Васт розібрався з Рубіконом у перенесеному матчі шостого туру

Миколаївці здобули розгромну перемогу

Фото - ФК Васт

У перенесеному матчі шостого туру Другої ліги зустрічалися Васт та Рубікон. Обидві команди розчарували своєю грою і результатами у минулому турі, тому у очному протистоянні мали реабілітовуватися, щоб покращити своє турнірне положення.  Гра мала відбутися ще вчора, але російські окупанти завадили цим планам і зустріч перенесли на 20 жовтня.

Вже на початку зустрічі господарі могли забивати. Олексій Тищенко змістився з флангу у центр, але пробив повз ворота. На сьомій хвилині підопічні Назаренка все ж відкрили рахунок. Стеценко скинув на Тищенка, але удар Олексія заблокував захисник. Першим на добиванні опинився все той же Стеценко, який пробив у кут – 1:0. Після забитого м’яча миколаївці дещо заспокоїлися і почали грати за рахунком. У підопічних Віктора Куряти нічого не виходило в атаці. Помилки у простих ситуаціях заважали киянам якісно виходити з захисту в атаку.

На 33-й хвилині після прострілу з флангу пробивав у дотик Вітенко, але м’яч пролетів повз ворота.

У першому таймі було дуже багато емоцій. Боротьба, боротьба та ще раз боротьба. Саме таким словом можна охарактеризувати наш матч.

На 43-й хвилині Тищенко розрізною передачею вивів на побачення з голкіпером Крамаренка. Олег свій шанс реалізував – 2:0. Команди пішли на перерву за комфортної переваги миколаївців.

На 55-й хвилині рахунок став розгромним. Шмат навісив зі штрафного, а Шкіндер в один дотик розстріляв ворота – 3:0. Дуже розкуто грали господарі у другій половині зустрічі.

На 65-й хвилині досить несподівано забили гості. Після стандарту наважився на удар з лету Рудольф Сухомлинов і фортуна посміхнулася захиснику Рубікона – 3:1. Відразу після цього міг забивати Рафальський, але м’яч влучив у стійку. Дещо розслабилися підопічні Назаренка.

Проте, на 71-й хвилині були зняті всі питання про переможця матчу. Дмитро Ярчук віддав, а Гуменяк змістився в центр і пробив у кут – 4:1.

Ще до завершення матчу миколаївці забили ще. Ярчук навісив з кутового, а Стеценко забив у порожні ворота – 5:1.

У підсумку, матч завершився впевненою перемогою Васта, що стало гідною реабілітацією за розгром у Хусті. Чергова провальна гра підопічних Віктора Куряти.

Man of the match: Микола Стеценко (Васт)

У нападі Васта зіграв кадровий оборонець – і цей задум спрацював. Стеценко з перших хвилин був активним  і чинив тиск на захист Рубікона. Його дубль допоміг команді здобути важливу перемогу. Васт перериває серію із трьох порахоз поспіль.

Васт (Миколаїв) – Рубікон (Київ) ‒ 5:1
Голи:  Стеценко (7, 76), Крамаренко (43), Шкіндер (55), Гуменяк (71) – Сухомлинов (65)
Вилучення: Чернов (87)

Васт (стартовий склад): Восконян, Бабенко, Шкіндер, Сартіна, Боровський, Тищенко, Шмат, Борзов, Крамаренко, Вітенко, Стеценко. Головний тренер: Дмитро Назаренко.

Рубікон (стартовий склад): Пацкан, Чернов, Рафальський, Коваленко, Сухомлинов, Ісадченко, Уманець, Сахнюк, Бороденко, Калайтан, Гладковський. Головний тренер: Віктор Курята.