Металург-2 здобуває сенсаційну перемогу над бузівською Нивою

У перенесеному матчі сьомого туру Другої ліги зустрічалися Металург-2 та Нива Бузова. Це була заключна гра у першій частині сезону

Металург-2 здобуває сенсаційну перемогу над бузівською Нивою - Друга ліга України

Фото - t.me/MFCMetalurg/

Ярослав Кроха

Вже на шостій хвилині бузівчани могли відкривати рахунок. Головатенко навісив, а Турчанов не зміг переграти Лавуту. Гості витримали стартовий натиск суперника і провели свою блискучу контратаку через правий фланг. Кузьмович прострілив, а Микита Лапко пробив у верхній кут – 1:0. Таким чином, Олександр Литвиненко вперше за 617 хвилин пропустив м’яч. Забитий м’яч додав запоріжцям впевненості у власних силах. На 33-й хвилині Валентин Кузьмович влучно пробив у кут воріт – 2:0. Ніхто не очікував на такий розвиток подій.

Після перерви гості продовжували грати першим номером, але забити ніяк не могли. Варто віддати належне юним запоріжцям, які сьогодні організовано грали у захисті. До того ж, моментів було не так і багато.

Всі питання про переможця матчу міг зняти Володимир Близнюк, але капітан Металурга-2 не зміг переграти Литвиненка з одинадцятиметрової позначки.

На 77-й хвилині своє пенальті заробили підопічні Карпенка. Проте, і Іван Сомов не зміг переграти Лавуту. Фантастика! На 87-й хвилині гості все ж досягнули свого. Андрій Головатенко розстріляв ворота Лавути – 2:1. Проте, вирвати нічию бузівчани не змогли. У підсумку, матч завершився сенсаційною перемогою Металурга-2. Нива вперше у сезоні втрачає очки.

Man of the match: Валентин Кузьмович (Металург-2)

Його гол та асист допомогли запоріжцям здобути сенсаційну перемогу. Валентин своєю активною грою долучився до історичного результату.

Металург-2 (Запоріжжя) – Нива (Бузова) ‒  2:1

Голи: Лапко 20, Кузьмович (33) – Головатенко (87)

Нереалізовані пенальті: Близнюк 55 (воротар), Сомов 77 (воротар)

Металург-2 (стартовий склад): Лавута, Коваленко, Єлець, Даглас, Страдс, Кузьмович, Златьєв, Лапко, Борисенко, Товстоног, Близнюк. Запасні: Москович, Бадецький, Рокотянський, Владимиров, Завгородній, Толок, Куралех, Хуссін, Кравчук. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Нива (стартовий склад): Литвиненко, Ярмак, Місюра, Скляренко, Таран, Турчанов, Захаревич, Зуєвич, Головатенко, Семенець, Тименко. Запасні: Проценко, Тушко, Загалевич, Кот, Миколаюк, Спепський, Сокол, Сомов, Без’язичний, Шаповал, Калінін, Ткаченко. Головний тренер: Сергій Карпенко

14:00. Київ. Стадіон “Лівий берег”

Арбітр: Андрій Зайцев (Донецька обл.)

З результатами решти матчів 7-го туру Другої ліги можна ознайомитись за посиланням.