Sportarena

Перебудова Діназу, скромність Металурга. Усі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22

Перебудова Діназу, скромність Металурга. Усі трансфери Другої ліги - Друга ліга України

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна сезону першого півріччя 2021/2022 Другої ліги

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це п’ята редакція таблиці переходів (четверта – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Карпати Львів з.Маркович (Нимме Калью Естонія Д1), з.Цюпа (Волинь Д2), п.Семенина (Нива Тернопіль Д2) в.Вульчин, з.Притиковський, п.Єрмаченко, п.Богач, п.Чіпак
Лівий Берег Київ з.Нестеренко (ост.кл.: Джуніорс Шпитьки КОАФ), з.Терехов (Полісся Д2), з.Фатєєв (Кривбас Д2), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Діназ Д3), з./п.Бровченко (Вікторія Д3), з./п.Орловський (Буковина Д3), п.Жикол (Поділля Д2), п.Заєць (КУБГ студ.), п.Пирогов (обидва ‒ Кривбас Д2), п.Стрижак (Олімпік Д2 п/ор.→Металіст Д2), п.Фальковський (МФК Миколаїв Д3), п./н.Чічіков (Акжайик Казахстан Д1), н.Ковбаса (Олімпік Д2), н.Никоненко (Партизан Кодра КОАФ), н.Літюк (Яруд Д3), Анж, Клак, Тимчук п.Булига, п.Гуськов, п.Мочуляк, п.Рожко, п.Цолан, н.Берко, н.Коваль
ЛНЗ Черкаси в.Фастов (МФК Миколаїв Д3), з.Онищенко, п.Копил (обидва – Дніпро Черкаси Д3), п.Каленчук (ФК Вітебськ Білорусь Д1), п.Коваленко (Інгулець Д1), н.Новіков (ФК Олександрія Д1) п.Бобко (Чорноморець Д1), п.Сніжко (Альянс Д2), в.Панченко, п./н.Волков
Діназ Вишгород п.→дир.Старенький, гол.тр.Головко, п.Авер’янов (Кремінь Д2) гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль (обидва ‒ Таврія Д3), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Лівий Берег Д3), п.Чепурненко (Десна Д1), н.Апанчук (Агробізнес Д2), з./п.Помазан, п.Авдалян, п.Малей, н.Майборода
Епіцентр Дунаївці в.Тюрін (Оболонь Д2)
МФА Мункач Мукачево   в.Дегтяр (ФК Ужгород Д2), н.Пищур (Академія Пушкаша Угорщина Д1), з.Добранський
Карпати Галич
Нива Вінниця гол.тр.Леонов, тр.Старостяк (обидва ‒ ФК Минай Д1)  
Буковина Чернівці в.Пономаренко (ПФК Львів Д1), з./п.Орловський (Лівий Берег Д3), пр.Заєць, з./п.Гакман, з./п.Сивка, п.Волинець, п.Елла, п.Нижник, п.Орнат, н.Салбак
ФК Чернігів з.Самойленко, н.Лазаренко
Дніпро Черкаси   з.Онищенко, п.Копил (обидва – ЛНЗ Черкаси Д3), п./н.Мартян (Кристал Д3)
Чайка Петропавлівська Борщагівка в.Коломієць (Рубікон Д3), з.Адаменко (Альянс Д2), з.Веремеєв (Скорук Д3), п.Пуди, п.Галич, н.Грищенко (всі – ФК Ронін Києво-Святошинський р-н КОАФ), п.Холмецький (ФА Арсенал Київ ДЮФЛУ), в.Чуквуебука, п.Угоала, н.Сміт з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Оболонь Д2 п/ор.), п.Русьян (Агробізнес Д2), н.Тименко (Нива Бузова ААФУ), в.Іванов, в.Міхєєв, з.Мосіюк, п.Довгий, п.Коваленко, п.Пограничний, п.Соловйов
Рубікон Київ в.Котляр (Металург-Красилівка Броварський р-н КОАФ), в.Стриж (Авангард Бзів КОАФ), з.Самар (Авангард Бзів КОАФ), п.Лаврієнко (Кудрівка Ірпінь КОАФ), п./н.Раджабі (ЮКСА Київ ААФУ) з.Сухомлинов, п.Улянченко, п.Луценко (всі – Олімпік Д2 п/ор.), в.Коломієць (Чайка Д3), з.Грабовський, з.Леонов, з.Махонін, з./п.Розгон, п.Нянках, п.Притуляк, п.Тетерук, н.Близно
АФСК Київ з.Зеленько, з.Нагорний, п.Нагайський, н.Гарнага
Любомир Ставище п.Каранга (Таврія Д3), тр.Пінчук в.Черниш, п.Попчук, п./н.Козак, п./н.Ніколашин (всі ‒ Кривбас Д2 п/ор), п.Трубніков (Поділля Д2), тр.вор.Зайцев, в.Дьогтяр, в.Овчаров, з.Ібадов, з.Тимошенко, п.Марченко, п.Павленко, п./н.Фаюк, п./н.Юрченко, н.Комісар
Група Б (південно-східна)
Металург Запоріжжя з.Палюх (ВПК-Агро Д2)
Скорук Нікопольський район з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор→Кривбас Д2 в/а), п.Шмигельський (Скорук Д3) з.Веремєєв (Чайка Д3), п.Катеруша
Перемога Дніпро тр.Сидоренко (ост.кл.: ВПК-Агро Д2), в.Ковальов (Кристал Д3), з.Нємчанінов, п.Тимофієнко, н.Гегедош (всі – Верес Д1), п.Шаповал (Динамо-Брест Білорусь Д1), п./н.Будняк (ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3) з.Коцюмака (Кривбас Д2 п/орСкорук Д3), в.Солдатенко, з.Пономаренко, з.Яременко, п.Вишневський, п.Донгаузер, п.Литвяк, п.Ляшенко, н.Моланго
Балкани Зоря в.Герич (Прикарпаття Д2), з.Гейко (Чорноморець Д1 п/ор), п.Гаврилюк, п.Пенов (обидва – зав.), п./н.Прийомов (Таврія Д3), з.Маленков, п.Бєлих, п.Вдовиченко, н.Болокан, н.Тропанець
Таврія Сімферополь гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль (обидва ‒ Діназ Д3), п.Хобта (Зеніт Лосятин КОАФ), п./н.Прийомов (Балкани Д3), н.Кравченко (МФК Миколаїв Д3) п.Каранга (Любомир Д3), п.Доля, п.Яцик
СК Полтава з.Курелех (Кремінь Д2), з.Пось (ФК Опішня АФП), з./п.Бичков (ост.кл.: Кремінь Д2), з./п.Товстий (Яруд Д3), п.Коваленко (ФК Вовчанськ Д3) в.Попов, з.Зоря, п.Пономаренко
ФК Тростянець в.Дмитроченко, з.Курило, з.Світличний, з.Сосєдко, н.Мигаль, н.Сахнюк
МФК Миколаїв в.Фастов (ЛНЗ Черкаси Д3), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ Енергія Д3), п.Попов (Оболонь Д2), п.Росляков (Гірник-Спорт Д2), п.Фальковський (Лівий Берег Д3), н.Кравченко (Таврія Д3)
ФК Вовчанськ з./п.Семеніхін (Кривбас Д2 п/ор), п.Коваленко (СК Полтава Д3), п.Воловик, п.Савицький, п.Чабаненко, н.Галушка
Вікторія Миколаївка в.о.гол.тр.Романенко (Вікторія Д3) гол.тр.Безсмертний, тр.Яценко, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Альянс Д2), з./п.Бровченко (Лівий берег Д3), п.Кузьмін (Олімпія Савинці ААФУ), п.Єременко, н.Безязичний (обидва – Нива Бузова ААФУ), п./н.Аржанов (тр.Аксу Казахстан Д2→Д1), в.Зінченко, в.Литвиненко, з.Білий, з Цапій, з.Чередниченко, з./п.Зрібняк, п.Касьянов, п.Лозовий, п.Передистий, п.Черніков, п./н.Акімов
Яруд Маріуполь п.Косичов, н.Біба з./п.Товстий (СК Полтава Д3), п./н.Литовченко (ФК Маріуполь Д1), н.Літюк (Лівий Берег Д3), з.Лисенко, з.Саєнко
ФК Нікополь гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинский, н.Гора (всі ‒ ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3)
Енергія Нова Каховка п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ МФК Миколаїв Д3), п.Крутін (Кристал Д3) з.Нестерук, з./п.Гезело, з./п.Кірієнко, п.Бондар, п.Савченко, п.Скала, п.Швед, н.Федоров
Реал Фарма Одеса н.Захарченко (Алкалiя Карналіївка ООФА)
Кристал Херсон п./н.Мартян (Дніпро Д3) в.Ковальов (Перемога Д3), п.Крутін (Енергія Д3), п./н.Гливий (Хлібороб ААФУ), п./н.Козак (Кривбас Д2 п/ор), з.Аннич
ФК Суми пр.Дем’яненко, дир.Сорока, гол.тр.Яровенко (ост.кл.: Перемога Д3), тр.Горілий (ост.кл.: Нива Вінниця Д3) в.Захарчук, в.Левченко, в.Фастов, з.Колесник, з.Клочко, з./п.Курдас, п.Глоба, п.Гриппа, п.Зінов‘єв, п.Ковалевський, п.Маркевич, п.Сильченко, п./н.Коверник

 


Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena