Реал Фарма обіграв Балкани. Зарянці без очок з вересня

Стартовий матч 12-го туру Другої ліги - і відразу дербі

Фото - real-farma.com.ua

Лев Зінгер, Sport Arena.

Давні знайомі – географічні сусіди в офіційних матчах не перетиналися три роки. Балкани раніше мешкали в Першій лізі, але, фінішувавши не в зоні вильоту, з метою економії коштів вирішили продовжити виступи на більш низькому рівні. Тут, правда, після непоганого старту теж «осіли». Після п’яти поразок поспіль із загальним рахунком 2:12 Балкани опустилися на дев’яте місце. Реал Фарма відставав від земляків по області всього на одне очко, при цьому програвши три останніх своїх матчі. Стало бути, настрій на мале дербі у суперників мав бути належний.

Реал Фарма своєю грою це підтвердив. Витримавши гостру атаку гостей (коли Болокан бив під поперечину), вони відкрили рахунок. Уже в дебюті Плачков розігрався з Приблудою, увірвався в штрафний майданчик і пробив у дальню «шістку» – 1:0. За кілька наступних хвилин захисник Ратушняк встиг пробити здалеку, а Плачков головою замикав подачу Приблуди з правого флангу – неточно в обох випадках, але близько до істини, тому як після удару автора гола м’яч чиркнув зовнішню сторону сітки поруч з дев’яткою.

У другому таймі гра йшла своєю чергою, поки вже після удару і відігравшого моменту побуцалися два гравця і обидві команди залишилися в урізаних складах на півгодини, які залишилися. І результати безглуздих вилучень не змусили себе довго чекати. Вже через п’ять хвилин Реал Фарма організував результативну контратаку, скориставшись простором. В чотири ноги її розіграли Вареник з Приблудою. Перепасували на швидкості, промчали по правому флангу і Вареник на виконання прямо з краю пробив повз воротаря по верху – 2:0. Дуже симпатична, сказати б – зразкова контратака.

При цьому Балкани встигли струснути перекладину (зарядив туди Опря), били здалеку і витрачали багато сил на масовані атаки. А при цьому, скоріше, могли забивати господарі, коли Топал не реалізував в кінцівці чистий вихід один на один. 9 очок набирає Реал Фарма, обходить тих, хто програв, а також (мінімум на сьогодні) і черкаський Дніпро. На восьмому місці будуть сьогодні «фармацевти», перервавши серію невдач. А ось Балкани зазнають поразки в шостий раз поспіль …

Man of the Match: Богдан Приблуда (Реал Фарма)

Взяв участь в обох голах своєї команди як асистент. Чи потрібно від півзахисника атакуючого плану щось ще?

Реал Фарма (Одеса) – Балкани (Зоря) – 2:0
Голи: Плачков, 17, Вареник, 65

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Колесніков, Онуфрак, Полєвой, Попов, А.Ліховідов, Ратушняк, Приблуда, Вареник, Боровик, Плачков. Запасні: Даскалица, Буряченко, Топал, Руденко, Серпутько, Поліщук, Чоловський, Фабер, Н.Ліховідов. Головний тренер: Артем Рязанцев.

Балкани (стартовий склад): Герич, Ніколішин, Серденюк, Ільницький, Платунов, Гаврилюк, Опря, К.Пархоменко, Пенов, В.Златов, Болокан. Запасні: Лукаш, Шуховцев, Михайличенко, Мочевинський, Демський, Свирчук. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Видалення: Плачков, 60 – Серденюк, 60

19 листопада 2020 року, 13.00. Одеса. Стадіон «Іван».

Арбітр: Валерій Копмарь (Одеська область)