Десна поступилася латвійському Вентспілсу в заключному поєдинку на зборах

Латвійці перестріляли сіверян в результативному поєдинку

десна подготовка полтава

Десна, desna.football

Чернігівська Десна поступилася латвійському Вентспілсу в останньому товариському матчі на турецьких зборах – 2:3.

Десна відкрила рахунок на 4-й хвилині зусиллями Шевцова. На 9-й хвилині Вентспілс зрівняв рахунок. Через хвилину чернігівці вийшли вперед вдруге: точний удар на рахунку Полегенька.

У другому таймі Вентспілс забив двічі і відсвяткував перемогу. Відзначимо, що латвійці з 72-ї хвилини грали в меншості.

До цього Десна програла казахстанському Кайсару (0:1), обіграла Агробізнес (4:0), Шкендію (3:1) і Рудар (2:0), поступилася Партизану (0:1) і розписала нічию з ташкентським Локомотивом (0:0).

Десна займає третє місце в Favbet Лізі. Перший офіційний поєдинок у 2021 році сіверяни проведуть 13-го лютого проти Зорі. Початок зустрічі – о 14:00 за київським часом.