Sportarena

Спокій лідерів, незрозуміла ситуація у Миколаєві. Всі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2021/22

Спокій лідерів, незрозуміла ситуація у Миколаєві. Всі трансфери Другої ліги - Друга ліга України

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Читайте також: Збірна сезону першого півріччя 2021/2022 Другої ліги

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це сьома редакція таблиці переходів (шоста – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Карпати Львів з.Маркович (Нимме Калью Естонія Д1), з.Цюпа (Волинь Д2), п.Семенина (Нива Тернопіль Д2), н.Тарануха (SC Гатне КОАФ), з.Маткобожик, з.Притиковський (Таврія Д3), в.Вульчин, п.Єрмаченко, п.Богач, п.Чіпак
Лівий берег Київ з.Микицей (ФК Маріуполь Д1), з.Нестеренко (ост.кл.: Джуніорс Шпитьки КОАФ), з.Терехов (Полісся Д2), з.Фатєєв (Кривбас Д2), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Діназ Д3), з./п.Бровченко (Вікторія Д3), з./п.Орловський (Буковина Д3), п.Жикол (Поділля Д2), п.Заєць (КУБГ студ.), п.Пирогов (обидва ‒ Кривбас Д2), п.Стрижак (Олімпік Д2 п/ор.→Металіст Д2), п.Фальковський (МФК Миколаїв Д3), п./н.Чічіков (Акжайик Казахстан Д1), н.Ковбаса (Олімпік Д2), н.Никоненко (Партизан Кодра КОАФ), н.Літюк (Яруд Д3), Анж, Клак, Тимчук п.Гуськов (Таврія Д3), п.Мочуляк (Агробізнес Д2), н.Берко (ВАСТ Миколаїв ААФУ), п.Булига, п.Вдовенко, п.Рожко, п.Цолан, н.Коваль
ЛНЗ Черкаси в.Фастов (МФК Миколаїв Д3), з.Онищенко, п.Івахно, п.Копил (всі – Дніпро Черкаси Д3), п.Каленчук (ФК Вітебськ Білорусь Д1), п.Коваленко (Інгулець Д1), п.Наполов (ВПК-Агро Д2), н.Новіков (ФК Олександрія Д1) п.Бобко (Чорноморець Д1), н.Кос (Дніпро Черкаси Д3 п/ор в/аДіназ Д3), п.Сніжко (Альянс Д2), в.Панченко, з.Бурлін, з./п.Кошелюк, п./н.Волков, н.Сула
Діназ Вишгород п.→дир.Старенький, гол.тр.Головко (ост.кл.: Кремінь Д2), п.Авер’янов (Кремінь Д2), п./н.Вакуленко (ост.кл.: Таврія Д3), н.Кос (Дніпро Черкаси Д3 п/ор→ЛНЗ Черкаси Д3 в/а) гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль, п.Бриженко (всі ‒ Таврія Д3), з./п.Банасевич, п.Бафталовський (обидва ‒ Лівий Берег Д3), п.Чепурненко (Десна Д1), н.Апанчук (Агробізнес Д2), н.Майборода (Енергія Д3), з.Ізотов, з./п.Помазан, п.Авдалян, п.Малей
Епіцентр Дунаївці п.Даудов (ФК Краматорськ Д2) в.Тюрін (Оболонь Д2)
МФА Мункач Мукачево   в.Дегтяр, п.Стень, н.Гірний (всі ‒ ФК Ужгород Д2), н.Пищур (Академія Пушкаша Угорщина Д1), з.Добранський, п.Вік.Трачук, п.Віт.Трачук
Карпати Галич п.Малець, н.Деда (з осені)
Нива Вінниця гол.тр.Леонов, тр.Старостяк (обидва ‒ ФК Минай Д1), з.Карвацький, з.Новіков, п.Семчук (всі ‒ Олімпік Д2) з./п.Костюк (Колос Д1 п/ор), з.Борячук, з.Слінкін, з.Хохлов, н.Браславський, н.Козьбан
Буковина Чернівці гол.тр.Коваленко, в.Пономаренко (ПФК Львів Д1), з./п.Орловський (Лівий Берег Д3), п.Волинець (ФК Ужгород Д2), п.Орнат (Гірник-Спорт Д2), пр.Заєць, з./п.Гакман, з./п.Сивка, п.Елла, п.Нижник, п.Столяр, н.Салбак
