Чорноморець з гравцями на перегляді переміг Реал Фарму в спарингу

Один з потенційних новачків відзначився голом

Черноморец, фото - facebook.com/fc.chernomorets

Чорноморець впевнено переміг представника Другої ліги Реал Фарму (3:1) в контрольному поєдинку.

Команда Юрія Мороза забила три м’ячі в першому таймі. Голи на рахунку Євгена Мартиненка, Артура Авагімяна і потенційного новачка.

Відзначимо, що в першому таймі за Чорноморець зіграли чотири гравці на перегляді. Після перерви в складі Моряків з’явилися сім потенційних новачків.

Чорноморець став срібним призером Першої ліги і в новому сезоні зіграє в УПЛ. У першому турі Моряки зустрінуться з Десною.

Товариський матч
Чорноморець – Реал Фарма – 3:1 (3:0)
Голи: Мартиненко, 2, гравець на перегляді, 19, Авагімян, 38 – Абузраа, 67 (пен.)

Чорноморець: 1-й тайм – Паламарчук, Мартиненко, Долгов, Вачіберадзе, Брагар, Штогрін, Авагімян і чотири футболісти на перегляді; 2-й тайм – Підківка, Штогрін (Коркішко, 60), Авагімян (Сухоручко, 60; Вачіберадзе, 85), Бугай та сім футболістів на перегляді.

Реал Фарма: Стародубець, Колесніков (Бабілов, 65), С. Онуфрак, Абузраа, Д. Онуфрак, А. Ліховідов, (Поліщук, 60), Щербак (Нудний, 35), Бельмач (Грубий, 29; Топал, 68), Гранчар (Фабер, 46), Плачков, Ратушняк (Кіров, 46; Кошкін, 71).