Буяльський оформив найшвидший хет-трик в історії Динамо в чемпіонатах України

Хавбек побив клубний рекорд, що належав Клеберу

Виталий Буяльский, facebook.com/fcdynamoua

Віталій Буяльський став автором найшвидшого хет-трику в історії Динамо в чемпіонатах України.

Хавбек забив три голи в ворота Ворскли (5:1) в матчі 24-го туру Favbet Ліги. Віталій розписався в воротах полтавчан на 6-й, 15-й і 32-й хвилинах.

Тим самим півзахисник побив попередній клубний рекорд, що належав Клеберу. У 2006 році бразилець до 33-ї хвилини забив три голи в ворота Чорноморця (4:1).

Швидше Буяльського оформляли хет-трики в УПЛ тільки Олександр Гайдаш в ворота Торпедо в 1997 і Михайло Поцхвелія в ворота тернопільської Ниви в 1998 році.

Також відзначимо, що сьогоднішній хет-трик став першим для Буяльського в футболці Динамо. У поточному сезоні хавбек забив дев’ять голів і віддав стільки ж гольових передач в 33 іграх за киян.

Після перемоги над Ворсклою Динамо набрало 61 очко. Біло-сині забезпечили собі дострокове чемпіонство ще в минулому турі.

У наступному турі команда Мірчі Луческу зіграє на виїзді з Маріуполем 5 травня.