Десна розгромила Колос і вийшла на друге місце в чемпіонаті України

П'ять голів забили чернігівці.

Фото - facebook.com/desnafc

Десна розгромила Колос в стартовому матчі недільної програми 29-го туру Favbet Ліги – 5:1.

Комфортну перевагу команда Олександра Рябоконя оформила ще в першому таймі – по голу забили Пилип Будковський і Денис Фаворов.

Після перерви Фаворов оформив дубль, ще по м’ячу за Десну додали Сергій Старенький і Андрій Тотовицький, який забив прямим ударом з кутового. Колос відповів лише одним голом.

Десна набрала 55 очок і за додатковими показниками обійшла в турнірній таблиці Динамо. Команда Рябоконя піднялася на другу сходинку, але вже сьогодні посунути її в разі перемоги над Олександрією може Зоря.

У наступному турі Десна зіграє з Шахтарем, Колос зустрінеться із Зорею.

• Favbet Ліга. 29-й тур

Десна – Колос 5:1 (2:0)
Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78, з пен., Старенький, 87, Тотовицький, 90 + 1 – Кожушко, 89