Sportarena

Посилення Кривбасу, інтерес Метала та ностальгія Вінниці. Всі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2020/21

Посилення Кривбасу, інтерес Метала та ностальгія Вінниці. Всі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це шоста редакція таблиці переходів (п’ята – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Діназ Вишгород п.Старенький (Десна Д1) п.Безпалий (Рубікон Д3), п.Чепурненко (Десна Д1), в.Коростишевський, з.Грабчак, п.Марченко
Поділля Хмельницький   п.Нгамба (Колос Д1), п.Задерецький
Епіцентр Дунаївці з.Захарченко (Агробізнес Д2), з.Смирнов (ВПК-Агро Д2) з.Лаврук, з.Сениця, п.Апанчук
ФК Ужгород п.Толочко (Металіст 1925 Д2) н.Скотаренко
Карпати Галич п.Страшкевич (Буковина Д3), н.Карпенко (ост.кл.: Волинь Д2), н.Хомченко (Волинь Д2), н.Худоб’як (ост.кл.: Прикарпаття Д2; з осені), легіонери Колумбія, Аргентина з.Лях, п.Сич (обидва – Рух Д1 п/ор.), в.Бендер, з.Заваляк, з.Кримінський, з.Орнат, з.Томин, п.Антошик, п.М.Козак, п.Сєдов, п./н.Верещак, п./н.Садоха
Чайка Петропавлівська Борщагівка тр.→в.о. гол.тр.Богодєлов гол.тр.Щербаков, з.Дем’яненко, п.Вечурко, п.Здановський, п./н.Волк, н.Кутний
Буковина Чернівці   сп.дир.Демченко (Діла Грузія Д1), гол.тр.Маковійчук, в.Чернятинський (Волинь Д2), п.Страшкевич (Карпати Галич Д3), в.Фіяло, з.Матвєєнко, з.Мосіюк, з./п.Нагорний, п.Копитов (Рубікон Д3), н.Квасниця, н.Сахнюк
Волинь-2 Луцьк   н.Пасічняк (Прикарпаття Луцьк Д2)
Оболонь-2 Буча   з.Чобанов (Пахтакор Узбекистан Д1)
ФК Чернігів   в.Тимофєєв (під час сезону), п.Дедух (Авангард Д2)
Рубікон Київ з.А.Гусін-мол. (ост.кл.: Рубікон ААФУ), з.Луценко, з.Приян (обидва – Локомотив Єреван Вірменія Д2), п.Безпалий (Діназ Д3),п.Копитов (Буковина Д3), п./н.Кабанюк (Черкащина Д3), н.Нене Джуніор (Кот д’Івуар), н.Федосов (ост.кл.: Авангард Корюківка ААФУ) з.Драме (Олімпік Д1), з.Куноун (Гірник-Спорт Д2), з.Нестеренко (Авангард Д2), з.Чорномаз (по ходу сезону), п.Аннич, п.Бачинський, п.Дерев’яго, п.Могіль, п.Ньянка, п.Шишкін, н.Масікевич
Нива Вінниця н.→през.Загорулько, гол.тр.Циткін (ост.ком.: нац.зб.Молдови), з.Бондар (ЦСКА-Памір Таджикистан Д1), з.Хохлов (Нива Тернопіль Д2), п.Зеленевич (Несвади Словаччина Д3), п.Кучер (Кристал Д3), п./н.І.Маляренко (Марцелова Словаччина Д3), н.Козьбан (Сперанца Молдова Д1), н.Петрук (Луцьксантехмонтаж №536 ААФУ АФВ)  
Карпати Львів   з.Савчук, п.Підгурський, н.Шостак (всі – Рух Д1), п.Панчишин (ФК Минай Д1), п.Хлань (Зоря Д1)
Група Б (південно-східна)
Метал Харків з./п.Шопін (Гірник-Спорт Д2), з./п.Сарапій (Металург Запоріжжя Д3; з літа), п.Недоля (ост.кл.: ПФК Львів Д1), п.Підлепенець (Металург Запоріжжя Д3), н.Сікорський (Волинь Д2) п.Романов (Волинь Д2)
Таврія Сімферополь гол.тр.Федорчук, з.Бесараб, з.Заїка, п./н.Доля (всі – Енергія Д3), тр.вор.Городенко (ост.кл.: Кривбас Д3), в.Герасименко (Кристал Д2) з.Швець (Атлет Київ ААФУ), н.Барладим (Кристал Д2) гол.тр.Шевченко, з.Фетісов, п.Гриппа (всі – Кристал Д2), в.Завгородній, з.Афендулов, з.Яковенко, з./п.Золотухін, п.Логвиненко, п.Ляницький, п.Макарченко, п.Роїк, н.Соколан
Металург Запоріжжя з.Басов (Акжайик Казахстан Д2), п.Загальський (Оболонь Д2), п.Авер’янов, п.Чорний (обидва – Дніпро Черкаси Д3) з./п.Сарапій  (Метал Харків Д3; з літа), п.Підлепенець (Метал Харків Д3), з./п.Бєлоусов
Кривбас Кривий Ріг тр.Лазаренко (ост.кл.: Арарат Вірменія Д1), тр.Кашевський (Білорусь), з.Никитюк (Волинь Д2), з.Фатєєв (Інгулець Д1), п.Карноза (ФК Минай Д1), п./н.Збунь (Гірник-Спорт Д2), н.Квасов (Телаві Грузія Д1) з.Воронін (Лівий Берег Київ ААФУ), з.Голуб, з.Процишин, п.Шмат, н.Кателін
Черкащина Черкаси   з./п.Яцик, н.Литовченко (обидва – Гірник-Спорт Д2), п.Георгієв (Балкани Д3), п./н.Кабанюк (Рубікон Д3), в.Кучинський
Перемога Дніпро гол.тр.П.Таран гол.тр.Яровенко (ФК Нікополь Д3), сп.дир.О.Таран, п.Петров, п.Іваник, н.Корнєв (Авангард Д2), п.Разуваєв, н.Дібрівний (обидва – Скорук Томаківка ААФУ), в.Варцаба, з.Пилипенко
Енергія Нова Каховка гол.тр.Хавров (ост.кл.: Кристал Д3), гр.тр./п.Цой (Кристал Д2) гол.тр.Федорчук, з.Бесараб, з.Заїка, п./н.Доля (всі – Таврія Д3), н.Комісар (Лівий Берег Київ ААФУ)
Реал Фарма Одеса   п.Приблуда (Балкани Д3)
Дніпро Черкаси в.Баковський (МФА Мукачево ДЮФЛУ U17), п.Белих, п.Колос (обидва – Альтаїр Драбів ААФУ ФФЧО), п.Мартян (Кристал Д2) п.Авер’янов, п.Чорний (обидва – Металург Запоріжжя Д3)
Балкани Зоря гол.тр.Колчин (ДЮФШ Атлетик Одеса), тр.вор.Г.Альтман, п.→тр.Опря, з.Любчак (Нива Теребовля ААФУ), п.Георгієв (Черкащина Д3), п.Приблуда (Реал Фарма Д3), п.Тітаєвський (Балкани Д3), Барсуков, Бєлих, Бондаренко, Божинський, Вдовиченко, Гридзь, Іванченко, Новиков, Пилка, Салюк, Шонія гол.тр.А.Пархоменко, п.К.Пархоменко
ФК Нікополь гол.тр.Яровенко (Перемога Д3) гол.тр.→дир.Варжеленко
Яруд Маріуполь гол.тр.Красноперов, п.→тр.М’ясников гол.тр.Кілікевич, в.Хоменко, п.Биковський, п.Проданов
МФК Миколаїв-2 ст.тр.Діденко ст.тр.Попелишко

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena