Україна зіграла внічию з Бахрейном. Циганков забив у компенсований час

Команда Шевченко уникла поразки в товариському матчі

Украина - Бахрейн. Фото - Getty Images

Збірна України в Харкові зіграла внічию з Бахрейном (1:1) в контрольному поєдинку.

Команда Андрія Шевченка володіла ініціативою в першій половині поєдинку, але небезпечних моментів біля воріт Бахрейну майже не виникало.

Після перерви Україна заграла активніше, але забити гол синьо-жовтим не вдалося. В середині другого тайму відмінний момент занапастив Артем Довбик. Форвард СК Дніпро-1 послав м’яч у штангу.

На 75-й хвилині Бахрейн несподівано вийшов вперед. Арбітр зустрічі Орел призначив пенальті у ворота України після фолу Анатолія Трубіна. Дійя з одинадцятиметрової позначки був точний.

Україна спробувала швидко відігратися, але удари Віктора Циганкова, Миколи Шапаренко та Сергія Сидорчука не стали результативними. У компенсований час синьо-жовті все ж зрівняли рахунок: Циганков замкнув простріл Довбика.

Відзначимо, що в сьогоднішньому матчі за збірну України дебютували захисник Динамо Денис Попов і півзахисник Шахтаря Георгій Судаков.

Спаринг з Бахрейном став для команди Шевченко першим в рамках підготовки до фінальної частини Євро-2020. 3 червня Україна проведе товариський матч проти Північної Ірландії, а 7 червня синьо-жовті зіграють з Кіпром.