Sportarena

Усі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2020 року.

Усі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це друга редакція таблиці переходів (перша – тут).

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Черкащина Черкаси з.Цебро (Чайка Д3), п.Грисьо (Гірник-Спорт Д2)
Діназ Вишгород п.А.Брижчук (Нива Вінниця Д3), п.Кейсуке (Японія) з.Дмитренко, п./н.Долженко
ФК Калуш в.Злотар (Кривбас Д3), з./п.Поручинський (Карпати Львів Д3), п.Савошко (Полісся Д3), п.Скакун (Нива Тернопіль Д2), н.Горбаченко (ВПК-Агро Д2)
Поділля Хмельницький в.Шухман (Інгулець Д1), з.Клименко (Чорноморець-2 Д3), з.Пріхна (Рідна Борщівщина ТОАФ ам.), з.Савчук (Карпати U-19), п.Гулевський (ПФК Львів U-19), п.Задерецький (Полісся Д2), н.Прильопа (Чорноморець-2 Д3), н.Навроцький (Айнтрахт Люттхендорф Німеччина ам.), н.Салбак (Воркута Торонто Канада ам.) з.Жданов (Метал Харків ам.), в.Нестеренко
Чайка Петропавлівська Борщагівка з.Цебро (Черкащина Д2), н.Лига (Ворскла U-21)  
Буковина Чернівці з./п.Нагорний (Царина Польща Д5), п.Боровець (Полісся Д2) з./п.Понедельник (Полісся Д2)
Нива Вінниця в.Карабін (ост.кл.: ФК Бершадь ВОАФ ам.), в.Музичка (Шахтар U-19), з.Борячук (ост.кл.: Світанок-Агросвіт ААФУ), п.Пастушенко (Нове замки Словаччина Д3), з./п.Підгаєцький, п.Зугравий, п.Костюк, н.Драбатий (всі – Нива U-19) з.Дворовенко (Авангард Д2, з мин.сез.), з.Остапенко (Чорноморець Д2), п.А.Брижчук (Діназ Д3), п.Демченко (Нива Тернопіль Д3), в.Гурідов, в.Король, в.Мукомел, з.Бондарчук
ФК Ужгород гол.тр.Васютик гол.тр.Іваниця
Оболонь-Бровар-2 Буча з.Кузьменков, з.Лаврієнко, п.Козій, н.Дерев’яго

Карпати Львів

Клуб виключено з УПЛ

з./п.Поручинський (ФК Калуш Д3), п.Вербний (Олімпік Д1), н.Верещак (ост.кл.: Гурник Ленчна Польща Д3) в.Кудрик (Шахтар Д1 п/ор.ФК Маріуполь Д1 ор.), з.Дубинчак (Динамо Д1 п/ор.→СК Дніпро-1 Д1 ор.), з.Халл (Жил Вісенті Португалія Д1), п.Кльоц (Кешля Азербайджан Д1), п.Назарина (Антверпен Бельгія Д1Зоря Д1), п.Тлумак (Динамо Д1), н.Бойчук (Клінчени Румунія Д1), н.Діейє (Олімпік Д1 п/ор.), н.Кірілєнка (Олімпік Д1), гол.тр.Санжар, з.Гіоргадзе, з.Марвінс, з./п.Прийма, п.Козак, п.Пасич, п.Танчик, п.Хахльов, н.Лейоус
Епіцентр Дунаївці п.Еногела (ост.кл.: Олімпік Д1)
Карпати Галич
Рубікон Київ в.Косенко, п.І.Гусін, п.Кочубинський (всі – Олімпік Д1),
Волинь-2 Луцьк
Група Б (південно-східна)
Балкани Зоря в.Лободров, з./п.Ільницький, п.Додо, п.Луїз Фернандо
Металург Запоріжжя
Гірник/Кривбас Кривий Ріг в.Злотар (ФК Калуш Д3), з./п.Дедяєв (Авангард Д2), п.Зейналов (Рубін Ялта АР Крим), н.Молочко (Айнтрахт Емзело Німеччина ам.) з.Сосєдко (ФК Тростянець ААФУ), п.Гоменко (Гірник-Спорт Д2), в.Майборода
Енергія Нова Каховка з.Кірієнко (Юність Чернігів юн.), з.Мохначук (Моноліт Козятин ВОАФ ам.), з./п.Солдатов, н.Студенко (обидва – МФК Миколаїв-2 Д3), п.Біжко (Таврія Д3), п.Богданов (Енергія Д3) з.Дмитрієв, п.Бафталовський (обидва – Кремінь Д2), п.Кривич (Таврія Новотроїцьке ААФУ), п.Швед (Кристал Д2), з.Головко, з.Гура, п.Зінатулін
ФК Нікополь   п.Богданов (Енергія Д3)
МФК Миколаїв-2 з./п.Солдатов, н.Студенко (обидва – Енергія Д3)
Таврія Сімферополь в.Чеботарьов (Метал Д3), з.Пріхна (Рідна Борщівщина ТОАФ ам.), п.Біжко (Енергія Д3), п.Цибульський (Кристал Д2)
Реал Фарма Одеса
Авангард-2 Краматорськ Команда припинила виступи.  
Чорноморець-2 Одеса Команда припинила виступи. н.Прильопа (Поділля Д3)
Дніпро Черкаси
ФК Чернігів
Перемога Дніпро сп.дир.Таран, гол.тр.Яровенко, тр.Башкіров (всі – ост.кл.: Металург Запоріжжя Д3) в.о. гол.тр.Фетісов
Яруд Маріуполь
Метал Харків в.Денчук, н.Матяж (обидва – Авангард Д2), в.Каневцев (Ворскла Д1), в.Чеботарьов (Таврія Д3), з.Віт.Федорів (ост.кл.: Ніжній Новгород Д2), з.Ярош (Динамо Д1 U-19 ор.), п.Демченко (ост.кл.: Авангард Д2), п.Ралюченко, н.Соломаха (обидва – ФК Вовчанськ ААФУ), п.Романов, н.Давидов (обидва – Металіст 1925 Д2), н.Фомін (ФК Маріуполь Д1)

варіант матеріалу

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena