Десна на НСК Олімпійський впевнено перемогла Маріуполь

Команда Рябоконя зміцнилася на третьому місці Favbet Ліги

Десна, facebook.com/desnafc

Десна на НСК Олімпійський перемогла Маріуполь (2:0) у матчі 13-го туру Favbet Ліги. Поєдинок був перенесений з Чернігова до столиці України на прохання Десни.

У першому таймі команди голів не забивали. На початку другої половини зустрічі Десна відзначилася двічі. Перемогу команді Олександра Рябоконя принесли результативні удари Єгора Картушова і Дмитра Хльобаса.

Десна йде на третьому місці Favbet Ліги, випереджаючи Ворсклу на три очки. 16 грудня чернігівська команда в Києві зіграє із Зорею в матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Маріуполь пішов на зимову перерву на 9-й позиції УПЛ. Приазовці відновлять сезон поєдинком проти Олександрії. Орієнтовна дата зустрічі – 13 лютого.