Рубікон у напруженому матчі переміг Волинь-2

Друга поспіль перемога київського клубу у чемпіонаті

Рубикон, rubikonfc.com

Влад Власенко, Sport Arena

У рамках 6-го туру групи А другої ліги в Щасливому київський Рубікон приймав Волинь-2. Столична команда підходила до матчу явно в бойовому настрої, бажаючи виправити ситуацію в турнірній таблиці, де вона займала дев’яте місце лише з однією перемогою в п’яти стартових турах (2: 1 проти львівських Карпат). При цьому друга команда Хрестоносців стартувала ще гірше – в активі лучан перед сьогоднішньою зустріччю було лише 3 очки завдяки успіху в грі з вінницькою Нивою (3: 1).

Серед кадрових втрат у Волині-2 головною проблемою залишається COVID-19. Через пандемію лучани не могли розраховувати на ряд гравців і представників тренерського штабу на грі. Можна відзначити також дискваліфікацію молодого півзахисника Назарія Кузьмича, який отримав червону картку в попередній зустрічі з галицькими Карпатами (0: 2). Відзначимо, що дане протистояння стало першим для команд в історії.

Команди з перших хвилин активно включилися в боротьбу, але активніше на початку зустрічі виглядали гості. Всім бідам на зло Волинь-2 йшла вперед, вже за перші 5 хвилин двічі доставляючи м’яч в чужу штрафний зі стандартів. Найбільш небезпечний момент стартових хвилин мав Микола Миронюк – з лінії штрафного він пробив в півметра від штанги воріт Олексія Майбороди. Пізніше кіпер киян невдало зіграв на виході, але, здається, Богдан Кобзар з гострого кута влучити по воротах господарів не зміг. Рубікон відповів ударом з небезпечної позиції від Артема Дерев’яго, але постріл сильним не вдався і Коркодим зафіксував м’яч у своїх руках.

До закінчення першого тайму активніше стали діяти вже кияни. Найбільша небезпека попереду йшла від все того ж Дерев’яго, який то штрафний виконає, то після кутового проб’є. Втім, точності Артему не вистачало, і Волині-2 вдавалося виходити “сухою з води”. Лучани відповіли своєю активною п’ятихвилинкою, яка запам’яталася подачами в штрафну і неточним ударом з меж штрафного Миронюка.

А в кінцівці тайму Рубікон все ж вийшов вперед. Варто відзначити, що гольове володіння киян почалося зі схожого на пенальті падіння в чужій штрафній Олексія Боровика, але арбітр проігнорував епізод, а другим темпом вистрілив Максим Тищенко – воротар впорався і перевів м’яч на кутовий. Уже після подачі корнера суддя Ростислав Дубина все ж показав на одинадцять метрів – Богдан Кобзар у власному штрафному штовхнув у спину Тищенко, а сам Максим з точки впевнено переграв Коркодіма, направивши м’яч у протилежний від воротаря кут. 1: 0 – кияни пішли на перерву з хорошим настроєм.

Другий тайм також почався активно: Юрій Глущук пробивав по воротах Волині-2, а Хрестоносці відповіли гострим проривом вперед Назарія Богомаза – його випередив Олексій Майборода. І все ж трохи активніше виглядав Рубікон, але спроби ударів здалеку киян накривав кіпер лучан Арсеній Коркодим. Хорошу атаку підопічних Куряти в середині другої половини міг завершувати Валерій Коверник, але потрапив в сітку лише із зовнішнього її боку.

Могло бути небезпечно біля воріт Рубікону після потужного пострілу з близької відстані Станіслава Кристина, але перед цим збив свого опонента і зробив фол в атаці Богомаз. Кристина й далі створював небезпеку біля воріт киян, не боячись брати на себе відповідальність і пробивати по воротах (але Станіславу не вистачало точності).

Закінчення зустрічі проходило в дуже напруженій боротьбі і в будь-яку хвилину рахунок міг змінитися. Команди весь свій час проводили у взаємних атаках, практично не затримуючись в центрі поля. Кияни здорово пробив, але м’яч пройшов поруч зі штангою Волині-2, а лучани відповіли ударом зі штрафного у ворота, але Майборода впорався з загрозою. У компенсований час був близький до того, щоб заробити пенальті Олександр Чернов з Волині, але суддя показав йому жовту за симуляцію.

В результаті Рубікону вдалося відстояти мінімальну перевагу і добути свою другу поспіль перемогу в чемпіонаті другої ліги. Кияни набрали 8 очок і піднялися на шосту сходинку турнірної таблиці, а Волинь-2 з трьома пунктами займає передостанню позицію, випереджаючи лише вінницьку Ниву..

Man of the match: Максим Тищенко (Рубікон)

Команди незважаючи на всі свої моменти не змогли забити з гри, а визначальними стали якраз результативні дії у виконанні Тищенка. Максим не тільки заробив пенальті в кінцівці першої половини, але і сам же впевнено його реалізував.

Рубікон (Київ) – Волинь-2 (Луцьк) 1:0 (1:0)
Гол: Тищенко, 42 (пен.)

Рубікон (стартовий склад): Майборода, Нестеренко, Новіков, Куноун, Боровик, Цурупін, Глущук, Шишкін, Коверник, Дерев’яго, Тищенко. Запасі: Мусієнко, Бачинський, Марченко, Могіль, Швець, Шутенко, Близно. Головний тренер: Віктор Курята

Волинь-2 (стартовий склад): Коркодим, Полюга, Мороз, Максимчук, Кристин, Лучка, Сасовський, Янчук, Миронюк, Кобзар, Богомаз. Запасні: Савченко, Грицюк, Завадович, Кристин, Кузнечиков, Чернов, Теслюк. Старший тренер: Альберт Шахов

13:00. Щасливе. Стадіон “Арсенал-Арена”
Арбітр: Ростислав Дубина (Дніпро)