Sportarena

Президент змінив Ниву на Чорногорію, Прийомов зіграв у шостому для себе чемпіонаті. Як клуби Другої ліги провели першу воєнну частину сезону

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час масштабного військового вторгнення росії

Президент змінив Ниву на Чорногорію, Прийомов зіграв у шостому для себе чемпіонаті. Як клуби Другої ліги провели першу воєнну частину сезону

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна сезону першого півріччя 2021/2022 Другої ліги

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це десята редакція таблиці переходів (дев’ята – тут). Нагадаємо, що дозаявляти гравців із чемпіонату України в зарубіжні ліги можна було до 07.04.2022 р.

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Карпати Львів з.Маркович (Нимме Калью Естонія Д1), з.Цюпа (Волинь Д2), п.Семенина (Нива Тернопіль Д2), н.Тарануха (SC Гатне КОАФ), в.Кучинський (Зноймо Чехія Д3), в.Сілецький (Стара Любовня Словаччина Д4), з.Заставний, п./н.Єрмаченко (обидва – Стара Рісе Чехія), з.Маркович (Калью Естонія Д1), з.Маткобожик, з.Притиковський (Таврія Д3), з.Цюпа (МФК Вранов Словаччина Д3), п.Семенина (Голесов Чехія), н.Будник (Астерас Влахіоті Греція Д3), в.Вульчин, п.Єрмаченко, п.Богач, п.Чіпак
Лівий берег Київ з.Микицей (ФК Маріуполь Д1), з.Терехов (Полісся Д2), з.Фатєєв (Кривбас Д2), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Діназ Д3), з./п.Орловський (Буковина Д3), п./н.Чічіков (Акжайик Казахстан Д1), н.Ковбаса (Олімпік Д2), н.Літюк (Яруд Д3) п.Бафталовський (Дайнава Литва), п.Гуськов (Таврія Д3), п.Ксьонз (Мазовія Польща Д5), п.Мочуляк (Агробізнес Д2), н.Берко (ВАСТ Миколаїв ААФУ), н.Петренко (Медьїмур’є Хорватія Д3), п.Булига, п.Вдовенко, п.Рожко, п.Цолан, н.Коваль
ЛНЗ Черкаси в.Фастов (МФК Миколаїв Д3), з.Онищенко, п.Івахно, п.Копил (всі – Дніпро Черкаси Д3), п.Каленчук (ФК Вітебськ Білорусь Д1), п.Коваленко (Інгулець Д1), п.Наполов (ВПК-Агро Д2), н.Новіков (ФК Олександрія Д1) в.Попович (Сумгаїт Азербайджан Д1 ор.), в.Фастов (Подгале Польща Д4), в.Ярошевич, п.Сторчоус (обидва — Требова Чехія), з.Голіков (Медзев Словачина), з.Насонов (Сокол Польща Д4), з.Тарасенко (Вісса Польща Д4), з./п.Норенков (Заттледт Австрія ам.), п.Бобко (Чорноморець Д1), п.Долинський (Волчанка Польща Д4), п.Євдокимов, п.Наполов (обидва — Старогард Польща Д4), п.Замуренко (Нептунас Литва), п.Коваленко (Екранас Литва Д2), п.Сніжко (Альянс Д2), п./н.Замуренко (Нептунас Литва Д2), н.Галенко (Бішофсхолден Австрія ам.), н.Новіков (Челлеруп Данія Д4), н.Кос (Дніпро Черкаси Д3 п/ор в/а→Діназ Д3), в.Панченко, з.Бурлін, з./п.Кошелюк, п./н.Волков, н.Сула
Діназ Вишгород п.→дир.Старенький, гол.тр.Головко (ост.кл.: Кремінь Д2), п.Авер’янов (Кремінь Д2), п./н.Вакуленко (ост.кл.: Таврія Д3), н.Кос (Дніпро Черкаси Д3 п/ор→ЛНЗ Черкаси Д3 в/а) гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль, п.Бриженко (всі ‒ Таврія Д3), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Лівий Берег Д3), п.Чепурненко (Десна Д1), н.Апанчук (Агробізнес Д2), н.Майборода (Енергія Д3), з.Ізотов, з./п.Помазан, п.Авдалян, п.Малей
