Десна розгромила Агробізнес у контрольному матчі

Чернігівці забили лідеру Першої ліги чотири «сухі» м'ячі

Десна - Динамо: где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Десна, facebook.com/pg/desnafc

Десна впевнено розбила Агробізнес у контрольному матчі на турецькому зборі.

У першому таймі команда Олександра Рябоконя забила лідеру Першої ліги три голи: відзначилися Олексій Гуцуляк, Йоонас Тамм і Пилип Будківський. Після перерви четвертий м’яч у ворота Агробізнесу відправив Єгор Картушов.

У попередніх матчах у Туреччині Десна поступилася Партизану (0:1), обіграла Шкупі (3:1) і розписала нічию з ташкентським Локомотивом (0:0).

Завтра чернігівці зіграють з чорногорським Рударом, а 9 лютого проведуть заключний спаринг з латвійським Вентспілсом.