Sportarena

Масштабне оновлення. Усі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2022/23

Масштабне оновлення. Усі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це десята редакція таблиці переходів (дев’ята – тут; підсумок по сезону 2021/22 – тут). Прев’ю сезону 2022/23 в Першій лізі можна прочитати тут.  Переходи звірені з офіційними заявками клубів.

Клуб Придбання Втрати
Нива Вінниця тр.→ гол.тр.Остапенко, тр.Анісім (ост.кл.: Факел Липовець ААФУ), тр.Горяїнов (академія Бенфіка Харків), пр./н.Загорулько (Зета Чорногорія Д1→Д2), в.Гуменний (ост.кл.: МФК Миколаїв-2 Д3), в.Попович (Татран Словаччина, з весни), з.Борячук (ост.кл.: Нива Д3), з.Гаврик (ост.кл.: СК Краматорськ U19), з.Лотоцький (МФК Миколаїв Д3), з.Мороз (ФК Суми Д3), з./п.Костюк (Колос Ковалівка U19), п.Бедрак (Локомотив Жмеринка ВОАФ), п.Білик (Велке Люденце Словаччина Д3), п.Кольцов (СКА-Хабаровськ росія Д2), п.Орнат (Буковина Д3→Д2), п.Панасюк (Чорногорія), п.Пасічник (КЗ ВОДЮСШ Нива Вінниця U17), п.Петрук (Словаччина), п.Шевчук (Карпати Галич Д3), п./н.Жуков (Скорук Д3→Д2), н.Астаф’єв (МФА Мункач U-17), н.Поліщук (КЗ ВОДЮСШ Нива Вінниця ДЮФЛУ U17) гол.тр.Леонов, тр.Старостяк, п.Граматик, п.Георгієв, п.А.Брижчук (усі – Нойруппін Німеччина Д5), з.Хохлов (Чайка Д3), п./н.Гемега (Факел Липовець ААФУ), п./н.Семчук (Енгерс Німеччина Д5), н.Козьбан (з осені, Дружба Мирівка ААФУ), в.Гавриленко, в.Гурідов, в.Шкарбан, з.Петрик, з./п.Сербул, п.Бондар, п.Зугравий, п.Кучер, п.Худік, п./н.Громок
Чайка Петропавлівська Борщагівка тр./з.Луценко (Універ-Динамо Харків ААФУ ХрОАФ), в.Баранцов, п.Вечурко (обидва ‒ АФСК Київ Д3), в.Коломієць, з.Махонін (обидва ‒ ост.кл.: Рубікон Д3), в.Майборода (Джуніорс Шпитьки КОАФ), з.Лещенко, н.Литовченко (обидва ‒ Кудрівка Ірпінь КОАФ), з.Хохлов (Нива Вінниця Д3), п.Дубілей (МФА Мункач Д3→Д2), п.Жикол (Поділля Д2), п.Клименко (Любомир Д3→НУБіПУ Київ ВФАС студ.), п.Пуди (Ронін Лісне КОАФ, з весни), п./н.Гуськов (ост.кл.: Лівий Берег Д3), п.Шишкін, п./н.Козій (обидва ‒ Любомир Д3), п.Янковський (Зоря U-19), п./н.Ндукве (ФК Краматорськ Д2) в.Сидорчук (Мал Коростень ЖОАФ), з.Куноун (ЮгКонтракт Київ АФУ), п.Бартошук (ФК Антоніни ХмОАФ), п.Нівалдо (Німеччина аматор), п.Соловйов (Колос Д1 п/ор.), п./н.Лазарець (Словаччина аматор), н.Лига (Полісся Ставки КОАФ), в.Злотар, п.Кочубинський
Рубікон Київ в.Абрамов (СК Краматорськ Д2), в.Садовий (ОК ім.І.Піддубного Київ ДЮФЛУ U17), з.Коваленко (Ронін Лісне КОАФ), з.Сухомлинов (ост.кл.: Олімпік Д2), з.Чернов (ДЮСШ-26 Київ U19), п.Бородянський (ост.кл.: ФК Олександрія U-19), п.Дорошенко (Кудрівка Ірпінь КОАФ), п.Ісадченко (Верес U-19), п.Павленко (Сперанца Молдова Д1→Любомир Д3), п./н.Калайтан (обидва ‒ Олімпік Д2), н.Гладковський (ФК Вовчанськ Д3), н.Рафальський (ост.кл.: Оболонь-2 Д3), н.Сарбей (ост.кл.: Олімпік U-21), н.Сахнюк (ФК Тростянець Д3), н.Тищенко (Мал Коростень ЖОАФ) п.Зоренко (Гірник-Спорт Д2), н.Голуб (СК Дніпро-1 U-19), н.Могіль (Невезіс Литва Д2, з весни), з.Драм, з.Матвіїшин, з.Мохначук, з.Розгон, з./п.Марченко, п.Улянченко, п.Шевченко, п.Шутенко