Епіцентр Дунаївці п.Даудов (ФК Краматорськ Д2) в.Котельба (Рекорд Польща Д4), в.Тюрін (Оболонь Д2→Рюмії Франція Д4), в.Чернобай (Іпріме Польща), з.Жмуйда (Люблінянка Польща), п.Буй (Кузня Польща), п.Немтінов (Ключборк Польща Д4)
МФА Мункач Мукачево   в.Дегтяр, п.Стень, н.Гірний (всі ‒ ФК Ужгород Д2), з./п.Добранський (Шаморин Словаччина U-19), н.Пищур (Академія Пушкаша Угорщина Д1), п.Вік.Трачук, п.Віт.Трачук
Карпати Галич   з.Марушка (Вулчанка Польща Д4), з.Мелінишин (Лагув Польща Д4), п.Патанеллі (Атлетико Олл Бойс Аргентина Д2), п.Фелікс (КФА Ісландія Д2), п.Малець, н.Деда (з осені)
Нива Вінниця гол.тр.Леонов, тр.Старостяк (обидва ‒ ФК Минай Д1), з.Карвацький, з.Новіков, п.Семчук (всі ‒ Олімпік Д2) в.Гавриленко (МФК Вранов Словаччина U19), в.Гурідов, п./н.Маляренко (обидва — Ярослав Польща Д5), з.Бондар (Нептунас Литва Д2), з.Карвацький (Екранас Литва Д2), з.Новіков (Блекітні Польща Д4), з.Петрик (Вулчанка Польща Д4), з.Попов (МФК Вранов Словаччина Д3), з.Сербул (Мамри Польща Д4), з.Слінкін (Шевардені Грузія Д2), з./п.Костюк (Колос Д1 п/ор), п.Зеленевич, п.Кучер (обидва — Пжодково Польща Д4), пр./н.Загорулько (Зета Чорногорія Д1), з.Борячук, з.Слінкін, з.Хохлов, н.Браславський, н.Козьбан
Буковина Чернівці   гол.тр.Коваленко, в.Пономаренко (ПФК Львів Д1), з.Дмітрієв (Собранецко Словаччина Д3), з./п.Орловський (Лівий Берег Д3), п.Волинець (ФК Ужгород Д2), п.Орнат (Гірник-Спорт Д2), пр.Заєць, з./п.Гакман, з./п.Сивка, п.Елла, п.Нижник, п.Столяр, н.Салбак (Хапоель Буейне Ізраїль)
ФК Чернігів   з.Самойленко, н.Лазаренко
Дніпро Черкаси   з.Барський (ВАСТ Миколаїв ААФУ), з.Онищенко, п.Івахно, п.Копил, н.Кос (всі – ЛНЗ Черкаси Д3), п.Іваночко, п./н.Мартян (Кристал Д3)
Чайка Петропавлівська Борщагівка в.Коломієць (Рубікон Д3), з.Адаменко (Альянс Д2), з.Козлов (ФК Краматорськ Д2), п.Пуди, п.Галич, н.Грищенко (всі – ФК Ронін Києво-Святошинський р-н КОАФ), п.Холмецький (ФА Арсенал Київ ДЮФЛУ), в.Чуквуебука, п.Угоала, н.Сміт з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Оболонь Д2 п/ор.), п.Дем’яненко (Вратімов Чехія Д3Конін Польща Д6), п./н.Лазарець (Погроньє Словаччина U-19), п./н.Русьян (Агробізнес Д2), н.Тименко (Нива Бузова ААФУ), в.Іванов, в.Міхєєв, з.Кузнєцов, з.Малишкін, з.Мосіюк, п.Аракелян, п.Довгий (Нептунас Литва Д2), п.Клименко, п.Коваленко, п.Пограничний, п.Соловйов
Рубікон Київ в.Котляр (Металург-Красилівка Броварський р-н КОАФ), в.Стриж (Авангард Бзів КОАФ), з.Самар (Авангард Бзів КОАФ), п.Лаврієнко (Кудрівка Ірпінь КОАФ), п./н.Раджабі (ЮКСА Київ ААФУ) в.Коломієць (Чайка Д3), з.Аннич (Кристал Д3 п/ор.→Дебрецен Угорщина Д1), з.Драме (Акрітас Кіпр Д2), з.Сухомлинов, п.Улянченко, п.Луценко (всі – Олімпік Д2 п/ор.), п.Громенко (Гірник-Спорт Д2), н.М.Куліш (ВПК-Агро Д2), н.Могіль (Невезіс Литва Д1), з.Грабовський, з.Давиденко, з.Леонов, з.Махонін, з.Покойовий, з./п.Розгон, п.Зоренко, п.Ньянка, п.Притуляк, п.Тетерук, н.Близно
