Sportarena

Перші призначення в Вінниці, Гусін-молодший знову в Рубіконі. Всі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2020/21

Перші призначення в Вінниці, Гусін-молодший знову в Рубіконі. Всі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це четверта редакція таблиці переходів (третя – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Діназ Вишгород п.Старенький (Десна Д1) в.Коростишевський, з.Грабчак, п.Безпалий, п.Марченко
Поділля Хмельницький п.Нгамба (Колос Д1)
Епіцентр Дунаївці з.Захарченко (Агробізнес Д2), з.Смирнов (ВПК-Агро Д2) з.Лаврук, з.Сениця, п.Апанчук
ФК Ужгород н.Скотаренко
Карпати Галич легіонери Колумбія, Аргентина з.Лях, п.Сич (обидва – Рух Д1 п/ор.), в.Бендер, з.Заваляк, з.Кримінський, з.Орнат, з.Томин, п.Антошик, п.М.Козак, п.Сєдов, п./н.Верещак, п./н.Садоха
Чайка Петропавлівська Борщагівка з.Дем’яненко, п.Вечурко, п.Здановський, п./н.Волк, н.Кутний
Буковина Чернівці
Волинь-2 Луцьк
Оболонь-2 Буча з.Чобанов (Пахтакор Узбекистан Д1)
ФК Чернігів в.Тимофєєв (під час сезону), п.Дедух (Авангард Д2)
Рубікон Київ з.А.Гусін-мол. (ост.кл.: Рубікон ААФУ) з.Драме (Олімпік Д1), з.Нестеренко (Авангард Д2), з.Чорномаз (по ходу сезону), з.Куноун, п.Аннич, п.Бачинський, п.Дерев’яго, п.Могіль, п.Ньянка, п.Шишкін, н.Масікевич
Нива Вінниця н.→през.Загорулько, гол.тр.Циткін (ост.ком.: нац.зб.Молдови), п./н.І.Маляренко (Марцелова Словаччина Д3), н.Козьбан (Сперанца Молдова Д1)
Карпати Львів   з.Савчук, п.Підгурський, н.Шостак (всі – Рух Д1), п.Панчишин (ФК Минай Д1)
Група Б (південно-східна)
Метал Харків з./п.Сарапій, п.Підлепенець (обидва – Металург Запоріжжя Д3), н.Сікорський (Волинь Д2)
Таврія Сімферополь гол.тр.Федорчук (Енергія Д3) гол.тр.Шевченко (Кристал Д2), з.Афендулов, з.Фетісов, з.Яковенко, з./п.Золотухін, п.Логвиненко, п.Макарченко, п.Роїк, н.Соколан
Металург Запоріжжя п.Авер’янов, п.Чорний (обидва – Дніпро Черкаси Д3) з./п.Сарапій, п.Підлепенець (обидва – Метал Харків Д3)
Кривбас Кривий Ріг тр.Лазаренко (ост.кл.: Арарат Вірменія Д1), тр.Кашевський (Білорусь), з.Баєнко (Ворскла Д1), з.Никитюк (Волинь Д2), з.Фатєєв (Інгулець Д1), п.Карноза (ФК Минай Д1), п./н.Збунь (Гірник-Спорт Д2), н.Квасов (Телаві Грузія Д1) з.Воронін (Лівий Берег Київ ААФУ), з.Голуб, з.Процишин, н.Кателін
Черкащина Черкаси в.Кучинський
Перемога Дніпро гол.тр.П.Таран гол.тр.Яровенко (ФК Нікополь Д3), сп.дир.О.Таран, п.Петров, п.Іваник, н.Корнєв (Авангард Д2), п.Разуваєв, н.Дібрівний (обидва – Скорук Томаківка ААФУ), в.Варцаба, з.Пилипенко
Енергія Нова Каховка гол.тр.Хавров (ост.кл.: Кристал Д3), гр.тр./п.Цой (Кристал Д2), гол.тр.Федорчук (Таврія Д3)
Реал Фарма Одеса
Дніпро Черкаси п.Мартян (Кристал Д2) п.Авер’янов, п.Чорний (обидва – Металург Запоріжжя Д3)
Балкани Зоря гол.тр.Колчин (ДЮФШ Атлетик Одеса), тр.вор.Г.Альтман, п.→тр.Опря гол.тр.А.Пархоменко, п.К.Пархоменко
ФК Нікополь гол.тр.Яровенко (Перемога Д3) гол.тр.→дир.Варжеленко
Яруд Маріуполь гол.тр.Красноперов гол.тр.Кілікевич, в.Хоменко, п.Биковський, п.Проданов
МФК Миколаїв-2 ст.тр.Діденко ст.тр.Попелишко


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena