Балакін видалив Васіля після перегляду VAR в матчі проти Олімпіка

Луганська команда залишилася в меншості

Никола Василь. Фото - Getty Images

У перенесеному матчі 10-го туру Favbet Ліги Олімпік – Зоря головний арбітр зустрічі Микола Балакін на 33-й хвилині за рахунку 0:0 видалив голкіпера луганської команди Ніколу Васіля. Воротар зіткнувся з нападником Олімпіка Ибрахимом Каргбо за межами свого штрафного.

Балакін прийняв рішення видалити Васіля лише після відеоповтору. Цікаво, що після зіткнення Каргбо не зміг продовжити гру, а замість нього на поле вийшов Темур Чогадзе. Також був вилучений асистент Віктора Скрипника – Сергій Попов.

На 23-й хвилині гри Балакін також скористався допомогою VAR, скасувавши гол Артема Громова через офсайд.

Перед цим матчем Зоря займала третє місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. Команда Скрипника відставала від Шахтаря, який йде другим, на чотири очки.