АФСК Київ   з.Зеленько, з.Куртяк (Кремінь Д2), з.Нагорний, п.Нагайський, н.Гарнага
Любомир Ставище п.Каранга (Таврія Д3), тр.Пінчук в.Ординський (Жупчани Словаччина), в.Черниш, п.Попчук, п./н.Козак, п./н.Ніколашин (всі ‒ Кривбас Д2 п/ор), з.Тимошенко (Усті над Лабем Чехія Д2), з./п.Надірадзе (Новоград Словаччина Д3), п.Трубніков (Поділля Д2), тр.вор.Зайцев, в.Дьогтяр, в.Овчаров, з.Ібадов, п.Марченко, п.Павленко, п./н.Фаюк, п./н.Юрченко, н.Комісар, н.Терещенко
Група Б (південно-східна)
Металург Запоріжжя з.Векляк (ФК Минай Д1), з.Палюх (ВПК-Агро Д2)
Скорук Нікопольський район з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор→Кривбас Д2 в/а), з.Ходуля (Олімпік Д2), п.Плахтир (Мотор Запоріжжя ААФУ), п.Шмигельський (Скорук Д3) з.Веремєєв (ВПК-Агро Д2), п.Катеруша
Перемога Дніпро тр.Сидоренко (ост.кл.: ВПК-Агро Д2), в.Ковальов (Кристал Д3), з.Нємчанінов, п.Тимофієнко, н.Гегедош (всі – Верес Д1), з.Янюшевич (Златібор Сербія Д2), п.Шаповал (Динамо-Брест Білорусь Д1), п./н.Будняк (ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3) в.Ковальов, з.Велєв (обидва — Пірин Болгарія Д1), з.Коцюмака (Кривбас Д2 п/ор→Скорук Д3), з.Нємчанінов, п.Радченко (обидва — Фомат Словаччина Д3), з.Рудавський (МСМ Чехія), з./п.Цопа (Слован Вельвари Чехія Д3), п.Шаповал, п./н.Будняк (обидва – Нарев Остроленька Польща Д5), п./н.Кіча (Гетьман Польща), н.Гегедош (Гурник Полковіце Польща Д2), в.Солдатенко, з.Пономаренко, з.Яременко, п.Вишневський, п.Донгаузер, п.Литвяк, п.Ляшенко, н.Моланго
Балкани Зоря з.Абузраа (Реал Фарма Д3) в.Герич (Прикарпаття Д2), з.Гейко (Чорноморець Д1 п/ор), п.Гаврилюк, п.Пенов (обидва – зав.), п./н.Прийомов (Таврія Д3), н.Болокан (Спортинг Молдова Д2), з.Маленков, п.Бєлих, п.Вдовиченко, н.Тропанець
Таврія Сімферополь гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль, п.Бриженко (всі ‒ Діназ Д3), в.Зборщик (Мотор Запоріжжя ААФУ), з.Притиковський (Карпати Львів Д3), п.Гуськов (Лівий берег Д3), п.Павлик (Банга Литва Д1), п.Хобта (Зеніт Лосятин КОАФ), п./н.Прийомов (Балкани Д3), н.Кравченко (МФК Миколаїв Д3) в.Попович (Татран Словаччина), з.Заїка, з.Чмеленко (обидва – Ватра Польща Д5), з.Притиковський, п.Кривич (обидва – Гварек Польща Д5), п.Доля (ФК Ужгород Д2), п.Каранга (Любомир Д3), п.Богданов (Енергія Д3), п.Вакулінський (Спішське Подградьє Словаччина Д4), п.Прийомов (Транс Естонія Д1), п.Яцик, п./н.С.Кравченко (Гетьман Польща Д5)
СК Полтава з.Курелех (Кремінь Д2), з.Пось (ФК Опішня АФП), з./п.Бичков (ост.кл.: Кремінь Д2), з./п.Товстий (Яруд Д3), п.Коваленко (ФК Вовчанськ Д3) в.Попов, з.Зоря, п.Пономаренко
ФК Тростянець   з.Курило (ФК Суми Д3), з.Сосєдко, н.Мигаль (обидва ‒ Нафтовик Охтирка ААФУ), в.Дмитроченко, з.Світличний, н.Сахнюк
МФК Миколаїв тр.→з.Назаренко, з./п.Боровський, н.Студенко (всі ‒ ВАСТ Миколаїв ААФУ), в.Фастов (ЛНЗ Черкаси Д3), з.Мельничук (Волинь Д2), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ Енергія Д3), п.Росляков (Гірник-Спорт Д2), п.Фальковський (Лівий Берег Д3), н.Кравченко (Таврія Д3), в.Бєлов, в.Зеніков, з.Березянський, з.Гончар, з.Кербаль, з.Лотоцький, з.Любашов, з.Чорний, з./п.Голубка, п.Калдарі, п.Нечипоренко, п.Пащенко, п.Попов, п.Рязанцев, п.Швець, н.Солдатов, н.Сурженко
ФК Вовчанськ   з.Джафет (Стропков Словаччина), з./п.Семеніхін (Кривбас Д2 п/ор), п.Коваленко (СК Полтава Д3), п.Воловик, п.Савицький, п.Чебаненко, н.Галушка
Вікторія Миколаївка в.о.гол.тр.Романенко (Вікторія Д3) гол.тр.Безсмертний, тр.Яценко, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Альянс Д2), в.Литвиненко (ВПК-Агро Д2), з.Білий (Юність Верхня/Нижня Білка ААФУ), з./п.Бровченко (Лівий берег Д3Требич Чехія), п.Єременко, н.Без’язичний (обидва – Нива Бузова ААФУ), п.Кузьмін (Олімпія Савинці ААФУ), п.Лозовий (Шевардені Грузія Д2), п./н.Аржанов (тр.Аксу Казахстан Д2→Д1), в.Зінченко, з.Цапій, з.Чередниченко, з./п.Зрібняк, п.Касьянов, п.Передистий, п.Черніков, п./н.Акімов
Яруд Маріуполь п.Косичов, н.Біба з.Саєнко (Влоцлавія Польща Д5), з./п.Товстий (СК Полтава Д3), п./н.Литовченко (ФК Маріуполь Д1), н.Літюк (Лівий Берег Д3), з.Лисенко
ФК Нікополь гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинський, п./н.Гора (всі ‒ ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3), в.Баштаненко, в.Зновенко, в.Хома, з.Заєць, з.Сорока, з.Швиденко, п.Бейєр, п.Шинкаренко, п./н.Тяпкін, н.Хижняк
Енергія Нова Каховка п.Богданов (Таврія Д3), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ МФК Миколаїв Д3), п.Крутін (Кристал Д3), н.Майборода (Діназ Д3) п.Савченко (Якобстадс Фінляндія Д3), п.Терехов (Волинь Д2), з.Нестерук, з./п.Гезело, з./п.Кірієнко, п.Бондар, п.Скала, п.Швед, н.Федоров
Реал Фарма Одеса н.Захарченко (Алкалiя Карналіївка ООФА) з.Абузраа (Балкани Д3), п.Василенко (К’яссо Швейцарія U-19), п.Глушач (Зноймо Чехія Д3), в.Стародубець, з.Бабілов, з.Зайчек, з.Костюченко, з.Новицький, з.Д.Онуфрак, з.С.Онуфрак, з.Яхайя, п.Бурахович, п.Вареник, п.Гридзь, п.Нудний, п.Опря, п.Чуквуфумнанья, н.Гранчар, н.Топал
Кристал Херсон п./н.Мартян (Дніпро Д3) в.Ковальов (Перемога Д3), з.Аннич (Рубікон Д3 п/ор.→Дебрецен Угорщина Д1), з.Смирнов (Кралув Двур Чехія Д3), п.Крутін (Енергія Д3), п.Шмат (Гучва Польща), п./н.Гливий (Хлібороб ААФУ), п./н.Козак (Кривбас Д2 п/ор), н.Тітієвський (Зугдіді Грузія Д2)
ФК Суми пр.Дем’яненко, дир.Сорока, гол.тр.Яровенко (ост.кл.: Перемога Д3), тр.Горілий (ост.кл.: Нива Вінниця Д3), з.Курило (ФК Тростянець Д3) п.Коверник, н.Пилипенко (обидва — Собранецко Словаччина Д3), п.Приходько (Горки Чехія), п.Танчик (Брандис Чехія), в.Захарчук, в.Левченко, в.Фастов, з.Колесник, з.Клочко, з./п.Курдас, п.Глоба, п.Гриппа, п.Зінов‘єв, п.Ковалевський, п.Маркевич, п.Сильченко, п./н.Коверник, н.Савенюк (з осені)

 

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 15 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena