Українець Дебелко забив гол за cолігорський Шахтар Григорчука в чемпіонаті Білорусі

Другий гол форварда в сезоні

Дебелко Карпаты

Роман Дебелко, facebook.com/fckarpaty

Український нападник солігорського Шахтаря Роман Дебелко відзначився голом у матчі 7-го туру чемпіонату Білорусі проти Супутника (2:1).

Дебелко вийшов в старті Шахтаря. На 8-й хвилині українець отримав жовту картку, а в середині першого тайму форвард вивів солігорську команду вперед. На 74-й хвилині Роман був замінений.

Це другий гол Дебелка за Шахтар в нинішньому сезоні. Всього він провів сім поєдинків за білоруську команду, до якої приєднався в січні.

Солігорський Шахтар під керівництвом українця Романа Григорчука очолює чемпіонат Білорусі, здобувши сім перемог в семи матчах.