Sportarena

Лідер Діназа в Favbet Лізі, потужна селекція в Галичі. Всі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2020/21

Лідер Діназа в Favbet Лізі, потужна селекція в Галичі. Всі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це п’ята редакція таблиці переходів (четверта – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Діназ Вишгород п.Старенький (Десна Д1) п.Чепурненко (Десна Д1), в.Коростишевський, з.Грабчак, п.Безпалий, п.Марченко
Поділля Хмельницький п.Нгамба (Колос Д1)
Епіцентр Дунаївці з.Захарченко (Агробізнес Д2), з.Смирнов (ВПК-Агро Д2) з.Лаврук, з.Сениця, п.Апанчук
ФК Ужгород п.Толочко (Металіст 1925 Д2) н.Скотаренко
Карпати Галич п.Страшкевич (Буковина Д3), н.Карпенко (ост.кл.: Волинь Д2), н.Хомченко (Волинь Д2), н.Худоб’як (ост.кл.: Прикарпаття Д2; з осені), легіонери Колумбія, Аргентина з.Лях, п.Сич (обидва – Рух Д1 п/ор.), в.Бендер, з.Заваляк, з.Кримінський, з.Орнат, з.Томин, п.Антошик, п.М.Козак, п.Сєдов, п./н.Верещак, п./н.Садоха
Чайка Петропавлівська Борщагівка тр.→в.о. гол.тр.Богодєлов гол.тр.Щербаков, з.Дем’яненко, п.Вечурко, п.Здановський, п./н.Волк, н.Кутний
Буковина Чернівці сп.дир.Демченко (Діла Грузія Д1), в.Чернятинський (Волинь Д2), п.Страшкевич (Карпати Галич Д3)
Волинь-2 Луцьк н.Пасічняк (Прикарпаття Луцьк Д2)
Оболонь-2 Буча з.Чобанов (Пахтакор Узбекистан Д1)
ФК Чернігів в.Тимофєєв (під час сезону), п.Дедух (Авангард Д2)
Рубікон Київ з.А.Гусін-мол. (ост.кл.: Рубікон ААФУ), п./н.Кабанюк (Черкащина Д3), н.Федосов (ост.кл.: Авангард Корюківка ААФУ) з.Драме (Олімпік Д1), з.Куноун (Гірник-Спорт Д2), з.Нестеренко (Авангард Д2), з.Чорномаз (по ходу сезону), п.Аннич, п.Бачинський, п.Дерев’яго, п.Могіль, п.Ньянка, п.Шишкін, н.Масікевич
Нива Вінниця н.→през.Загорулько, гол.тр.Циткін (ост.ком.: нац.зб.Молдови), з.Хохлов (Нива Тернопіль Д2), п./н.І.Маляренко (Марцелова Словаччина Д3), н.Козьбан (Сперанца Молдова Д1)
Карпати Львів   з.Савчук, п.Підгурський, н.Шостак (всі – Рух Д1), п.Панчишин (ФК Минай Д1), п.Хлань (Зоря Д1)
Група Б (південно-східна)
Метал Харків з./п.Сарапій (Металург Запоріжжя Д3; з літа), п.Підлепенець (Металург Запоріжжя Д3), н.Сікорський (Волинь Д2) п.Романов (Волинь Д2)
Таврія Сімферополь гол.тр.Федорчук (Енергія Д3), в.Герасименко (Кристал Д2), з.Швець (Атлет Київ ААФУ) гол.тр.Шевченко (Кристал Д2), з.Афендулов, з.Фетісов, з.Яковенко, з./п.Золотухін, п.Логвиненко, п.Макарченко, п.Роїк, н.Соколан
Металург Запоріжжя з.Басов (Акжайик Казахстан Д2), п.Авер’янов, п.Чорний (обидва – Дніпро Черкаси Д3) з./п.Сарапій  (Метал Харків Д3; з літа), п.Підлепенець (Метал Харків Д3), з./п.Бєлоусов
Кривбас Кривий Ріг тр.Лазаренко (ост.кл.: Арарат Вірменія Д1), тр.Кашевський (Білорусь), з.Баєнко (Ворскла Д1), з.Никитюк (Волинь Д2), з.Фатєєв (Інгулець Д1), п.Карноза (ФК Минай Д1), п.Кен Елла (Машал Узбекистан Д1), п./н.Збунь (Гірник-Спорт Д2), н.Квасов (Телаві Грузія Д1) з.Воронін (Лівий Берег Київ ААФУ), з.Голуб, з.Процишин, н.Кателін
Черкащина Черкаси п.Георгієв (Балкани Д3), п./н.Кабанюк (Рубікон Д3), в.Кучинський
Перемога Дніпро гол.тр.П.Таран гол.тр.Яровенко (ФК Нікополь Д3), сп.дир.О.Таран, п.Петров, п.Іваник, н.Корнєв (Авангард Д2), п.Разуваєв, н.Дібрівний (обидва – Скорук Томаківка ААФУ), в.Варцаба, з.Пилипенко
Енергія Нова Каховка гол.тр.Хавров (ост.кл.: Кристал Д3), гр.тр./п.Цой (Кристал Д2) гол.тр.Федорчук (Таврія Д3)
Реал Фарма Одеса п.Приблуда (Балкани Д3)
Дніпро Черкаси п.Мартян (Кристал Д2) п.Авер’янов, п.Чорний (обидва – Металург Запоріжжя Д3)
Балкани Зоря гол.тр.Колчин (ДЮФШ Атлетик Одеса), тр.вор.Г.Альтман, п.→тр.Опря, з.Любчак (Нива Теребовля ААФУ), п.Георгієв (Черкащина Д3), п.Приблуда (Реал Фарма Д3), Барсуков, Бєлих, Бондаренко, Божинський, Вдовиченко, Гридзь, Іванченко, Новиков, Пилка, Салюк, Шонія гол.тр.А.Пархоменко, п.К.Пархоменко
ФК Нікополь гол.тр.Яровенко (Перемога Д3) гол.тр.→дир.Варжеленко
Яруд Маріуполь гол.тр.Красноперов, п.→тр.М’ясников гол.тр.Кілікевич, в.Хоменко, п.Биковський, п.Проданов
МФК Миколаїв-2 ст.тр.Діденко ст.тр.Попелишко

 

варіант матеріалу

Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena