Перша поразка Кривбасу, перемоги Чайки і Енергії та інші матчі Другої ліги

Сьогодні відбудуться ще 5 матчів третього туру

Фото - fcpodillya.com.ua

Сьогодні в рамках третього туру Другої ліги були зіграні п’ять поєдинків.

Група А
  • Чернівці

Буковина проводила свій перший домашній матч в сезоні і була на моральному підйомі. У минулому турі команда Маковійчука набрала максимум очок на виїзді проти Чайки. Команда оновила логотип і, за інформацією Sport Arena, напередодні сезону обзавелася потужними інвесторами. Тому до матчу з Ужгородом підходила у всеозброєнні. Правда, і Ужгород їхав за очками. Команда Васютика виграла два стартові матчі і за додатковими показниками знаходилася на першому місці, а раніше в Кубку вибила якраз… Буковину.

Обидві команди з перших хвилин кинулися на ворота один одного, і тут досягли успіху гості. На 41 хвилині Чонка увірвався в штрафну по лівому флангу, віддав передачу набігаючому Ряшко, який хитнув захисника і пробив в дальній верхній кут, м’яч від поперечини затріпотів у сітці. Відмінний удар і 0:1.

Другий тайм пройшов в обопільних атаках, ближче до успіху була Буковина, але реалізація підкачала господарів. Ужгород відвозить чергову перемогу, а чернівчани змушені проводити роботу над помилками.

Man of the Match: Віктор Ряшко (Ужгород)

Виділявся на тлі своїх партнерів активними діями попереду. А його гол вийшов на диво гарним.

Буковина (Чернівці) ФК Ужгород 0:1
Гол: Ряшко, 40

Буковина (стартовий склад): Фіяло, Гакман, Матвєєнко, Раулюк, Сівка, Орловський, Копитов, Боровець, Страшкевич, Рябий А., Палагнюк. Запасні: Чернятинський, Квасниця, Мануїла, Рябий Д., Столяр, Сахнюк. В.о. головного тренера: Степан Маковійчук.

Ужгород (стартовий склад): Готра, Беца, Цень, Сартіна, Шкіндер, Пуканич, Вагін, Ряшко, Чонка, Федак, Скотаренко. Запасні: Калай, Капустей, Ференцик, Дуран, Минайленко, Тищук, Січка, Повхан. Головний тренер: Володимир Васютик.

• Буча

Гості приїхали в Бучу в якості фаворита: Поділля виграло два стартові поєдинки і влаштувалося нагорі таблиці. Правда, команда Антоненко теж виглядає непогано, посилюючись гравцям з першої команди. Ось і цього разу в старті вийшов досвідчений Корнєв, а в центрі поля з’явився гравець команди Іващенко Мате.

В середині першого тайму команди обмінялися моментами. Після прямого стандарту Чуваєв витягнув м’яч з ближнього кута, а потім Воловик ударом головою перевірив на міцність стійку воріт Оболоні-2.

Після перерви гості додали, але по-справжньому небезпечний момент виник лише на 82 хвилині. М’яч уже залітав у ворота після удару з лінії воротарського Панасенкова, але Покойовий в падінні виніс м’яч із стрічки.

Man of the Match: Дмитро Фастов (Оболонь-2)

Дуже непростий матч видався для воротаря господарів. Парочка яскравих сейвів, впевненість в своїх силах дозволили його команді здобути одне очко. Було у нього і кілька огріхів, але захисники завжди підчищали їх.

Оболонь-2 (Буча) – Поділля (Хмельницький) – 0:0

Оболонь-2 (стартовий склад): Фастов, Потопальський, Прокопенко, Покойовий, Корнєв, Січевський, Мате, Ульянченко, Майданович, Касимов, Чідомере. Запасні: Коломієць, Коваленко, Дишкант, Василенко, Рафальський, Аракелян, Чистяк, Грабовський, Глошардін. Головний тренер: Олександр Антоненко.

Поділля (стартовий склад): Чуваєв, Морговський, Воловик, Жданов, Пріхна, Ліповуз, Романюк, Костенко, Каверін, Задерецький, Прилепа. Запасні: Шухман, Худик, Панасенков, Галета, Шпікула, Сич, Коохов, Мандзюк А., Клименко. Головний тренер: Віталій Костишин.

