, з./п.Боровський, н.Студенко (всі ‒ ВАСТ Миколаїв ААФУ), в.Фастов (ЛНЗ Черкаси Д3), з.Мельничук (Волинь Д2), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ Енергія Д3), п.Росляков (Гірник-Спорт Д2), п.Фальковський (Лівий Берег Д3), н.Кравченко (Таврія Д3), в.Бєлов, в.Зеніков, з.Березянський, з.Гончар, з.Кербаль, з.Лотоцький, з.Любашов, з.Чорний, з./п.Голубка, п.Калдарі, п.Нечипоренко, п.Пащенко, п.Попов, п.Рязанцев, п.Швець, н.Солдатов, н.Сурженко | |
ФК Вовчанськ | з./п.Семеніхін (Кривбас Д2 п/ор), п.Коваленко (СК Полтава Д3), п.Воловик, п.Савицький, п.Чебаненко, н.Галушка | |
Вікторія Миколаївка | в.о.гол.тр.Романенко (Вікторія Д3) | гол.тр.Безсмертний, тр.Яценко, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Альянс Д2), в.Литвиненко (ВПК-Агро Д2), з.Білий (Юність Верхня/Нижня Білка ААФУ), з./п.Бровченко (Лівий берег Д3), п.Єременко, н.Без’язичний (обидва – Нива Бузова ААФУ), п.Кузьмін (Олімпія Савинці ААФУ), п.Лозовий (Шевардені Грузія Д2), п./н.Аржанов (тр.Аксу Казахстан Д2→Д1), в.Зінченко, з.Цапій, з.Чередниченко, з./п.Зрібняк, п.Касьянов, п.Передистий, п.Черніков, п./н.Акімов |
Яруд Маріуполь | п.Косичов, н.Біба | з.Саєнко (Влоцлавія Польща Д5), з./п.Товстий (СК Полтава Д3), п./н.Литовченко (ФК Маріуполь Д1), н.Літюк (Лівий Берег Д3), з.Лисенко |
ФК Нікополь | гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинський, п./н.Гора (всі ‒ ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3), в.Баштаненко, в.Зновенко, в.Хома, з.Заєць, з.Сорока, з.Швиденко, п.Бейєр, п.Шинкаренко, п./н.Тяпкін, н.Хижняк | |
Енергія Нова Каховка | п.Богданов (Таврія Д3), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ МФК Миколаїв Д3), п.Крутін (Кристал Д3), н.Майборода (Діназ Д3) | п.Терехов (Волинь Д2), з.Нестерук, з./п.Гезело, з./п.Кірієнко, п.Бондар, п.Савченко, п.Скала, п.Швед, н.Федоров |
Реал Фарма Одеса | н.Захарченко (Алкалiя Карналіївка ООФА) | з.Абузраа (Балкани Д3), в.Стародубець, з.Бабілов, з.Зайчек, з.Костюченко, з.Новицький, з.Д.Онуфрак, з.С.Онуфрак, з.Яхайя, п.Бурахович, п.Вареник, п.Гридзь, п.Нудний, п.Опря, п.Чуквуфумнанья, н.Гранчар, н.Топал |
Кристал Херсон | п./н.Мартян (Дніпро Д3) | в.Ковальов (Перемога Д3), п.Крутін (Енергія Д3), п./н.Гливий (Хлібороб ААФУ), п./н.Козак (Кривбас Д2 п/ор), з.Аннич |
ФК Суми | пр.Дем’яненко, дир.Сорока, гол.тр.Яровенко (ост.кл.: Перемога Д3), тр.Горілий (ост.кл.: Нива Вінниця Д3), з.Курило (ФК Тростянець Д3) | н.Пилипенко (Собранецко Словаччина Д3), в.Захарчук, в.Левченко, в.Фастов, з.Колесник, з.Клочко, з./п.Курдас, п.Глоба, п.Гриппа, п.Зінов‘єв, п.Ковалевський, п.Маркевич, п.Сильченко, п./н.Коверник, н.Савенюк (з осені) |
Оперативное видео самых важных и красивых голов в нашем канале в Телеграме
Джерело: Sportarena.com