Десна програла Олександрії і втратила шанси посісти друге місце

Команда Рябоконя ще може зайняти третє місце.

Фото - facebook.com/desnafc/

Десна програла Олександрії в домашньому матчі 31-го туру Favbet Ліги.

Чернігівці повели в рахунку на 8-й хвилині завдяки голу Йоонас Тамма, але на перерву команди пішли з нічийним результатом.

Десні потрібно було забивати, але в другому таймі вона двічі пропустила. З інтервалом в 4 хвилини забили Богдан Мишенко і Максим Задерака.

Поразка поставило хрест на шансах Десни посісти друге місце і вийти в кваліфікацію Ліги чемпіонів. У паралельному матчі Динамо обіграло Зорю (3:1), і тепер від другого рядка команда Олександра Рябоконя відстає на 4 очки.

У заключному турі чемпіонату України Десна зіграє з Зорею: перемога виведе чернігівську команду на третє місце. Олександрію чекає зустріч з Шахтарем.