• Щасливе

Гості почали активно і вже на 20 хвилині, здалося, Лигу завалили на газон, але Тименко з «точки» пробив не кращим чином і Майборода витягнув м’яч з правого від себе кута. Але через дві хвилини арбітр Єгор Кевлич знову вказав на точку: Деревьяго відверто в абсолютно непотрібній ситуації смикнув за футболку, здається, Бартошука, і в цей раз Волк з крапки не промазав. 0:1. Третій пенальті за 13 хвилин гри арбітр поставив за фол на Тименко з боку Майбороди і сам постраждалий виконав вирок арбітра. 0:2.

Ще два голи побачили у другому таймі вболівальники у моніторів не самої якісної трансляції. На 55 хвилині після скидки партнера з району штрафного дебютним голом відзначився Цебро. 0:3. Підсолодив пігулку господарям українізований нігерієць Куноун. Центрбек скористався подачею в штрафну Коверніка і ударом головою красиво поклав м’яч у дальній верхній кут. 1:3.

У підсумку, Рубікон, забивши свій перший м’яч у сезоні, залишається з «нулем», а Чайка видобуває свою перемогу, яка дуже важлива для амбітного колективу Ільницького.

Man of the Match: Володимир Тименко (Чайка)

Нарешті досвідчений хав знайшов свою гру, показавши себе з кращого боку. Його активність, гра по всьому полю змушували нервувати суперника. Заробив пенальті, замучив захист суперника. Поки кращий матч 23річного півзахисника в сезоні.

Рубікон (Київ) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – 1:3
Голи: Куноун, 64 – Волк, 23, з пенальті, Тименко, 34, з пенальті, Цебро, 55

Нереалізований пенальті: Тименко (Ч), 21 – воротар.

Рубікон (стартовий склад): Майборода, Марченко, Швець, Куноун, Чорномаз, Деревьяго, Шишкін, Коверник, Глущук, Зарічнюк, Тищенко. Запасні: Мусієнко, Анніч, Бачинський, Новіков, Цурупін, Шутенко. Головний тренер: Віктор Курята.

Чайка (стартовий склад): Іванов, Бартошук, Цебро, Музиченко, Лещенко, Ведмідь, Доу, Волк, Сафіханов, Лига, Тименко. Запасні: Шкарбан, Тумко Дем’яненко, Іващик, Коваленко, Вечурко, Здановський, Ярмак. Головний тренер: Тарас Ільницький.

Група Б
  • Маріуполь

Після бойової нічиєї проти Таврії, Яруд приймав в Маріуполі не менш міцну Енергію. Події першого тайму показали, що господарі цілком можуть розраховувати на очки. Тим більше при своїх уболівальниках, яких, виходячи з медичного протоколу, пустили на трибуни.

Правда, вже на 16 хвилині гравець гостей Доля зіпсував їм настрій. 21-річний півзахисник отримав м’яч на лівому фланзі, в класному стилі прорвався ближче до центральної осі і звідти несподівано пробив в ближній кут. 0:1. Господарі додали обертів і зрівняли рахунок ближче до перерви. Проданов по правому флангу увірвався в штрафну, прострілив і Биковський відмінним ударом прошив воротаря. 1:1.

Активно почала Енергія другу половину гри, мала своїх кілька моментів, але з реалізацією на перших хвилинах другого тайму були проблеми. В одному з епізодів 21-річний новокаховчанин Мохначук вийшов на рандеву з Хоменко, але пробив у поперечину. Але вже на 67 хвилині Студенко вичавив максимум з моменту. Богданов прострілив з правого флангу і ніким не прикритий гравець Енергії розстріляв ворота Яруда з центральної зони. 1:2. Крапку в матчі поставив Комісар через десять хвилин. Студенко з району штрафного навісив на голову партнеру і той спокійно переправив м’яч у верхній кут. 1:3, Енергія відвозить три очки і піднімається в зону лідерів. Яруд поки без перемог.

Man of the Match: В’ячеслав Студенко (Енергія)

Вихованець миколаївського футболу провів відмінний матч на дорослому рівні. Не загубився, був найактивнішим на полі, відзначився красивим забитим м’ячем і передачею.

Яруд (Маріуполь) – Енергія (Нова Каховка) – 1:3
Голи: Биковський, 41 – Доля, 16, Студенко, 67, Комісар, 77

Яруд (стартовий склад): Хоменко, Мясников, Саєнко, Пеліпак, Проданов, Корицький, Биковський, Тішінінов, Янаков, Сандрак-Винницький. Запасні: Гончаренко, Мухін, Плачков, Назаренко, Левянков, Доберчук. Головний тренер: Володимир Кілікевич.

Енергія (стартовий склад): Логовський, Мохначук, Нестерук, Шевченко, Заїка, Бесараб, Бижко, Россохатий, Богданов, Доля, Студенко. Запасні: Дворник, Кирієнко, Комісар, Солдатов, Шовковий, Данковський, Гавриленко. Головний тренер: Олег Федорчук.

• Дніпро

Можливо, дербі для протистояння старожила-фаворита турніру і команди-дебютанта Другої ліги – це ще дуже звучно, але є причини так назвати цей матч, і навіть не тільки за географічною прив’язкою. Справа в тому, що Перемога очолюється зараз тандемом спортивного директора і головного тренера, чиї імена – із золотої книги успіхів Кривбасу. Саме Таран був наставником тієї команди, яка в кінці 90-х завойовувала бронзові медалі Вищої ліги і виходила у фінал Кубка України. А для олімпійського чемпіона Яровенко Кривбас був однією з останніх команд в багатій кар’єрі футболіста.

До речі, Кривбасу б подивитися до того, що відбувалося в останні тижні в складі суперника. Досить багато новачків з досвідом виступів у Другій і навіть Першої лігах, цілком бойові хлопці – це не та команда, яка була на самому початку, вона тепер боєздатна, що і довела виїзної нічиєї із запорізьким Металургом. Затягла інтригу Перемога і на цей раз.

Ще в першому таймі кинулося в очі, що у лідера не виходить звична гра, а після перерви Перемога навіть почала десь перегравати суперників. Забійний момент був у вийшовшого на заміну ще в першому таймі Боженара – незабаром після перерви він вийшов чисто один на один з воротарем Кривбасу, але Лєпка виручив гостей. Але трохи пізніше вже ніхто не виручив криворіжців. Екс-гравець Гірника Семка поборовся за м’яч після ауту глибоко на своєму лівому фланзі, контратаку розігнав Разуваєв, а захист Кривбасу не зміг перервати його проникаючий пас на Боженара. Але головний молодець, звичайно, «дев’ятка» Перемоги. Данило вийшов на воротаря, розвернувся і з лівої ноги пробив під поперечину – 1:0! Перемога перед сьогоднішнім днем ​​залишалася однією з чотирьох команд усієї Другої ліги, які взагалі не забивали в чемпіонаті, але ось тепер перервала ганебну серію.

Кривбас виявився в неприємній ситуації, коли треба відіграватися, а гра не йде. Навіть згадати особливо не було чого – до перерви дальні удари Ярового та Коцюмаки, після перерви – Дедяєва, та ще пару випадків, коли м’яч просто губився в частокіл ніг без удару. Словом, після двох стартових перемог один з лідерів пригальмував, і Метал залишається на першому місці з 9 очками. А ось Перемогу вітаємо з першою перемогою – робота досвідченого тренерського штабу не проходить дарма.

Man of the Match: Данило Боженар (Перемога)

Вийшов на заміну вимушено, але пристойно посилив гру. Півзахисник креативного плану забив переможний м’яч, міг забивати ще, і отримав вагомий аргумент в конкуренції з новими гравцями групи атаки, які піднаберуть форму і, звичайно ж, будуть стукати в основний склад.

Перемога (Дніпро) Кривбас (Кривий Ріг) 1:0
Гол: Боженар, 63

Перемога (стартовий склад): Варцаба, В.Пилипенко, Сидоренко, Ходуля, Дмитрієв, Разуваєв, Петров (Боженар, ), Іваник, Павлюк, Сємка, Корнєв. Запасні: Суаіб, Рудавський, Дібрівний, Кучер, Швець, А.Пилипенко, Цопа, Есьен. Головний тренер: Євген Яровенко.

Кривбас (стартовий склад): Лепка, Сокол, Заіменко, Голуб, Коцюмака, Рябов, Пятов, Яровий, Малиновський, Дедяєв, Черній. Запасні: Злотар, Черниш, Воронін, Процишин, Попчук, Шмат, Григорик, Кателин, Берко. Головний тренер: Геннадій Приходько.