Реал Фарма Одеса гол.тр.Куліш (Кристал Д3), в.Миргородський, п.Злєпко (обидва ‒ Зоря Саратський район ООФА), з.Дмитрієв (Моноліт Козятин ВОАФ), з.Ладика (Міжлимання Усатове ООФА), з.Мячин (Німеччина), з./п.Платунов, п.Попов (обидва – Балкани Д3), п.Марченко (ост.кл.: Нива-2 Бузова КОАФ), п.Романов (Чорноморець U-19), п.Тимошевський (Польща), п./н.Дувняк (Дніпро Черкаси Д3), н.Барсуков (ім. В.З. Тура Дмитрівка ООФА), н.Сула (ЛНЗ Черкаси Д3→Д2) гол.тр.Рязанцев, з.Бабілов (ВП ГС  Одеса АФУ ООФА), з.Левченко (Польща), п.Василенко (К’яссо Швейцарія юн.), з.Костюченко, з.Пилка, з.Прудников, з.Щербак, з.Тишкул, п.Опря, п.Плачков, п.Поліщук, п.Чоловський, п.Чуквуфумнанья, п./н.Мик.Ігуменов
Нива Бузова в.Литвиненко (Вікторія Д3), в.Проценко (Лівий берег Д3→Д2→КНТЕУ Меркурій Київ ВФАС студ.), з.Місюра (Мотор Запоріжжя ААФУ, з весни), п.Калінін (Асканія-Флора Калинівка КОАФ), п./н.Шаповал (Дніпро (Черкаси Д3КУ ім. Б. Грінченка Київ ВФАС студ.), н.Без’язичний (ост.кл.: Вікторія Миколаївка ААФУ, з весни), н.Тименко (Чайка Д3, з весни), н.Семенець (Агробізнес Д3→Агрон Великогаївська ОТГ ААФУ) з.Пилявський (Штурм Іванків ААФУ КОАФ)
Васт Миколаїв в.Восконян, з.Сартіна, з.Шкіндер (всі ‒ ФК Ужгород Д2), в.Рудик (Нива Теребовля ААФУ), в.Сидоренко (Любомир Д3), з.Бабенко, п.Колосков (обидва ‒ Агролідер Снігурівка АФМО), з.Боровський, н.Студенко (обидва ‒ ост.кл.: МФК Миколаїв Д3), з.Швиденко (СК Дніпро-1 U-19→ФК Нікополь Д3), п.Головін (ФК Маріуполь U-19), п.Гуменяк (ост.кл.: Карпати Галич Д3), п.Шмат (Гуща Польща Д4), п./н.Берко (Автолокомотив Південноукраїнськ АФМО), п./н.Каранга (Любомир Д3→Таврія Д3) в.→тр.Чоларія, в.Агаларов (Мінія Литва), з.Гріненко, з.Мінський, з.Ялосоветський, п.Григоращенко, п.Кучеренко, п./н.Носов
Звягель (Новоград-Волинський) в.Омелянюк, п.Фесенко (обидва ‒ ост.кл.: ОДЕК Оржів ААФУ), в.Панкевич (Случ Новоград-Волинський ЖОАФ), з.Гаврилюк (ФК Грем`яче РОАФ), з.Гук, п.Переходько (обидва – Верес Д1 ор.), з.Кузнєцов (Полісся-2 Ставки ЖОАФ), з.В.Скидан (Прамен Словаччина Д4), з.Червінський (Знич Польща Д5), з./п.Ващишин (Поділля Д2), п.Авер’янов (Профіспорт Золотоноша ФФЧО), п.Бондаренко, п.Юрченко (обидва – ФК Случ Новоград-Волинський ЖОАФ), п.Лучка (МФА Мункач Д3→Д2), н.Михалюк (Агро-Нива Народичі/Ласки ЖОАФ), н.Нікітчук (Yuterm Рівне АФУ РОАФ) в.Верниш, п.Соловей, н.Бондарук (всі – ФК Ярунь ЖОАФ), в.Войтович, з.Бусленко, з.В.Шевчук, п.Бондаровський, п.Киричук, н.Газицький (всі – Звягель-2 ЖОАФ), з.Жадан, з.Королюк, з.Яліков, з./п.І.Шевчук, п.Бугайчук, п.Галицький, н.Філіпов (всі – Случ Новоград-Волинський ЖОАФ), п.Гриб (Агро-Нива Народичі/Ласки ЖОАФ), п.Дембіцький (Тетерів Чуднів ЖОАФ), н.Березін (Зоря Романів ЖОАФ), в.Уманський, з.Тімофєєв, н.Корнійчук
ФК Хуст гол.тр.Циткін (ост.кл.: Нива Вінниця Д3), в.Белименко (ФК Вовчанськ Д3), в.Леванідов (Діназ Д3→Д2), в.Чернятинський, п.В.Луців, п.П.Луців (всі – МФА Мункач Д3), з.Лєсунов (ост.кл.: СК Краматорськ Д1), з.Романенко (Голд Нафта Бахмач ЧОАФ), з./п.Мороз (Коледж ім. С.Бубки Бахмут ДЮФЛУ), п.Вагін (Севлюш Виноградів ЗАФ), п.Нечосов (Моноліт Покровськ АФДО), п.Приходько (СК КНТЕУ Меркурій Київ ВФАС студ.), п.Станкович (ФК Минай Д1), п./н.Мердєєв (ФК Ужгород Д2), п./н.Стрілець (КНТЕУ Меркурій Київ ААФУ Студ.), н.Медведєв (ФК Медея Оноківська ОТГ ЗАФ)  
Кремінь-2 Кременчук гол.тр.Ю.Чумак (ост.кл.: Таврія Д3), тр.Коновальчук, з.Кальчук (Сокіл Михайлівка-Рубежівка КОАФ), з.Вл.Пилипенко, п./н.Руднев (обидва ‒ ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг АФДнО),
Металург-2 Запоріжжя    

Команди, які призупинили виступи в Другій лізі ПФЛ

Карпати Галич з.Мелінишин (Лагув Польща Д4), п.Вичижанин (Здруй Польща ам.), п.Шевчук (Нива Вінниця Д3), п.Хаммонд (КФА Ісландія Д2), п./н.Бей (Нива Тернопіль Д2), п./н.Патанеллі (Атлетико Олл Бойс Аргентина Д2), гол.тр.Інарехос, в.Зеленський, в.Мельничук, в.Стегніцький, з.Авраменко, з.Береза, з.Калинчук, з.Матусевич, з./п.Даниловський, з./п.Поручинський, п.Балсейро, п.Болівар, п.Лебедь, п.Лісовик, п.Мордас, п.Скотто, п.Сущак, н.Вальєхо
Дніпро Черкаси п./н.Дувняк (Реал Фарма Д3), н.Кос (Діназ Д3→Д2), з.Михальченко, з.Черненко, з.Шурубура, п.Пасечнюк, п.Ратушний, н.Фанталін
АФСК Київ в.Баранцов, п.Вечурко (обидва ‒ Чайка Д3), в.Примаченко, з.Зеленько, п.Олабин, п.Сахно (всі ‒ Локомотив Київ ААФУ), з.Куртяк (ФК Самбір ААФУ ЛАФ→Знич Польща Д5), н.Гарнага (Діназ Д3→Д2), н.Студінікін (Сокіл Михайлівка-Рубежівка ААФУ), в.Марціяш, з.Березинець, з.Ключик, з.Нагорний, з.Рогульський, з.Рудовський, з.Фокін, з.Шевчук, п.Кошляк, п.Нагайський, п.Нескей, п.Роєнко, п.Семчук, п.Сидоренко, п.Фальковський, п.Шталтовний, н.Фінченко
Любомир Ставище з.Бобров (Хелмянка Польща Д4), з.Новіков (Гамбароньо Швейцарія Д5), п.Шишкін, п./н.Козій (обидва ‒ Чайка Д3), в.Ординський (Жупчани Словаччина ам., з весни), в.Черниш, п.Попчук, п./н.Козак, п./н.Ніколашин (всі ‒ Кривбас Д2 п/ор), з.Паламарчук (Буковина Д3), з.Тимошенко (Усті над Лабем Чехія Д2, з весни), з./п.Надірадзе (Новоград Словаччина Д3, з весни), п.Каранга (ВАСТ ААФУ→Д3), гол.тр.Лазоренко, сп.дир.Фролов, тр.вор.Зайцев, в.Сидоренко, з.Горбаток, з.Кияниця, з.Лісняк, з.Марчук, з.Мельничук, з.Надобенко, з.Попов, п.Бондар, п.Воронін, п.Добровольський, п.Жданов, п.Кравченко, п.Мельниченко, н.Терещенко
Балкани Зоря з.Абузраа (Ассен Нідерланди Д4), з.Платунов, п.Попов (обидва – Реал Фарма Д3), з.Салюк (Чорноморець Д1), п.Серденюк (Шемрок Роверс Ірландія Д1), п.Тітаєвський (Прикарпаття Д2), н.Болокан (Спортинг Молдова Д2, з весни), гол.тр.Колчин, тр.Г.Альтман, тр.кон.С.Альтман, в.Білоусов, в.Лукаш, з.Вдовиченко, з.Ільницький, з.Маленков, з.Михайличенко, з.Новіков, з.Юречко, п.Андріца, п.Бєлих, п.Гаврилюк, п.В.Златов, п.Пєнов, п.Тропанець, п./н.Іванченко, п./н.Приблуда, н.Федосов
Таврія Сімферополь гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль (обидва – Штурм Іванків ААФУ КОАФ), в.Попович (Татран Словаччина, з весни), з.Заїка, з.Чмеленко (обидва – Ватра Польща Д, з весни 5), з.Притиковський (Гварек Польща ЛКС Д5, з весни→Гочалковіце-Здруй Польща Д4), з.Чеботаєв (Мотор Запоріжжя ААФУ), з.Чмеленко (Сярка Польща Д4→Д3), п.Богданов (Енергія Д3→Стілон Польща Д4, з весни), п.Бриженко (Діназ Д3→Д2), п.Вакулінський (Спішське Подградьє Словаччина Д4, з весни), п.Ковальов, н.Барладим (обидва ‒ Корснес Фінляндія ам.), п.Кривич (Гварек Польща Д5, з весни), п.Прийомов (Транс Естонія Д1, з весни), п./н.Гуськов (Чайка Д3), п./н.Доля (Атлон Таун Ірландія Д2), п./н.С.Кравченко (Гетьман Польща Д5, з весни), н.Бойко (Канада), в.Герасименко, в.Зборщик, в.Онопко, з.Заїка, з.Захарченко, з.Клочко, з.Максименко, з./п.Гура, п.Білокінь, п.Павлик, п.Хобта, п.Яцик, н.Бочак
ФК Тростянець в.Чеботарьов, з.Даценко (обидва ‒ Буковина Д3→Д2), з.Сосєдко, з.Світличний, п.Мигаль (всі – Нафтовик Охтирка ААФУ), п.Гайван, п.Пастухов (обидва — СК Полтава Д3→Д2), н.Сахнюк (Рубікон Д3), в.Дмитроченко, з.Курило, н.Мигаль, н.Сахнюк (всі – з весни), гол.тр.Коритник, в.Хмеловський, в.Чеботарьов, з.Грек, з.Ільченко, з.Меженський, з.Мизюк, з.Полянський, п.Гаврась, п.Ганжа, п.Деревинський, п.Деряпа, п.М.Єсип, п.Пааго, н.Івахненко, п.Проданов, п.Сліпухін, п.Тишинінов, п.Шморгун
МФК Миколаїв з.Лотоцький (Нива Вінниця Д3), п.Окатий (Мотор Запоріжжя ААФУ), п.Фальковський (Кремінь Д2), н.Студенко (Васт Миколаїв ААФУ→Д3), н.Сурженко (Зірка Кропивницький ААФУ), з.Мельничук, н.Кравченко (обидва ‒ Гетьман Замостя Польща Д4, з весни), в.Бєлов, в.Зеніков, з.Березянський, з.Голубка, з.Гончар, з.Кербаль, з.Любашов, з.Сергєєв, з.Солдатов, з.Тимко, з.Ульянов, з.Чорний, п.Жавко, п.Калдарі, п.Масалов, п.Нечипоренко, п.Пащенко, п.Попов, п.Рязанцев, п.Швець
ФК Вовчанськ в.Архипчук (Інгулець Д1), в.Белименко (ФК Хуст ААФУ→Д3),  з.Пець (Буковина Д3→Д2), з.Рудавський, п.Вендел (обидва –Металіст 1925 Д1), п.Білий (Металіст Д2→Д1→Ван Вірменія Д1), п.Демків (Прикарпаття Д2), п.Пентелейчук (ФСК Маріуполь Д3→Д2), п.Резепов (Металіст 1925 Д1 п/ор.→Інгулець 1925 Д1), п.Химчак (ПФК Львів Д1 п/ор.), п./н.Багачанський (Металіст Д2→Д1 п/ор.), п./н.Савицький (Кремінь Д2), н.Гладковський (Рубікон Д3),з.Джафет (Стропков Словаччина, з весни), з./п.Семеніхін (Кривбас Д2 п/ор, з весни), п.Коваленко (СК Полтава Д3, з весни), п.Воловик, п.Чебаненко, н.Галушка (всі – з весни), в.Дьяков, з.Борзенко, з.Егбуджуо, з.Радченко, з.Тепляков, з.Чапланов, п.Глушко, п.Єрмошенко, п.Коваленко, п.Костюк, п.Кузубов, п.Луан, п.Шелаєв
Вікторія Миколаївка гол.тр.Безсмертний, тр.Яценко, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Альянс Д2, з весни), в.Литвиненко (Нива Бузова ААФУ→Д3), з.Білий (Юність Верхня/Нижня Білка ААФУ, з весни), з./п.Бровченко (Требич Чехія, з весни), п.Єременко, н.Без’язичний (обидва – Нива Бузова ААФУ→Д3, з весни), п.Кузьмін (Олімпія Савинці ААФУ, з весни), п.Лозовий (Шевардені Грузія Д2, з весни), п./н.Аржанов (тр.Аксу Казахстан Д2→Д1, з весни), в.Зінченко, з.Цапій, з.Чередниченко, з./п.Зрібняк, п.Касьянов, п.Передистий, п.Черніков, п./н.Акімов (всі – з весни), в.о. гол.тр.Романенко, з.Михайлюк
ФК Нікополь в.Хома (Кривбас Д1), з.Горілий (Епіцентр Д3→Д2), з.Заєць, з.Сорока, п.Бейєр (всіСкорук Д3Д2), п./н.Шинкаренко (Гірник-Спорт Д2), п./н.Тяпкін (СК Дніпро-1 Д1 п/ор→ЛНЗ Д3→Д2), гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинський, п./н.Гора (всі ‒ ВПК-Агро Д2, з весни), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3, з весни), в.Баштаненко, в.Зновенко, з.Швиденко, н.Хижняк (всі ‒ з весни), з.Білоус, з.Кіреєв, з.Сидоренко, з.Хамаха, п.Бутич, п.Гоменко, п.Кошеваров, п.Фомін
Енергія Нова Каховка в.Дворник (Гірник-Спорт Д2), п.Розсохатий (Погонь Нове Скалмєжице Польща Д4), п.Богданов (Таврія Д3→Стілон Польща Д4, з весни), п.Терехов (Спартакс Юрмала Латвія Д1), п.Савченко (Якобстадс Фінляндія Д3, з весни), з.Нестерук, з./п.Гезело, з./п.Кірієнко, п.Бондар, п.Скала, п.Швед, н.Федоров (всі ‒ з весни), в.Борисенко, в.Зелінський, в.Качан, з.Бесараб, з.Мамич, п.Андрощук, п.Біжко, п.Бородай, п.Гавриленко, п.Данковський, п.Жавко, п.Крутін, п.Хапісов, п.Цой, н.Хименюк
Кристал Херсон гол.тр.Куліш (Реал Фарма Д3), в.Ковальов (Пірін Болгарія Д1), з.Попчук (Кривбас Д2→Д1 п/ор.), в.Жемчужний, з.Жовтюк, з.Єгоров, з.Корякін, з.Кушнір, з.Процишин, з.Слищенко, з.Собко, п.Апостолюк, п.Богомол, п.Бондаренко, п.Гаркуша, п.Гогітідзе, п.Калінін, п.Колесник, п.Ольховиков, п.Сербінов, п./н.Мартян, н.Клюєв
ФК Суми з.Мороз (Нива Вінниця Д3), п.Глоба (Кремінь Д2), п./н.Коверник (Одра Водзіслав-Шльонський Польща Д4), п./н.Коверник, н.Пилипенко (обидва — Собранецко Словаччина Д3, з весни), п.Приходько (Горки Чехія, з весни), п.Танчик (Брандис Чехія, з весни), пр.Дем’яненко, дир.Сорока, гол.тр.Яровенко, тр.Горілий, з.Курило (всі – з весни), в.Захарчук, в.Левченко, в.Фастов, з.Колесник, з.Клочко, з./п.Курдас, п.Гриппа, п.Зінов‘єв, п.Ковалевський, п.Маркевич, п.Сильченко, н.Савенюк (з осені)

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena