ПФК Звягель отримав топових легіонерів, Чайка презентувала посилення. Усі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту 2023/24

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; + ‒ додаткове поєднання посад; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, ам. – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання; ПФЛ ‒ вимушена призупинка виступів клубами).

Це дев’ята редакція таблиці переходів (восьма ‒ тут).

Клуб Придбання Втрати
ПФК Звягель з.Борель, н.Венделл Габріел (обидва – Полісся Д1 ор.) п./н.Ндукве (Полісся Д1)
ЮКСА Тарасівка з.Селін (ЛНЗ Черкаси Д1), п.Кіреєв (Кремінь Д2), н.Есеола (Штурм Іванків ААФУ), п./н.Марадона, п./н.Фого в.Федотов (Карпати Д2), п.Бейєр (Нива Тернопіль Д2), п.Козак (ФК Тростянець Д3), п.Пастернак (Кремінь Д2), п.Цуркан (Скала 1911 Д3), н.Кос (Прикарпаття Д2)
Дружба Мирівка з./п.Палюх (Металург Д2), п.Орнат (Гірник-Спорт Д2), п.Сніжко (Металург Зп Д2), п./н.Вакуленко, п./н.Репета (обидва – Лівий берег Д2), п./н.Мачуленко (Денгофф ААФУ КОАФ ам.), н.Колесник (ост.кл.: ФК Минай Д1) з.Скляренко (Штурм Іванків ААФУ КОАФ ам.), п.Захаревич (ФК Кудрівка Д3)
Чайка Петропавлівська Борщагівка з./п.Кальчук (Гірник-Спорт Д2 п/ор.→Кремінь Д2), п.Биков (Поділля Д2), п./н.Хобта (Локомотив Д3), н.Євтушок (СК Забір’я КОАФ ам.) в.Майборода (ФК Лісне КОАФ ам.), п.Вечурко (ФК Кудрівка Д3)
Скала 1911 Стрий в.о.гол.тр.→гол.тр.Басараб, тр.вор.Новак (ФК Минай Д1), з.Никитюк (Нива Вінниця Д3), з.Руденко (ФК Кудрівка Д3), п.В.Мердєєв (ФК Хуст Д2 п/ор.→ФК Минай Д1 п/ор.), п.Ралюченко (ФК Минай Д1), п.Цуркан (ЮКСА Д3), н.Боднарук (СК Вільхівці ІФАФ ам.) з.Аксьонов, п.Баранюк, п.Грабовецький, п.Янко, п./н.Богомаз, п./н.Гуменяк
ФК Кудрівка гол.тр.Баранов (Зоря Д1), в.Іванов (Полісся Ставки КОАФ ам.) з.Руденко (Скала 1911 Д3), п.Скепський (ФК Лісне КОАФ ам.), в.Крикнін, п.Кирин, п.Лянскоронський, п.Тетерук, н.Строчинський, н.Берко, н.Коваль
Карпати-2 Львів п.Гудзінський (ост.кл.: Агробізнес Д2), п.Іродовський (Металург Д2 ор.), п./н.Івасій (СДЮСШОР Ужгород юн.), н.Буренко (Транс Естонія Д1) п./н.Кожанов (Blago-Юність Довге ААФУ ІФАФ ам.), н.Легостаєв
Нива Вінниця в.Броварський (ФК Орлівка ВОАФ ам.), п.Мельник (Нива Бузова Д2), п./н.Варяник (Полісся Ставки КОАФ ам.) з.Никитюк (Скала 1911 Д3), в.Шухман
Рух-2 Львів п.Інносент (Гірник-Спорт Д2), п.Обаміна (Кремінь Д2)
Металург-2 Запоріжжя   з.Корнійчук (ФК Минай Д1), з./п.Коваленко (ФК Тростянець Д3), з./п.Куракін (Несвади Словаччина Д4), п.Іродовський (Металург Д2→Карпати-2 Д3 ор.), н.Толок (ДАК Дунайська Стреда Словаччина Д1), з.Завгородній, п.Нестеренко, п.Шилов
Локомотив Київ п.А.Уманець (Кремінь Д2), п./н.Хобта (Чайка Д3), з.Арутюнян, з.Пестрецов, з.Сухомлинов, з.Шевченко, п.Кочетков, п.Романов, п.Руденко, п.Сахно, н.Богдан, н.Сахнюк
ФК Тростянець з.Волошко (ФК Тальне ЧОАФ ам.), з./п.Коваленко (Металург-2 Д3), п.Козак (ЮКСА Д3), н.Бистрицький (СК Вільхівці ААФУ ЗАФ ам.) п.Дувняк, н.Грищенко, н.Зубов (всі – ФК Лісне КОАФ ам.), з.Бринько, з.Полянський, з.Томенко, з.Щербань, п.Арабов, н.Повхан, н.Яременко
Реал Фарма Одеса тр.вор., в.Безрук (ост.кл.: Сабах Азербайджан Д1), в.Грабовський (СК Хаджибей Усатове ААФУ ООФА ам.), з.Мулик (ДСК Чорноморець 2018 ДЮФЛУ U17), п./н.Булавка (Хаджибей ААФУ ООФА ам.), н.Тилінський (Титан Одеса ААФУ ООФА ам.) з./п.Колесников (з осені), з./п.Платунов (Титан Одеса ААФУ ООФА ам.), в.Богдан, в.Стародубець, з.Попов, з./п.Тимошевський Атлетик Малиновськ
Кремінь-2 Кременчук ст.тр.Здирко ст.тр.Локтіонов (ФК Кудрівка Д3→Нива Бузова Д2)

Клуб, який знявся з турніру

Васт Миколаїв

(планувалася зміна назви

на ФК Миколаїв 1920)

гр.тр.→в.о. гол.тр.Чорній, тр.фіз.Галушкін, в.Горбатюк, в.Деркунський, з.Бабенко, з.Березанський, з.Гайваненко, з.Змієвський, з.Ігнатенко, з.Кербаль, з.К.Шиманець, з.Штирбу, п.Душук, п.Колосков, п.Крамаренко, п.Павленко, п.Толгаренко, п.Ширяєв, п.Шмат, п./н.Вітенко, н.Галушкін, н.Гребенюк, н.Студенко

 


Друга ліга України

Джерело: Sportarena.com

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться