Україна U-19 зіграла внічию з Польщею і зайняла перше місце в групі відбору на Євро-2022

Синьо-жовті виступлять в еліт-раунді відбору

Владимир Езерский, uaf.ua

Збірна України до 19 років завершила груповий етап кваліфікації на Євро-2022 нічиєю з командою Польщі – 2:2. Синьо-жовті вийшли в еліт-раунд відбору на турнір.

По ходу першого тайму команда Володимира Єзерського програвала з рахунком 0:2 після голу Александра Букси та автоголу Данила Удода, але ще до перерви один м’яч з пенальті скоротив Єгор Ярмолюк, а в кінцівці зустрічі Удод виправився і зрівняв рахунок в матчі.

Україна U-19 посіла перше місце в групі 5 першого раунду кваліфікації. До цього підопічні Єзерського перемогли однолітків з Мальти (4:2) і Фінляндії (2:1).

Разом з українцями з групи також вийшли фіни, які посіли друге місце. У еліт-раунд кваліфікації пробилися дві кращі команди кожної з 13 груп, а також одна команда, яка посіла третє місце.

В еліт-раунді Україна потрапить в одну з семи груп, переможці яких і вийдуть на Євро-2022, де приєднаються до господаря турніру – Словенії.