ФК Чернігів з.Самойленко, н.Лазаренко
Дніпро Черкаси   з.Барський (ВАСТ Миколаїв ААФУ), з.Онищенко, п.Івахно, п.Копил, н.Кос (всі – ЛНЗ Черкаси Д3), п.Іваночко, п./н.Мартян (Кристал Д3)
Чайка Петропавлівська Борщагівка в.Коломієць (Рубікон Д3), з.Адаменко (Альянс Д2), з.Козлов (ФК Краматорськ Д2), п.Пуди, п.Галич, н.Грищенко (всі – ФК Ронін Києво-Святошинський р-н КОАФ), п.Холмецький (ФА Арсенал Київ ДЮФЛУ), в.Чуквуебука, п.Угоала, н.Сміт з.Потопальський, п.Сичевський, п./н.Василенко (всі – Оболонь Д2 п/ор.), п.Русьян (Агробізнес Д2), н.Тименко (Нива Бузова ААФУ), в.Іванов, в.Міхєєв, з.Кузнєцов, з.Малишкін, з.Мосіюк, п.Аракелян, п.Довгий, п.Клименко, п.Коваленко, п.Пограничний, п.Соловйов
Рубікон Київ в.Котляр (Металург-Красилівка Броварський р-н КОАФ), в.Стриж (Авангард Бзів КОАФ), з.Самар (Авангард Бзів КОАФ), п.Лаврієнко (Кудрівка Ірпінь КОАФ), п./н.Раджабі (ЮКСА Київ ААФУ) в.Коломієць (Чайка Д3), з.Сухомлинов, п.Улянченко, п.Луценко (всі – Олімпік Д2 п/ор.), п.Громенко (Гірник-Спорт Д2), н.М.Куліш (ВПК-Агро Д2), з.Грабовський, з.Давиденко, з.Леонов, з.Махонін, з.Покойовий, з./п.Розгон, п.Зоренко, п.Ньянка, п.Притуляк, п.Тетерук, н.Близно, н.Могіль
АФСК Київ з.Зеленько, з.Куртяк (Кремінь Д2), з.Нагорний, п.Нагайський, н.Гарнага
Любомир Ставище п.Каранга (Таврія Д3), тр.Пінчук в.Черниш, п.Попчук, п./н.Козак, п./н.Ніколашин (всі ‒ Кривбас Д2 п/ор), п.Трубніков (Поділля Д2), тр.вор.Зайцев, в.Дьогтяр, в.Овчаров, з.Ібадов, з.Тимошенко, п.Марченко, п.Павленко, п./н.Фаюк, п./н.Юрченко, н.Комісар, н.Терещенко
Група Б (південно-східна)
Металург Запоріжжя з.Векляк (ФК Минай Д1), з.Палюх (ВПК-Агро Д2)
Скорук Нікопольський район з.Коцюмака (Перемога Д3 п/ор→Кривбас Д2 в/а), з.Ходуля (Олімпік Д2), п.Плахтир (Мотор Запоріжжя ААФУ), п.Шмигельський (Скорук Д3) з.Веремєєв (ВПК-Агро Д2), п.Катеруша
Перемога Дніпро тр.Сидоренко (ост.кл.: ВПК-Агро Д2), в.Ковальов (Кристал Д3), з.Нємчанінов, п.Тимофієнко, н.Гегедош (всі – Верес Д1), з.Янюшевич (Златібор Сербія Д2), п.Шаповал (Динамо-Брест Білорусь Д1), п./н.Будняк (ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3) з.Коцюмака (Кривбас Д2 п/орСкорук Д3), в.Солдатенко, з.Пономаренко, з.Яременко, п.Вишневський, п.Донгаузер, п.Литвяк, п.Ляшенко, н.Моланго
Балкани Зоря з.Абузраа (Реал Фарма Д3) в.Герич (Прикарпаття Д2), з.Гейко (Чорноморець Д1 п/ор), п.Гаврилюк, п.Пенов (обидва – зав.), п./н.Прийомов (Таврія Д3), з.Маленков, п.Бєлих, п.Вдовиченко, н.Болокан, н.Тропанець
Таврія Сімферополь гол.тр.Бондаренко, тр.Крохмаль, п.Бриженко (всі ‒ Діназ Д3), з.Притиковський (Карпати Львів Д3), п.Гуськов (Лівий берег Д3), п.Хобта (Зеніт Лосятин КОАФ), п./н.Прийомов (Балкани Д3), н.Кравченко (МФК Миколаїв Д3), в.Зборщик (Мотор Запоріжжя ААФУ) п.Доля (ФК Ужгород Д2), п.Каранга (Любомир Д3), п.Богданов (Енергія Д3), п.Вакулінський, п.Яцик
