Металург обіграв Перемогу і повернувся на друге місце

Заключний матч 15-го туру в Групі «Б» другої ліги був важливим і для лідерів, і для середняків

Металлург. Фото - facebook.com/mfcmetalurg

Ігор Дашков, Sport Arena

15-й тур закривав важливий матч. Запорізька команда, знаючи результати матчів конкурентів (невтішні – всі виграли), мала неодмінно вигравати – адже Кривбас вирвався на друге місце з 2-очковим відривом. Перемога,  яка йде на шостому місці,  теж хотіла перемоги. По-перше, тому що всього три очки до Енергії та першої п’ятірки. По-друге, після зняття Черкащини (КДК чекав дві неявки) не дуже комфортно для дніпровської команди, скоротився відрив від переслідувачів до двох очок.

Більш досвідчена команда гостей з перших хвилин взяла в облогу штрафний майданчик Перемоги. Заволодівши територіальною перевагою, вже в дебютному відрізку Металург завдав ряд ударів по воротах господарів. Один тільки Сарапій тричі бив здалеку, примірявся до воріт Суаїба також Кропивний і Остапенко. Але не дальні удари принесли перший в матчі успіх підопічним Микитина, а досить сумбурна ігрова ситуація, в якій неуважно зіграла сама Перемога. Здавалося, оточивши Загальського, захиники господарів могли просто вибити м’яч в поле. Але замість цього вони забарилися, так що Олійник продерся по центру і виграв м’яч для Сидорова, а вже Олексій вискочив на воротаря і з правої ноги пробив у дальній кут – 0:1. Четвертий гол у трьох останніх матчах для хлопця!

На досягнутому запорізький клуб не зупинився – володів пристойним відсотком володіння, неспішно розкочував свої атаки. І перед перервою закріпив перевагу. Загальский вкинув аут з лівого флангу, а Кропивний сміливо просунувся до штрафного. Ударом на виконання Дмитро потрапив у дальню дев’ятку – 0:2. Перший гол центрхава в чемпіонаті за двох гольових передачах.

Сповна виконавши програму на перший тайм, гості спокійно почали і другу половину гри. Особливої ​​загрози воротам Котлярова не було – якщо не брати до уваги несильні дальні удари Боженара з гри і Радченка з перспективного штрафного, з якими без проблем впорався голкіпер запоріжців. Тим більш несподівана був гол у відповідь, він прийшов реально з нічого. Остапенко поруч з центральною лінією сфолив проти Шмельова, поки відбувалися заміни, поки Цопа подавав прямо в штрафну, голкіпер Котляров в боротьбі з суперником випустив м’яч і захисник Сердюк встиг «подобідати», прямо з воротарського добивши м’яч у порожні ворота – 1:2.

Скоротивши рахунок, Перемога могла незабаром пропустити в свої ворота третій м’яч, але після швидкого розіграшу штрафного Могильний, який повернувся після травми,  запустив вийшов ворота з вигідної позиції. Але, в той же час, бувало тривожно і біля запорізький воріт – так, після тонкого пасу Радченко, на 78 хвилині виявився прямо перед воротарем Шмельов, але пробив низом так, що Котляров зміг виручити Металург. У той же час, було багато моментів і у гостей. Обстріляли каркас воріт Суаїба, багато комбінували і в принципі багато володіли м’ячем. І в самій кінцівці вийшов на заміну Загоруйко смачно приклався здалеку – 1:3. Незабаром після чого ще й був вилучений Рубцов, залишивши на останні секунди матчу Перемогу в меншості.

Чергова, третя поспіль, перемога дозволяє запорожцям залишатися на другому місці за підсумками 15-го туру.

Man of the Match: Олексій Сидоров (Металург)

Відмінно відпрацював попереду. І відкрив рахунок майстерно, і в подальшому не вимикався з боротьби – чого вартий удар у поперечину.

Перемога (Дніпро) – Металург (Запоріжжя) – 1:3

Голи: Сердюк, 56 – Сидоров, 20, Кропивний, 43, Загоруйко, 90+2

Перемога (стартовий склад): Суаїб, Рубцов, Сердюк, Д.Ол.Сидоренко, Пономаренко, Боженар, Боровик, Цопа, Цуркан, Радченко, Есьєн. Запасні: Луговский, Шмельов, Валуйко, Вишневський, Воротніков, Линкевич, Білоус, Антонов. Головний тренер: Віктор Китриш.

Металург (стартовий склад): Котляров, Воробей, Сарапій, Остапенко, Польовий, Кропивний, Загальский, Шалфеєв, Борисенко, Сидоров, Олійник. Запасні: Петриченко, Хмеловський, Страдс, Лапко, Чорний, Верхоланцев, Д.Ант.Сидоренко, Загоруйко, Могильний. Головний тренер: Володимир Микитин.

Вилучення: Рубцов, 90+3 (повторне попередження)

• 14:00. Дніпро. Стадіон «Олімпійські резерви».