Буяльський оформив перший хет-трик у кар’єрі

Півзахисник тричі вразив ворота Ворскли в першому таймі

Виталий Буяльский, facebook.com/fcdynamoua

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський оформив перший хет-трик у кар’єрі в матчі 24-го туру Favbet Ліги проти Ворскли.

Хавбек киян тричі вразив ворота ворсклян в першому таймі. Віталій розписався в воротах Дмитра Різника на 6-й, 15-й і 32-й хвилинах. Всі голи півзахисник забив з гри.

Тепер в активі Віталія дев’ять голів (шість з них – в УПЛ) у всіх турнірах в поточному сезоні. Для цього йому знадобилося 33 гри.

Раніше Буяльський потрапив до розширеного списку збірної України на харківські збори (15 травня – 8 червня) в рамках підготовки до Євро-2020.

Нагадаємо, Динамо забезпечило собі 16-й в історії титул чемпіона України після перемоги над Інгульцем (5:0) в минулому турі.