СК Полтава з.Курелех (Кремінь Д2), з.Пось (ФК Опішня АФП), з./п.Бичков (ост.кл.: Кремінь Д2), з./п.Товстий (Яруд Д3), п.Коваленко (ФК Вовчанськ Д3) в.Попов, з.Зоря, п.Пономаренко
ФК Тростянець з.Курило (ФК Суми Д3), з.Сосєдко, н.Мигаль (обидва ‒ Нафтовик Охтирка ААФУ), в.Дмитроченко, з.Світличний, н.Сахнюк
МФК Миколаїв тр.→з.Назаренко, з./п.Боровський, н.Студенко (всі ‒ ВАСТ Миколаїв ААФУ), в.Фастов (ЛНЗ Черкаси Д3), з.Мельничук (Волинь Д2), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ Енергія Д3), п.Росляков (Гірник-Спорт Д2), п.Фальковський (Лівий Берег Д3), н.Кравченко (Таврія Д3), в.Бєлов, в.Зеніков, з.Березянський, з.Гончар, з.Кербаль, з.Лотоцький, з.Любашов, з.Чорний, з./п.Голубка, п.Калдарі, п.Нечипоренко, п.Пащенко, п.Попов, п.Рязанцев, п.Швець, н.Солдатов, н.Сурженко
ФК Вовчанськ з./п.Семеніхін (Кривбас Д2 п/ор), п.Коваленко (СК Полтава Д3), п.Воловик, п.Савицький, п.Чебаненко, н.Галушка
Вікторія Миколаївка в.о.гол.тр.Романенко (Вікторія Д3) гол.тр.Безсмертний, тр.Яценко, в.Воробей, з.Зубейко, з.Нелін, з.Ульянов, п.Борисенко, п.Гранкін, п.Чернецький, п.Чеглов, н.Шаврін (всі ‒ Альянс Д2), в.Литвиненко (ВПК-Агро Д2), з.Білий (Юність Верхня/Нижня Білка ААФУ), з./п.Бровченко (Лівий берег Д3), п.Кузьмін (Олімпія Савинці ААФУ), п.Єременко, н.Безязичний (обидва – Нива Бузова ААФУ), п./н.Аржанов (тр.Аксу Казахстан Д2→Д1), в.Зінченко, з.Цапій, з.Чередниченко, з./п.Зрібняк, п.Касьянов, п.Лозовий, п.Передистий, п.Черніков, п./н.Акімов
Яруд Маріуполь п.Косичов, н.Біба з./п.Товстий (СК Полтава Д3), п./н.Литовченко (ФК Маріуполь Д1), н.Літюк (Лівий Берег Д3), з.Лисенко, з.Саєнко
ФК Нікополь гол.тр.Поклонський, тр.Назаренко, з.Киричук, п.Соловйов, п.Матвєєв, п.Рубчинський, п./н.Гора (всі ‒ ВПК-Агро Д2), н.Рогулін (ФК Нікополь Д3), в.Баштаненко, в.Зновенко, в.Хома, з.Заєць, з.Сорока, з.Швиденко, п.Бейєр, п.Шинкаренко, п./н.Тяпкін, н.Хижняк
Енергія Нова Каховка п.Богданов (Таврія Д3), п.Жавко, п.Окатий (обидва ‒ МФК Миколаїв Д3), п.Крутін (Кристал Д3), н.Майборода (Діназ Д3) п.Терехов (Волинь Д2), з.Нестерук, з./п.Гезело, з./п.Кірієнко, п.Бондар, п.Савченко, п.Скала, п.Швед, н.Федоров
Реал Фарма Одеса н.Захарченко (Алкалiя Карналіївка ООФА) з.Абузраа (Балкани Д3), в.Стародубець, з.Бабілов, з.Зайчек, з.Костюченко, з.Новицький, з.Д.Онуфрак, з.С.Онуфрак, з.Яхайя, п.Бурахович, п.Вареник, п.Гридзь, п.Нудний, п.Опря, п.Чуквуфумнанья, н.Гранчар, н.Топал
Кристал Херсон п./н.Мартян (Дніпро Д3) в.Ковальов (Перемога Д3), п.Крутін (Енергія Д3), п./н.Гливий (Хлібороб ААФУ), п./н.Козак (Кривбас Д2 п/ор), з.Аннич
ФК Суми пр.Дем’яненко, дир.Сорока, гол.тр.Яровенко (ост.кл.: Перемога Д3), тр.Горілий (ост.кл.: Нива Вінниця Д3), з.Курило (ФК Тростянець Д3) в.Захарчук, в.Левченко, в.Фастов, з.Колесник, з.Клочко, з./п.Курдас, п.Глоба, п.Гриппа, п.Зінов‘єв, п.Ковалевський, п.Маркевич, п.Сильченко, п./н.Коверник, н.Савенюк (з осені)

 


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena